Donny van de Beek [AFC Ajax]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
puto_jefe
El Madrid para siempre.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 1 tydzień temu o 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridcampeon napisał:
Żegnaj się już z tym transferem, ich odpadnięcie czy granie dalej tu nie ma nic do rzeczy. MO nie mówiłby, że jest optymistą, gdybyśmy się nie wycofali. Pewnie 60 milionów za dużo, wierzmy w środek pola, który wygrał 4 Ligi Mistrzów w 5 lat. W zeszłym sezonie nie wyszło tylko dlatego, że byli zmęczeni rywalizacją rok w rok do ostatniego dnia rozgrywek, nie tam żadne wypalenie, no gdzieżby!

Nie macie wrażenia, że to nie tylko wina Zidane'a, ale też zarządu? Wiem, że czasem jest mocno przywiązany do nazwisk, ale chciał zmian w pomocy. Chciał Pogbę? Dupa. Chciał wzmocnień do środka? Dupa. Przecież to wyraźnie zakrawa o sabotaż i na miejscu ZZ pomyślałbym o powtórnym zostawieniu stetryczałych dinozaurów z zarządu na lodzie z dniem 2 września. Tak na dobrą sprawę to żadnych konkretów w sprawie Pogby nie było, nawet się nie pofatygowali, żeby dłużej o niego powalczyć.
Za co ten JAS kasuje takie zarobki? Za drapanie się po jajach i niezważanie na prośby trenera?

Oglądacie przed- i pomeczowe konferencje ZZ tego lata? Jest o wiele bardziej nerwowy niż zwykle i mam przeczucie, że nie tylko z powodu kiepskiej gry i wyników.

Żenada.

Żenadą jesteś Ty. Skąd Ty wiesz ile JAS kasuje? Skąd Ty wiesz, że nie było negocjacji w sprawie Pogby? Skąd Ty wiesz co oni robią? Co Ty wiesz co chciał Zizou? Łykasz wszystko jak pelikan co prasa napisze i heja.

Co do wypowiedzi Overmarsa, a może jest to zwykłe podbijanie ceny, bo za bardzo skąpimy? Nigdzie nie powiedział, że Donny zostaje, tylko, że jest optymistą. Negocjacje zostaw profesjonalistom.

Ostatnio zmieniony przez puto_jefe dnia 1 tydzień temu o 21:31, w całości zmieniany 1 raz

NeVeS
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 1 tydzień temu o 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zawsze on tak gra to dla mnie to jest bardziej ruchliwa wersja Jovica, jak dostanie piłkę to może będzie z tego bramka, a sam z siebie tak jak Jovic gry nie kreuje, w dzisiejszym meczu jak by go nie było na boisku to Ajax by grał dokładnie to samo. Nie widzę w nim zbawcy naszego środka.

puto_jefe
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 1 tydzień temu o 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestań, zaraz przyleci madrid i Ci wyliczy jakie on ma numerki w Ajaxie nie biorąc pod uwagę jego pozycji tam, a u nas.

Rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 1 tydzień temu o 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie madrid, daj sobie w podpis nazwiska piłkarzy, których chce Real i siedź cicho. Tylko pamiętaj, żeby co roku aktualizować datę przybycia Mbappe.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Kakamilus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 1 tydzień temu o 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dobrze pamiętam to z nami i Juve chłop grał na środku ale pomocy. Wydawało mi się ze grał bardzo dobrze i wcale nie sępił na ataku.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
puto_jefe
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 1 tydzień temu o 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:
Właśnie madrid, daj sobie w podpis nazwiska piłkarzy, których chce Real i siedź cicho. Tylko pamiętaj, żeby co roku aktualizować datę przybycia Mbappe.

Uh, uh, uh. Śmieszne w chuj.

Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 1 tydzień temu o 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

puto_jefe napisał:

Uh, uh, uh.

Jeśli z kogoś wydobyłem taki śmiech, to jestem w pełni ukontentowany z poziomu swojej komedyjności.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 1 tydzień temu o 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ mnie irytuje ta kibicowska policja. Już kilka sezonów odmawiano mi prawa do kibicowania i wypowiadania się, bo miałem pesymistyczne przeczucia i miałem czelność się nimi dzielić. Nawet doradzano mi przerzucenie się na inny zespół. Kabaret.

Tak jakby co najmniej pesymiści kochali klub inaczej. Boisz się, że przegramy? JAK ŚMIESZ! Krytykujesz pasywność na rynku transferowym? Ty nikczemniku, nie nazywaj się kibicem. Nie waż się niczego krytykować, nie waż się czegoś obawiać!

Zobaczymy, kiedy w końcu pojmiecie, że kibicowanie może nie być rozumiane tylko jako wiarę w zwycięstwo czy powodzenie, ale po prostu związek emocjonalny z klubem. Ciekawe, czy zdążę tego dożyć. Ja ten drugi - w mojej opinii ważniejszy warunek spełniam, więc kibicowska policja niech mnie cmoknie. Powiem więcej - ja często się obawiam, bo właśnie ten klub kocham i dlatego chcę dla niego jak najlepiej. Nawet jeśli zawczasu. Tak jak matka zwykle przestrzega swoje dziecko na zapas, czy boi się, by nic mu się nie stało.

Fakty są takie, że jesteśmy po okresie przygotowawczym, a formacja, która cierpi na największe ubytki, jest niewzmocniona. Czyli już odpada zgranie się nowych zawodników z zespołem przed sezonem.

Nasze cele się oddalają. Pogba? Prawie na pewno nie przyjdzie. Potrzebujemy na gwałt pomocnika? Skąpimy, nie potrafiąc nawet ziomka z Ajaxu dość łatwo wyciągnąć.

Sprawa jest ewidentnie olewana i zaniedbywana i trzeba być naprawdę zakręconym, żeby tego nie widzieć.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Stwórzcie jakiś kodeks kibicowania, czy coś w tym stylu, ale póki taki dokument nie istnieje, to odwalić się proszę i pozwólcie mi troszczyć się o mój klub na mój sposób, elo ;*

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 1 tydzień temu o 22:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
puto_jefe
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 1 tydzień temu o 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt Ci nie każe milczeć. Po prostu gówno wiesz Ty, gówno wiem ja, gówno wiedzą wszyscy co tam się dzieje w biurach i tyle. O kibicowaniu i emocjach nie musisz mi nic naprawdę pisać, bo sam nie raz miałem stan przedzawałowy oglądając Real.

Co do tych faktów powtórzę Ci po raz kolejny, nawet jeśli Donny tu zawita to nie będzie grał w pierwszym składzie. Oczywiście, jestem zdania, że powinien tu przyjść, bo może być użytecznym zawodnikiem w trakcie sezonu, ale nie jest naszym zbawieniem. Naszym zbawieniem było rozjebanie CKM, tak jak kiedyś trzeba było rozjebać BBC, do czego niestety w obu przypadkach nie doszło. Dlatego calma i tyle.

Rokoko, a przymknij się w końcu, co Ty z cyrku uciekłeś?

E: Dopiero co pisałeś, żeby zaorać ten klub, a teraz piszesz o troszczeniu się? A co Ty jesteś właścicielem i masz jakieś moce tam? Kabaret.

lol1def
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 1 tydzień temu o 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy idioci na tym forum pierdolą, że jak nie wierzysz w dany klub i jego wygraną to nie masz prawa kibicować (albo nawet sympatyzować - a to jest różnica) i wypowiadać pesymistycznych zdań. Szkoda kurwa pieprzenia - pseudo zajebani fanatycy i tyle.

Ostatnio zmieniony przez lol1def dnia 1 tydzień temu o 22:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 1 tydzień temu o 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Puto_jefe, no dobra, nie wiem, co się dzieje w klubie, ale to, że okres przygotowawczy już minął, a my wciąż nie kupiliśmy nikogo do pomocy, już wiem. Do pierwszego meczu o stawkę mamy 90 godzin. Już to zasługuje na krytykę.

Cytat:
Co do tych faktów powtórzę Ci po raz kolejny, nawet jeśli Donny tu zawita to nie będzie grał w pierwszym składzie.

Dobra, odwrócę, posługując się Twoim argumentem. Skąd wiesz? Rozmawiałeś z kimś ze sztabu trenerskiego?

Problem w tym, że jest prawdopodobne, że nawet nie będziemy mieli jak tego sprawdzić. A domniemać sobie można i ja domniemam, że zarząd sobie pobimbał pewne sprawy. Mogę.

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 1 tydzień temu o 22:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 1 tydzień temu o 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

#teammadridcampeon

Dajesz madrid, nie zostawiaj za sobą jeńców. Tak się jedzie z oponentami. Krewwwwww.

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 1 tydzień temu o 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawiodę Cię, dalszego rozlewu krwi nie będzie - już po wszystkim. Powiedziałem co chciałem i oprócz prośby o to, by pozwolić mi być sobą, niczego więcej nie chcę przekazać. Pis joł.

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 1 tydzień temu o 22:30, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 1 tydzień temu o 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy może się od ciebie czegoś nauczyć. Pozostań sobą, madrid. Mam nadzieję, że kiedyś dorosnę i będę taki jak ty.

puto_jefe
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 1 tydzień temu o 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madrid, bo był tu Ceballos, Kovacic, Llorente, a i tak grali Ci co mieli grać, kminisz? Hierarchia robi swoje. Dlatego rozwiązaniem byłoby pozbycie się kogoś ze świętej trójcy. Tak, wiem, że nikt nie dawał takich liczb, jakie dawałby Donny, ale każdy z nich dawał inną alternatywę do tego co już znaliśmy z repertuaru CKM. Nikt z CKM na ławce siedzieć nie będzie i tyle.

Ja rozumiem narzekanie, czy też wymądrzanie się co by było gdyby ktoś tu przyszedł, ale to tylko forum. My jesteśmy tu, a oni są tam. Na koniec już, naprawdę uważasz, że nawet jakby ktoś tu przyszedł do środka pola na początku okresu przygotowawczego to już byłby zgrany? Przecież nad tym się pracuje miesiące, a nie dwa tygodnie podczas robienia wysiłkowego treningu. Owszem, jakieś tam łapanie chemii i schematów już by miało miejsce, ale nie popadajmy w paranoje, że jak ktoś przyjdzie przed okresem przygotowawczym to będzie zgrany na start sezonu... Czyli co, od Hazarda możemy już wymagać 5 bramek i 5 asyst co mecz? A jak nie, to sprzedać, bo gruby. EOT.

W sobotę zaczynamy. Od 21 lat, Hala Madrid (hijos de puta).

E: Rokuś, jesteś moim bohaterem. Wyślij mi autograf.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7
Skocz do: