Donny van de Beek [AFC Ajax]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MarcinS
psychoTata

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.08.13 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trener mowi, ze zostanie w Ajaxie, niezle jaja

panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.08.13 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie chce podgrzewać atmosfery przed kluczowymi meczami w elLM. To byłoby logiczne, po co rozpraszać swoich podopiecznych. Mało to już było bezpodstawnego pierdolenia w futbolu, żeby dzień później stało się coś zupełnie innego? Kurde, nawet nasz Floro wywinął taki numer z grubym Benkiem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.08.13 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Overmars 20 minut temu powiedział, że wyjaśni się w najbliższych dniach, ale jest optymistą, co do jego pozostania w Amsterdamie.

Zajebiście. [']

Powrót do góry
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.08.13 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oby odpadli, bo musi przyjść teraz.

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.08.13 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żegnaj się już z tym transferem, ich odpadnięcie czy granie dalej tu nie ma nic do rzeczy. MO nie mówiłby, że jest optymistą, gdybyśmy się nie wycofali. Pewnie 60 milionów za dużo, wierzmy w środek pola, który wygrał 4 Ligi Mistrzów w 5 lat. W zeszłym sezonie nie wyszło tylko dlatego, że byli zmęczeni rywalizacją rok w rok do ostatniego dnia rozgrywek, nie tam żadne wypalenie, no gdzieżby!

Nie macie wrażenia, że to nie tylko wina Zidane'a, ale też zarządu? Wiem, że czasem jest mocno przywiązany do nazwisk, ale chciał zmian w pomocy. Chciał Pogbę? Dupa. Chciał wzmocnień do środka? Dupa. Przecież to wyraźnie zakrawa o sabotaż i na miejscu ZZ pomyślałbym o powtórnym zostawieniu stetryczałych dinozaurów z zarządu na lodzie z dniem 2 września. Tak na dobrą sprawę to żadnych konkretów w sprawie Pogby nie było, nawet się nie pofatygowali, żeby dłużej o niego powalczyć.
Za co ten JAS kasuje takie zarobki? Za drapanie się po jajach i niezważanie na prośby trenera?

Oglądacie przed- i pomeczowe konferencje ZZ tego lata? Jest o wiele bardziej nerwowy niż zwykle i mam przeczucie, że nie tylko z powodu kiepskiej gry i wyników.

Żenada.

Powrót do góry
Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2019.08.13 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile było w pierwszym meczu Ajaxu? Póki co przegrywają Tongue

vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.08.13 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, myślę że gdyby zamiast ZZ był tutaj inny trener to już dawno mielibyśmy Eriksena, pewnie Llorente i może jeszcze VdB albo Ndombele, a tak to nie ma żadnego z nich.

Przez ani moment od powrotu Zizou nie dał mi nadziei, by mu wierzyć. Jeszcze w poprzednim sezonie po jednym z wygranych spotkań zadowolony mówił "kiedy wrzucasz, masz sytuacje" (btw. ciężko się ten mecz oglądało).

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2019.08.13 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vini639 napisał:
Jeszcze w poprzednim sezonie po jednym z wygranych spotkań zadowolony mówił "kiedy wrzucasz, masz sytuacje"

Mieli?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.08.13 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech, spójrzmy: bezsprzecznie Zidane chciał Pogbę, a my nawet na dobre nie spróbowaliśmy. Czy złapali gdzieś naszych ludzi w Manchesterze, żeby chociaż przedstawić ofertę? Nie. Przez całe lato mówiło się o nim, ale że ZZ chce, o żadnych propozycjach wobec MU nie było słychać. I bynajmniej nie mam pewności, że to z powodu dobrego odcięcia mediów od naszych spraw, tylko coraz bardziej prawdopodobne wydaje mi się, że po prostu zarząd miał głęboko w dupie jego prośbę.

Jeszcze jak przypominam sobie ten wywiad Pereza przeprowadzany przez De la Morenę, to coraz więcej elementów układa mi się w jedną całość. Po prostu biedaki byli zmęczeni wyczerpującymi sezonami i oczekiwaniami po 3 LM z rzędu, żadne wypalenie!

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 2019.08.13 20:24, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.08.13 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goldschmidt napisał:
Mieli?

Tak, żadne wypracowane sety, ale wpadły jakieś farfocle z główek i cudem straciliśmy mniej, co równe było zwycięstwu i ZZ był ukontentowany, co mnie śmieszy i przeraża.

@madridcampeon, i wcale mnie to nie dziwi, nikt normalny nie dałby za Pogbę więcej niż 120 mln euro, przy całym moim szacunku do umiejętności Francuza - to byłoby szaleństwo, a ZZ powinien mieć więcej opcji niż upierać się co do jednego gościa. Zresztą, zostaliśmy obecnie z jednym defensywnym pomocnikiem, co jest zasługą właśnie naszego trenera, który chciał już tylko i wyłącznie Pogbę do formacji pomocy.

Rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2019.08.13 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za skurwiona sytuacja, że półfinalista Ligi Mistrzów musi się przetłaczać przez eliminacje od wczesnych faz.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
NeVeS
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.08.13 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą chyba sodówka chłopakowi do głowy uderzyła bo kompletnie nie bierze ciężaru gry na siebie, tylko sępi na pozycji napastnika ... To nie jest pomocnik którego potrzebujemy, przynajmniej nie z tym co on obecnie pokazuje, równie dobrze James możes grać i bedzie to samo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.08.13 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic mu nie uderzyło, on właśnie ciągle gra wysoko i widać jego chemię z atakiem, dlatego pisałem, że kompromitują się co niektórzy pisząc na przykład "przecież nie jest lepszy od Ceballosa!!!!1", podczas gdy są to kompletnie inni zawodnicy.

Chyba w kilkunastu postach się na ten temat frustrowałem.

Powrót do góry
Kakamilus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.08.13 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko

Dlaczego chora sytuacja? Dlaczego drużyna która w takich przypadkach jest rozkradana z największych gwiazd ma mieć zagwarantowane miejsce w fazie grupowej? W słabszych ligach już tak jest że w jednym sezonie taki Ajax gra na poziomie Europejskim a w następnym ledwo przechodzi przez eliminacje. Co sezon jest taki jednorazowy czarny konik. Dlaczego taki zespół ma być lepiej traktowany?

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2019.08.13 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi mi konkretnie o to, żeby Ajax był lepiej traktowany z powodu bycia półfinalistą. Bardziej chodzi mi o skurwiałe warunki kwalifikacji do Ligi Mistrzów, które idealnie są ukazane na przykładzie Ajaxu. Niedawno wszystkie ogromne kluby rzucają się po coraz większą forsę od UEFA i grożą Superligą, jeśli takowych nie dostaną. Przez to 4. drużyna z Niemiec ma już zagwarantowany awans do Ligi Mistrzów i kiedy taka może się spokojnie szykować do sezonu ligowego, to mistrz Holandii musi męczyć się przez letnie eliminacje. No to już trochę za daleko poszło. Ja wiem, Eredivisie to nic w porównaniu do Premier League, ale to trochę chore, żeby nawet mistrz tak zasłużonej ligi mógł nie być pewien gry w najważniejszych klubowych rozgrywkach. Taki Ajax udowodnił, że mimo gigantycznej przepaści finansowej potrafi odprawić mistrzów Włoch i mistrzów Europy bazując głównie na holenderskich piłkarzach i wychowankach.

Mówisz o rozkradanych gwiazdach. A jak ma to wyglądać, jeśli dana drużyna nie może ustabilizować się na najwyższym poziomie z powodu wyżej wymienionych przeze mnie powodów. Ta główna kasta została już ustalona dawno temu i uważam to za niesmaczne, jeśli już nawet taki historyczna drużyna jak Ajax, która nie cierpi na brak sukcesu, jak Milan, jest z niej wykluczana. Ta przepaść będzie tylko rosnąć.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7
Skocz do: