Panowie komentatorzy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jemielian
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2002.09.07 22:14    Temat postu: Panowie komentatorzy Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o komentarzu?
Dla mnie to całkowiecie oczywiste, ale w internecie spotkałem się z wieloma głosami, w które aż trudno mi uwierzyć, dlatego chcę się przekonać czy to na pewno nie były wygłupy.
Znam pana Basałaja z C+, nigdy za nim nie przepadałem, ale w porównaniu z Dariuszem Sz. to niebo i ziemia - to samo Jasina - aż trudno Szpaka z nimi porównywać bo właściwie nie ma co - bo według mnie te brednie i majaczenie ś.p. redaktora Darka trudno nazwać komentarzem. Wierzę mocno, że już nigdy nie usłyszę w tv tego patałacha.
(jestem pewnien, że gdyby komentował Szpak to by się skończyło 0:0 - on zawsze przynosił pecha)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2002.09.07 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W meczu z San Marino komentarz był jednym wielkim nieporozumieniem.Skąd oni takich mułów wytrzaśli?Smędzili,że aż sie spać chciało.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2002.09.08 00:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się komentarz podobał. Lubie też jak Jońca komentuje, czasem potrafi ożywic mecz w ktorym graja flaki z olejem... A Szpaq... coz... Niewiem czy on sie starzeje, czy to ja wymagam coraz wiecej, ale komentarze meczy Legia - Barca to byly takie wypociny, ze nawet jak szly piekne akcje to Szpaq dzialal usypiajaco swoimi komentarzami...
A jesli chodzi o Borka, to kolesiem sie nei zachwycam, ale ma swoj poziom. Niektorzy sie z niego nasmiewaja (Blaugrana socios, a ktozby inny najbardziej), ale jednak potrafi komentowac. Za to krew mnie zalewa jak slysze Koltonia... br...

benek
szerszeń hunter

PostWysłany: 2002.09.08 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się,żę posiadamy trzech dobrych komentatorów w polskiej telewizji tzn.pan Mateusz Borek,Bożydar Iwanow oraz Maciej Kurzajewki.Co do Szpaqa to taka mała tragedia,a nie wspomnę już o naszym dwójkowym ekspercie JANIE TOMASZEWSKIM(Pajac).
*Hala Madrid*

Powrót do góry
benek
szerszeń hunter

PostWysłany: 2002.09.08 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiśćie Tomaszewski został zwolniony,a Ci dwaj pierwsi komentatorzy pracują w Polsacie.
*Hala Madrid*

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2002.09.08 09:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mateusz Borek jest w chwili obecnej najlepszm polskim komentatorem.Można odnieść ,że M.B. jest kibicem Realu Smile .Zauważcie jak on sie podnieca podczas meczów Królewskich Smile Wogóle jak gra Champions League to M.B. jest w ekstazie Smile Komentuje dobrze ,nawet lepiej niż dobrze ,ale komentując powtarza sie.Jego zwroty zna już chyba każdy kibic:,,Współcześni Gliadiatorzy'';,,wolne sektory boiska'';,,gra na pierwszy kontakt'';,,Trafił w ten prostokąt...'' itp.itd. Wydaje sie ,że dzięki niemu w tamtym sezonie tyle razy mogliśmy oglądać Real. Smile

Powrót do góry
Inez
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2002.09.08 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Borek mimo wszystko moim zdaniem jest obecnie jednym z najlepszych komentatorów. Mistrzostwa komentował w taki sposób, że czułam iż powietrze jest jakoś tropikalnie wilgotne, a Dolby w moim Tvicie sprawiało, że bębny Koreańczyków rozbrzmiewały w całym domu jakbym była na stadionie. Naprawdę był super, tak lekko i spontanicznie i bardzo entuzjastycznie podchodził do wszystkiego. Aż się chciało oglądać.
LM też komentuje super. Człowieka aż serce ściska z adrenaliny nawet w najnudniejszym meczu. To prawda, że słodzi Realowi na każdym kroku, ale to chyba tylko podnieca kibiców "Blancos". Uwielbiam mecze przez niego komentowane. Iwanow ma podobny styl, ale brakuje mu czegoś co ma Borek. Kołtun fajnie sepleni, ale tez czasem palnie coś takiego, że aż spadam z fotela. Na meczu Francja-Korea stwierdził iż "Zidane jest z pozoru flegmatyczny i ślamazarny"... A swoją drogą to słyszeliście, że się Borek ze Szpaqiem pobili o Engela na MŚ? Podobno Borek powiedział Engelowi że jest stary, głupi i do dupy a Szpaqu stanął w Jego obronie i powiedział, że MB nie dorasta JE do piet i że jak będzie miał tyle lat co JE to może takie rzeczy gadać no i JE powiedział MB żeby nauczył się odróżniac kopanie ludzi od kopania piłki... Ale dla mnie kompletne dno to jest Szaranowicz... szczególnie w skokach narciarskich....

DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2002.09.09 00:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inez napisał:
To prawda, że słodzi Realowi na każdym kroku, ale to chyba tylko podnieca kibiców "Blancos". ....

A moim zdaniem dobry komentator powinien byc bezstronny ,a co do dna to nie ma wiekszego jak Zydorowicz Mr. Green

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2002.09.09 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwieksze dno to jest jak sie spotkaja Zydorowicz i Tomaszewski... Do dzis niezapomne jak komentowali mecz Korea-Szkocja.... Cos niepowtarzalnego... Laughing

Inez
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2002.09.09 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DaaN(taelon) napisał:
Inez napisał:
To prawda, że słodzi Realowi na każdym kroku, ale to chyba tylko podnieca kibiców "Blancos". ....

A moim zdaniem dobry komentator powinien byc bezstronny to nie ma

No, mnie akurat chodziło o ten konkretny przypadek który cieszy np mnie jako fankę Realu, bo lubię słyszeć wyolbrzymione i nieustannepochwały na temat Blancos z ust komentatorów Mr. Green Absolutnie nie twierdzę, że to dobrze, wręcz przeciwnie, zgadzam się z Tobą.

DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2002.09.09 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No prosze czasem sie zgadzamy Mr. Green

Inez
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2002.09.10 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DaaN(taelon) napisał:
No prosze czasem sie zgadzamy Mr. Green

W końcu wszyscy kibice Blancos to jedna rodzina 8)

Maggi
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2002.09.10 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cwirek20 napisał:
Mateusz Borek jest w chwili obecnej najlepszm polskim komentatorem.
W pełni się zgadzam

Maggi
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2002.09.10 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie znoszę Szpakowskiego, Tomaszewskiego i Szaranowicza błeeee

Inez
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2002.09.10 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maggi napisał:
Ja nie znoszę Szaranowicza

Nie no ten to jest totalna porażka. Jak on komentuje skoki narciarskie...
"Prosze Państwa Duffner się nie popisał" - o skoku na 70 m przedskoczka
"A oto Apoloniusz Tajner! O przepraszam, to trener Niemców Reinhardt Hess"
"Małysz jest dobry, ale czy na tyle dobry aby pokonac Hannawalda? A to się zaraz okaże bo leci Małysz! A nie to Schmitt! Przepraszam najmocniej konkurs się jeszcze nie rozpoczął"

Najlepszy to jest w ogóle Krzysztof Miklas... Mr. Green

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do: