Gran Derby: Real Madrid CF - FC Barcelona
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto wygra mecz?
Real
64%
 64%  [ 24 ]
Barca
27%
 27%  [ 10 ]
będzie remis
8%
 8%  [ 3 ]
Głosowało Użytkowników : 0
Wszystkich Głosów : 37

Autor Wiadomość
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.04.30 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponownie zapraszam was do działu "KŁÓTNIE". 8)

Osobiście po przerzeniu video z Blaugrany zmieniłem zdanie i uważam, że Figo sfaulował. Video możecie znaleźć tu: http://www.blaugrana.pl/index.php?goto=news&news=8695&kom=pokaz. Na ostatniej powtórce wyraźnie widać, że Figo zachaczył putę. Także zwracam honor, jednak uważam, że Figo miał prawo nie poczuć, że go skosił, bo wślizg był bardzo szybki, a zahaczył go ledwo czubkiem buta, co i tak mogłoby być bolesne. Chyba, że ten film to fotomontaż i kataloński spisek. :]

To zdjęcie pokazuje, że był faul.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.04.30 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej Mader jako mierda powinienes sie trzymac wersji, ze czerwo to spisek Zapatero
Ja tej wersji bede sie trzymal do konca

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.04.30 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hyhy, twardy beton, co nie?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
gadu
Culé
Culé

PostWysłany: 2004.04.30 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Supreme napisał:
wiedz, że dlatego tak napisałem, bo sądze, że słowa fustrat i miernota idealnie pasują do ciebie koleś, że jako ostatni zjawiłeś i to dopiero jak ogłosili, że Figo anulowano kartkę, ale cie to ucieszyło, w końcu można sie przyczepić o coś do sedziów, co z tego, ze w meczu były błedy i to na korzyść Farsy ty masz swój raj, szkoda, ze moderatorzy ostatnio nie przykładają sie do swojej pracy bo takie wypowiedzi jak twoja powinno sie usuwać, nic o piłce tylko jakieś bzdury i urojenia. Żałosne .

No cóż, mi wydaje się jednak, że napisałeś tak, bo takim "poważnym" kibicom jak Ty łatwiej bezmyslnie posługiwać się sloganami.

Tak bardzo Cię zabolało, że nie wypowiadałem się na temat meczu, a napisałem coś dopiero po decyzji fedracji. Rozumiem to, bo na waszym miejscu też wolałbym gadać o meczu niż o tej decyzji. Wciąż jednak upieram się, że gdybyś dokładnie przeczytał co napisałem nie zareagowałbyś tak histerycznie.

A może moderatorzy się przykładają i właśnie dlatego nie usuneli mojego komenta? Pomyśl ! Idea 8)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.04.30 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że jednak są wśród was ludzie, którzy działają w inny sposób niż opór na wszystko co za Barcą przemawia... BIG rispekt dla takich ludzi - tylko z nimi można dyskutować.

Powrót do góry

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.05.01 06:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaro napisał:
Szczerze mowiac mało mnie to interesuje.Wystarczajacą karą było przegranie Gran Derby i mi wiekszej satysfakcji nie trzeba Wink Niech sobie gra i niech próbuje ,a mnie interesuje teraz tylko jedno: kiedy do druzyny dołaczy Puyol...

gadu i mikaelus przeczytajcie sobie zacytowany przez mnie post to jest wypowiedz kibica Barcy, a nie wyznawcy teorii spiskowej, jakimi wy jesteście.
Anulowani, żółtej kartki to nie jest wasza sprawa, nie dotyczy meczu z Barcą. Zreszta nie wiem czy zauważyłeś gadu, że Prezes Gaspart już odszedł, że nie ma człowieka, który wiecznie zatruwał atmosfere przed i po Derby Europa. Wasz nowy prezes Laporta to zupełnie innej klasy człowiek i w zupełnie inny sposób prowadzi dyskusje, wiec może weź z niego przykład. A pisanie bzdur tylko wytwarza złą atmosfere.

Powrót do góry

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.05.01 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, jak nie dotyczy meczu z Barcą to już ma nas nie obchodzić??? O to właśnie chodzi - wam się wydaje, że my tylko krzyczymy kiedy coś dla nas jest źle. Otóż nie, mnie osobiście obchodzi to, żeby mecze w najlepszej lidze świata były sędziowane najlepiej i jak ktoś ma zdobyć mistrzostwo to musi je uczciwie sobie wywalczyć. Ja nie wiem czy maczał w tym palce ktoś z RM czy nie, ale decyzja jest skandaliczna, zwłaszcza, że to jest jeden z tych meczy, które mogą zadecydować o mistrzostwie.
Figo ostatnio był motorem napędowym realu i bez niego zespół straciłby bardzo dużo. Ten "prezent" może się okazać kluczowy w walce o tytuł mistrzowski, podobnie jak słynny już karny z kapelusza, po którym nawet niektórzy kibice realu mówili, że jest im wstyd.
To właśnie wam powinno zależeć na tym, żeby decyzje LFP były sprawiedliwe i niekontrowersyjne, bo za dużo ich już było na waszą korzyść i każda następna od razu rzuca podejrzenia na real.

Ostatnio zmieniony przez Anonim dnia 2004.05.01 09:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Morales
Wybitny znawca urody pilkarzy Realu Madryt

PostWysłany: 2004.05.01 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czarny napisał:
ej Mader jako mierda powinienes sie trzymac wersji, ze czerwo to spisek Zapatero
Ja tej wersji bede sie trzymal do konca

A ja nawet gdyby nie było faulu, to jako stuprocentowa putka twierdził bym z uporem maniaka, że to spisek sędziów, generałów, Aznara i LFP. <hahaha>

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.05.01 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale nudzisz mikaelus, co do nas masz pretensje, że wasza drużyna nie potrafiła nic wygrać od 99 roku, 2000 Depor, 2001 Real, 2002 Valencia, komu pomagano jak przez 5 lat każdy wygrywał. A karny z kapelusza to też bzdura, nie dawono w polskiej lidze był bardzo podobny karny, sedzia to gwizdnał i Wit Żelazko uznał, że słusznie, moim zdaniem tamten karny też był słuszny, ale jakby sie nie gwizneło to też nie byłoby krzywdy bo sytuacja była nieoczywista a to co jest w regulaminie trzeba było wypełnić oceną sędziego, Albeda zreszta sciagał Raul w dół nalezało tylko uznać czy wystarczajco. Skaczie walic te bzdury o sedziach bo nikt Valencii nie kazał żenujaco przegrac z Osasuna, z Barcelona o ile dobrze pamietam. Tak samo nam, a to, ze sa tacy frustraci, ktorzy nie powodzenia własnej druzyny usiłuja tłumaczyć pomocą dla Realu od sędziów, gen Franco, byłego Premiera, Unii Europejskiej powini z lekka stuknąc sie w głowe

Powrót do góry

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.05.01 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry, ale jeśli sędzia w meczu prawie o mistrzostwo dytkuje karnego w ostatniej minucie, po którym cała Hiszpania oczy przeciera, a kibice realu mówią, że jest im wstyd to chyba jest coś nie tak.,
Poza tym nie wkładaj mi do ust nie moich opinii. Barca nie wygrywała przez ostanie lata przez sędziego tylko przez benzadziejną politykę fanatycznego prezesa. Wcale nie obwiniam sędziów o nasze czy innych porażki w ostatnich latach, ale to co się ostatnio dzieje to jest skandal. I pragnę zauważyć, że najwięcej takich rzeczy dzieje się właśnie wokół realu co jest bardzo podejrzane.
Zgadzam się też, że opinie, że real wygrywa dzięki układom są przesadzone, ale całe zamieszanie wokól tego klubu po prostu powoduje takie podejrzenia, bo to nie jest pierwszy raz.

Nikogo nie chcę usprawiedliwiać, ale to już jest drugi taki prezent dla was w tym sezonie. Gdyby nie mecz z Valencią to tracilibyście już 4pkty do pierwszego miejsca. Jesliby coś takiego przydarzyło się Barcelonie to szczerze mówiąc miałbym po tym kaca, bo zwycięstwo jest pełne tylko wtedy gdy piłkarze sami je sobie wywalczyli.

Powrót do góry

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.05.01 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kibice Realu nie mówili, ze to wstyd, tylko pseudo-obiektywnie, ja co do tego karnego to sie już tyle napisałem, że ehhh Valencia w meczu na Santiago Bernabue mogła oddać wiecej niż jeden strzał w światło bramki, jakoś na SB mogła wygrać i Barcelona i Osasuna, w finale Copa del Rey Depor, tylko Valencia nie potrafi i zawsze usprawiedliwienie. Cały szum wokół Realu to jest wymysł mediów i to też bardziej publlicystów Gazety Wyborczej bo nawet prasa Kataluńska woli pisać raczej o sukcesach Barcelony niż narzekaniach Beniteza, prezesa Valencia czy co po niektórych zawodników. Valencia ma na tacy mistrzostwo tak jak i Real i jedni i drudzy ciagle moga po to siegnac, co niektórzy nawet jeszcze w Farce wierzą.

Powrót do góry

Morales

PostWysłany: 2004.05.01 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Supreme napisał:
Tak samo nam, a to, ze sa tacy frustraci, ktorzy nie powodzenia własnej druzyny usiłuja tłumaczyć pomocą dla Realu od sędziów, gen Franco, byłego Premiera, Unii Europejskiej powini z lekka stuknąc sie w głowe

Supreme, jak Ci nie wstyd takie orty robić <hahaha> :lol2: :laughha:

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.05.01 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jest mi bardzo wstyd, gdy adresat opini, nie ma żadnych argumentów, tylko doszukuje sie błedów. pffff Szkołe, już skończyłem, jak będe pisał urzędowe pisma sobie zrobie korekte.

Powrót do góry

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.05.01 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Supreme - ja nie mówię, że kibice realu jako zbiorowość tak mówili, ale znam takich, którzy mówili, że im wstyd (z tego co pamiętam to rkoeman dostał smsa od takiego jednego Smile), a to już o czymś świadczy. Anulowanie kartki Figo, jak sam przyznasz, jest cokolwiek zaskakujące, bo sobie na nią zasłużył.
Tu nie chodzi o to czy Valencia mogła wygrać tak jak Barcelona czy Osasuna, ale o to, że będąc zespołem ogólnie lepszym, została na koniec ograbiona z punktów po wątpliwym karnym. Nie od dziś wiadomo, że Val gra bardzo defensywnie, bardzo rzadko traci bramki, a sama też nie strzela aż tylu, więc nie dziwi, że na mecz z realem na wyjeździe zagrała najbardziej skoncentrowana z tyłu, a nie z przodu, grając na zwycięstwo jedną bramką.
I to by im się udało gdyby nie ten kretyn prowadzący spotkanie.

Powrót do góry

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.05.01 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikaelus napisał:
ale o to, że będąc zespołem ogólnie lepszym, została na koniec ograbiona z punktów po wątpliwym karnym.

i tu sie z tobą nie zgodze, nie można twierdzić, ze Valencia była lepsza jeżeli raz oddała strzał w światło bramki. Real był zepsołem, który przewazał, ale był nieskuteczny, Valencia miała kontre mecz na remis. Tak jak zresztą Gran Derby tyle, że Barcelona miała, wiecej szczeście. CO do kartki to i tu na forum napisałem jak i na stronie napisałem, ze Federacja postąpiła niekonsekwntnie i troche bez sensu, bo anulując tą kartke tak naprawde podwazyła prace arbitra tego meczu, ale to są już spawy federacji.

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
Strona 13 z 14
Skocz do: