Panowie komentatorzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MM
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2002.10.10 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
żelowych lalusiów

he, he dobre Jemielian Laughing
Borek niestety wpada już w rutynę, kiedyś komentował lepiej... teraz zdaraz mu się powiedzieć 'przegranie piłki przez bekama...' no comment 8)
ale przynajmnie widać, że pasjonuje się piłką i sam w nią gra Laughing
najbardziej dobija mnie Kołtoń... nad Shpakowsym znęcać się ie będę...
ale mistrzem pozstaje A. Janisz z PR1 polskiego radia... koleś rządzi! choć w tv traci mase swych atutów

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Maggi
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2002.10.12 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jemielian napisał:
żelowych lalusiów

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Borek faktycznie komentuje jakby się miał skichać ale ma chłopak serce Smile

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2002.11.13 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boży Dar:

... jeśli Juventus zwycięzy i Feyenord wygra z Newcastle to drużyna z Amsterdamu będzie cieszyć się z awansu...

TommySolo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2002.11.14 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwaga uwaga
nadchodzi...
wyjasnijmy sobie coś: polscy komentatorzy są jednakowo do bani. czasami od ich ględzenia wyłączam dźwięk... nie mówie że byłbym lepszy, bo mi jęzkyk (o popatrzcie Smile ) kołkiem staje jak gadam nawet sam do siebie. Ale bez przesady, zatrudnianie ludzi komentujących mecz w studio w przerwach to też bardzo ważna sprawa. Na WC 2002 aż mi sie zygac chcialo kiedy Tomaszewski kreślił mazaczkami po głowach ludzi... podobnie Gmoch, rozumkiem ze to już starszy człowiek, ale żeby mylić Roberto Carlosa z Carlosem Alberto w trzech meczach pod rząd to chyba szczyt.

Tak w ogóle najlepszy jest Motson z serii gier FIFA, chociaz po tych 5ciu latach troche się mi znudził Very Happy

A może mecze komentowac powinni kibice, przez telefon? wtedy każdy by miał swoje 5 minut Idea Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Ogur
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2002.11.14 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie to mamy coraz gorszych komentatrów.A jeżeli chodzi o wiedze sportową to myśle że każdy z nas ma więcej infomacji w głowie niż oni na kartkach.

Carlos i Raul Rulez.
PORTILLO RZADZI.
REAL IS THE BEST
Powrót do góry
Maggi
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2002.11.14 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EEEEE o Tomaszewskim to już w ogóle nie warto wspominać.... Taka okropna mądrala Confused Ciągle tylko a gdyby ten to, a gdyby ten tamto... Wydaje mu się że wszystkie rozumy pozjadał. A to jego komentowanie PZPN i w ogóle wszystkiego co nie szło po jego (świetnej....... Confused ) myśli doprowadzało nie tylko mnie zresztą do szału.... BEZNADZIEJA!

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2002.12.16 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qrde... Z braku netu i między kolejną porcją Dicka postanowiłem sobie wczoraj pooglądać trochę TV. Najpierw w programie Wojewódzkiego Marylka Rodowicz mówiła coś o innych hmmmm... artystach jako tandetnych i kiczowatych – qrde to było jakieś samoironizowanie może bo niewiem czy dobrze sqmałem...? Ale nvm... Tu chciałem powiedzieć o Salonie piłkarskim i panu Zarzecznym z Przeglądu Sportowego. A to dlatego, że ja takiego buraka bym do studia nie wpuścił :/ jego wypowiedzi były jakby wyjete z pseudoprawicowych dzienników i przeniesione na piłkę nożną. Nie przepadam ani za Wójcikiem, ani za Engelem, nie uważam, zeby obecnie Majewski był dobrym kandydatem na selekconera, ale koleś gadał niezłe bzdury... A już szczytem ignorancji było jak taki szanowany dziennikarz :/ powiedział coś jak: juniorzy młodsi, juniorzy starsi ja się nieznam na tych juniorach...:/ Qrde strasznie się dziwi, że dużej ilości ludzi takie coś się podoba....:/

Bene
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2002.12.17 00:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli chodzi o pana Tomaszewskiego, to lubie czytac jego felietony w PS i w 90% sie z nim zgadzam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Jemielian
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2002.12.17 00:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarny - i inni miłośnicy Zarzecznego - dziś w "Sportowym forum" [talkshow (sic!) na canal+] był Boniek i były też pytania różnych dziennikarzy - nagrane wczęśniej - był też pan Zarzeczny - w swoim domu przy kominku - wygadywał jakies bzdury, a żeby miec pełny obraz przytoczę co powiedział Boniek "Paweł nie wyglądał zbyt świerzo" Nic dodać Laughing A potem jeszcze Boniek przytoczył kilka ciekawych faktów na temat Zarzecznego - ogólnie niezła z niego (Zarzecznego, nie Bońka) menda

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Jemielian
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2002.12.19 01:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tym razem to już normalnie tragedia!!! Evil Evil Basałaj nie dosyć, że nie zna się na piłce, nie zna piłakrzy, nie zna niczego, nie dosyć że jest po prostu głupi - ma ograniczony zasób słów, robi błędy merytoryczne, gramatyczne, składniowe, wszystkie możliwe - to jeszcze do tego jest bezczelny, nadęty, zapatrzony w siebie Evil Odpieprza równo wszystko to co robi i ma tupet wpieprzać się i komentować dalej, nie ma wstydu ani odrobiny przyzwoitości.
Prawie każde jego zdanie to bzdura Evil

No i jeszcze zapomniałem dodać, że ma wrednego synalka.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2003.05.15 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hyhy a kto wczoraj polewal z koltonia reka do gory ;> tak btw to gdzie on w tempie pisze? bo jak tak to taka gazeta jaki dziennikarz Laughing qrde mam ochote puscic majla jak znajde, z pytaniem czy on w ogole wie na czym pilka nozna polega i jakie ma iq Laughing toz taki pseudointeligent jak ja by bardziej sensownie mruczal do tego mikrofonu Laughing

Jemielian
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2003.05.15 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za słaby psychicznie na śmianie się z takich dupków dlatego tylko się po królewsku wkurwiałem.

Powrót do góry
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2003.09.29 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dzis na tvp1 powiedzieli, ze raul - co jezscze moge zrozumiec - i moro sa wychowankami realu hehe maly brak kompetencji? :]

Anonim
Gość

PostWysłany: 2003.10.04 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry, ze tak po czasie. Ale moim zdaniu na Canalu jeste nieźle mertorycznie robiony serwis sportowy. Smokowkski OK. Dla mnie najlepszym komentatorem jest Borek. Całkiem nieźle komentuje Laskowski(ale jest fanem FCB). Fajnie Valencie też komentował, Tomasz Sokołowski I Wink

Ostatnio zmieniony przez Anonim dnia 2003.10.05 12:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Fabjan
Cierpliwie czekający na zwycięstwa

PostWysłany: 2003.10.05 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tak a propos panow komentatorow, napisze o "cudownym" poziomie komentowania meczu FC Porto - Reyal Madrid. Wypada sie tylko cieszyc, ze TVP nie ma praw do transmisji meczow La Liga, bo oni chyba nawet z meczu Barcelona - Real zrobiliby "wielkie" widowisko niczym Wielka Gra :/
Nie wiem czy zauwazyliscie, ale koles, ktory komentowal ten mecz caly czas byl na stadionie Das Antes, a do tego kompletnie nie potrafil oddac swoim glosem atmosfery meczu Ligi Mistrzów. Pierwszy raz mi sie zdarzylo, ze nudzilem sie na meczu Realu Exclamation Exclamation Exclamation Mozecie nie wiem jak narzekac na szpaka czy na Borka, ale chocby nie wiem jakie glupoty gadali podczas meczow to przynajmniej wtedy, kiedy mieli, potrafili powiedziec cos podnioslym glosem, czasem krzyknac, a ten kastrat co komentowal srodowy mecz po prostu zepsul widowisko. Takie jest moje zdanie.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6
Skocz do: