Christian Eriksen [Tottenham Hotspur]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.06.06 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mniejsza z tym, ja i tak nie lubię ich porównywać. Jasnym jest, że Modric w Realu osiągnął poziom, na jakim Eriksen jeszcze nie był.

bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.06.06 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I raczej się na Niego nie wzniesie, nie śledzę Totków regularnie tylko widziałem ich kluczowe mecze i w żadnym nie był wiodącą postacią, co więcej w żadnym nie zagrał nawet bardzo dobrze. Z City mało brakowało by spierdolił awans po głupim błędzie w końcówce.

Cytat:
Ale jeśli miałby przyjść za jakieś 60mln to jestem na tak.

Za 60 milionów to nawet Perez by nie wysępił Eriksena od tego skąpca Levy'ego. Nie zdziwie się jeśli palnie podobną kwotę do tej o której mówi się w kontekście Hazarda.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2019.06.06 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi trochę za bardzo Eriksen śmierdoli negatywnymi cechami Kroosa.

Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.06.29 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

70 mln euro to jest promocja, a promocje trzeba wykorzystywać. Jeśli rzeczywiście sam zawodnik jest nam oferowany to brać i się nie zastanawiać, drugiej takiej okazji może nie być.

alejasienieznam
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.06.29 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to nie zdziwiłbym się jakby to była prawda. Levy to konkretny dusigrosz i pewnie szlag go trafia na myśl, że Eriksen mógłby odejść za darmo. Więc zadaje sobie pytanie ile wart jest rok gry Eriksena? Imo 70mln to mimo wszystko górna granica uczciwej wyceny.

Dla mnie Duńczyk to sensowna opcja, byłbym za jeśli miałby tu trafić za rozsądne pieniądze, ale też nie ekscytowałbym zbytnio, bo to nie jest wybitny zawodnik.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
czarzinho
árbitro de fútbol

PostWysłany: 2019.06.30 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opcją Win-Win dla obu klubów byłaby wymiana z Balem.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.06.30 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hype mi na niego strasznie opadł, ale kurde jeśli serio jest do wyjęcia za te ~70mln, to chyba trzeba brać, jeśli łysy da okejkę. Pakiet Ndombele+Eriksen aniżeli sam Pogba z durnym agentem brzmi znacznie lepiej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.06.30 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sądzę, że przyjdzie tylko jeden nowy gracz do środka pola i jeśli tym wzmocnieniem ma być ktoś, na którego Zidane początkowo reagował "meh" i zgodził się dopiero po wielu tygodniach przekonywań, to wg mnie dupy ten ruch nie urywa.

Nie wierzę w to, że zrobimy więcej niż jeden transfer do pomocy, bo gdyby w ogóle taka ewentualność była brana pod uwagę - a przynajmniej tak mi się wydaje - to nie robilibyśmy aż takiego rabanu ogłaszając prolongatę kontraktu Kroosa w maju.

To ma być ten twitterowy Florenthanos? No tak średnio bym powiedział.

Powrót do góry
Volfgang
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2019.06.30 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma tematu transferu Ndombele do Realu. Są 3 opcje i to wszystko. I to wokół 3 nazwisk kręcą się działania klubu. Przynajmniej na razie.

Nie rozumiem co ma przedłużenie kontraktu Kroosa do ilości transferów tego lata do pomocy. To, że Toni zostanie było jasne, nie sprzedaje się takiego cracka po 1 słabym sezonie. Jak się ma rozum oczywiście. Także przy planowaniu nowego projektu Kroos był od początku jego częścią. Na ilość transferów do pomocy wpływ będzie miała przyszłość Isco i to czy uda się sprowadzić Pogbę. Kupimy Pogbę to na dwa wzmocnienia nas nie będzie stać, to jest jasne. Sprzedamy Isco to kimś go zastąpimy.

Ale tak ogólnie to te wszystkie rozważania są o kant dupy rozbić, kto wie co będzie chciał grać ZZ? I tym samym jakich i ilu ludzi potrzebuje? Pogba, Eriksen czy ten młody Holender to naprawdę fajni zawodnicy i każdy może być dla nas wzmocnieniem, ale to czy się nam nadadzą zależy od tego co będziemy chcieli grać. Dlatego Perez musi sprowadzić tego/tych, którego/których wskaże trener.

Powrót do góry
wagabunda
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2019.06.30 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkim fanem Eriksena nie jestem, ale jeśli faktycznie cena będzie okazyjna to jednak będzie to jakieś odświeżenie naszego środka pola. Szkoda, że ucichł temat Fabiana Ruiza - ma dużo lepsze warunki fizyczne od Duńczyka, a podobno tego szuka Zidane. Poza tym jest młodszy i jest Hiszpanem (dla mnie to plus, ale rozumiem że nie dla wszystkich ma to większe znaczenie). Podsumowując, jeśli szukamy planu B dla Pogby, to Eriksen jest zawodnikiem o zupełnie innym profilu a Fabianowi znacznie bliżej do Francuza. Dodatkowo kartą Jamesa moglibyśmy zbić cenę.

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.06.30 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry pomocnik i tyle, aż tyle albo jednak tylko tyle.

Piotrek.
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.07.02 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest hit, że tak mało stron tu jest i wszyscy wolą Pogbę. Eriksen to fantastyczny gracz, obunożny, z wizją, długim podaniem, grą kombinacyjną, strzałem. Promocja miliard.

Z Hazardem dogadałby się jak złoto. Może grać za Modricia, regulować tempo za Krossa i jeszcze jako 10tka za napastnikiem w 4231. No kurwa ideał. Modlę się o niego.

Pogba odbije nam się czkawką po pół sezonu, Christian rozwali system.

Powrót do góry
lol1def
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2019.07.02 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno się nie zgodzić. Piłkarz za taką cenę to promocja. Półka niżej od klasy światowej, ale wciąż może się rozwinąć szczególnie z takimi zawodnikami jakich ma Real jego atuty zostaną pokazane. Lepszy od Isco i Asensio. Tak jak niżej - grzech nie brać.

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2019.07.02 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzech nie brać.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
sn4ke
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2019.07.02 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak. Myślę że trafi do nas.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: