Panowie komentatorzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2003.10.05 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście chłopcy z TVP lekko przynudzają. Dla mnie Szpakowski to był gość ,szkoda ,ze już go nie ma. I szkoda ,że Borek nie komentuje Ligi Mistrzów. Przez wielu jest uważany za najlepszego naszego komentatora ,wiadomo ,każdy ma swoje minusy ,ale Borek potrafił oddać esencje widowiska. A może nowi muszą sie dopiero dotrzeć?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
lucash
Castilla
Castilla

Zakaz pisania

PostWysłany: 2003.10.05 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Borek komentuje Ligę Mistrzów, ale tylko na Polsacie Wink
Wielu z Was na niego narzekało, ale jak do tej pory to chyba najlepiej ogląda mi się mecze gdy właśnie On je komentuje Rolling Eyes

Anonim
Gość

PostWysłany: 2003.10.05 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W TVP najlepszy obecnie jest, chyba Jasina, jak sie ze mną nie zgodzicie to zrozumię, ale lubie go bo jest z mojego miasta. I był przynajmniej kiedyś piłkarzem, nawet we francuskiej II lidze, kiedyś grał. Tragedia zaś to jak komentuję Basałaj, albo gdy gościem w studiu jest Szczęsny i na pytanie "Jak brak Maldiniego wpłynie na Milan?" Odpowiada "To nie ma znaczenia". A potem w przerwie gdy sie okazuje, że Maldini jednak grał mówi "No tak To był najważniejszy zawodnik na boisku" ;)

Powrót do góry

emilio
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2003.10.07 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspaniale teksty p.Basalaja z meczu Polska- Szwecja : "11 pazdziernika Polacy udadza sie do Wegier" albo "Szwedzi to doswiatczona druzyna. Grala w 3 ostatnich mundialach..." Laughing

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.04.20 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat sie zakurzył a tak naprawde jest chyba ciagle dosyć gorący. Zbliżają sie Euro2004 wyłączne prawa do transmisji ma TVP i w zasadzie mecze chyba beda komentować najsłabsi komentatorzy jacy mogą z szefem spostu TVP na czele Basałajem.
W moim przekonaniu najlepszym polskim komentatorami są :
1. Mateusz Borek
2. Tomasz Smokowski
wogóle w C+ komentarze nie liczac Laskowskiego i Ziobra stoją na wysokim poziomie, zwolnili trenera Żurka może on powinien współprawcować z TVP bo w Canalu radził sobie świetnie jak komentował. To samo Czesław Michniewicz trener Lecha.

Powrót do góry

jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.04.20 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda ze komentatorzy nie sa juz tacy jak kiedys ze nie komentuja z taka chceia i nie dodaja akcjom emocji

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2004.04.20 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem numerem jeden na stanowisku komentatorskim w Polsce jest niewątpliwie Mateusz Borek, nie wspomina, mówi o nowościach, a nie o tym co było.
Znam też dwie fajne wpadki komentatorów:
1. Wspaniała, indywidualna akcja całego zespołu. Shocked
2. Wspaniały gol Thurama, po podaniu...Thurama Very Happy

richard
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.04.21 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie zenada!!!Najlepszy jest Borek( kibicuje Realowi) zdecydowanie,jest swietny.Bardzo dobry tez byl Szpakowski i mam nadzieje ze jeszcze wróci.Ostatecznie moze byc jeszcze Iwanow.Reszta partacze którzy sie do tego nie nadaja!

Powrót do góry
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.05.05 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szpakowski Shocked
znow przynudzal jak za starych czasow :/

Ostatnio zmieniony przez czarny dnia 2004.05.05 21:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.05.05 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No szpakowski szpakowski. Jak dzis przeczytalem o tym na wp to normalnie az sie usmiechnalem Smile Tego glosu mi brakowalo. To nie to co borek. Chociaz borek tez fajnie gada ale...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.05.05 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wam powiem, że i tak Borek dla mnie jest najlepszy, w sumie bardziej mi sie też podoba komantarz Smokowskiego. Ja bym chcial usłyszeć ten mecz w komentarzu Smokowskiego i Twarowskiego razem wiadaomo specjalisty od LFP i od FA Premiership.

Powrót do góry

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.05.05 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamiast Twarowskiego dalbym Nachornego ( ten gosc wie wszystko o angielskiej pilce ). Ogolnie Szpak wypadl bardzo dobrze, podsumowal mecz na koncu a nie na poczatku co mu sie zdarzalo, popelnial troche błędów, na koncu zamiast Arsenal powiedzial Totenham :] ale i tak brawa dla niego, a Basalaje i Jońce won!

Powrót do góry
mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.05.05 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, piękny Mateusz (Borek) w sumie jest niezły. Szpakowski był dzisiaj taki sobie (wpadka z Tottenhamem...). Jeszcze poczekamy na drugiego Ciszewskiego.

bery7
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.05.06 06:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:P A dla mnie najlepszym komentatorem jest właśnie Włodzimierz Szaranowicz wczorajszy koment. SUPER

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.05.06 08:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bery7 napisał:
:P A dla mnie najlepszym komentatorem jest właśnie Włodzimierz Szaranowicz wczorajszy koment. SUPER

<hahaha> <hahaha> <hahaha>

Chyba ci sie z transmisją ze skoków Adama Małysza pomyliło. Bo wczorajszt koment to tak juz tu wszyscy pisza Szpakowski.

Powrót do góry

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: