Seriale (cz. 3)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.09.02 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogę się dopatrzeć tematu dla seriali, Panowie (i Panie).
Tak się zastanawiam nad The Office ostatnio na jesienne wieczory - głównie z uwagi na ilość memów ze Scottem, również na tym forum. Tylko przeraża mnie te 9 sezonów. Opinie?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2019.09.02 17:43    Temat postu: Seriale (cz. 3) Odpowiedz z cytatem

Cz. 2 zakończona tu:
http://forum.realmadryt.pl/viewtopic.php?t=13292&start=1395

Powrót do góry
rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2019.09.02 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toś ty jeszcze tego nie oglądał? Zdecydowanie pozycja do nadrobienia, w moim osobistym rankingu seriali zajmuje miejsce w pierwszej trójce. I żebyś nie zraził się czasem kilkuodcinkowym pierwszym sezonem - też jest świetny, ale może cię błędnie naprowadzić.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
El Dominik
Madridista

PostWysłany: 2019.09.02 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałbym sobie ten serial, ale na Fox Comedy idzie o różnych porach, na Netflixie nie ma.... A bawić sie w internecie w oglądanie w chujowej jakości, to dziękuję.

Marcelo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.09.02 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na fili.cc masz w 720p.

Nowe Peaky Blinders wyszło, czemu mi nikt nie powiedział?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Crawler
Płanetnik

PostWysłany: 2019.09.02 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku The Office - koniecznie trzeba zobaczyć więcej niż 6 odcinków, bo pierwszy sezon, który odwzorowuje niemal toczka w toczkę wersję brytyjską ma zupełnie inną atmosferę niż reszta serialu. Nie cierpię nagabywania "obejrzyj 100 odcinków to się rozkręci!", ale w przypadku The Office jest to naprawdę uzasadnione. Moim zdaniem idealna liczba dla wgryzienia się w The Office to 10 odcinków - to 200 minut razem, 6 odcinków pierwszego sezonu i 4 drugiego.
Szczerze mówiąc to jestem zły nieco na 1 sezon - bo właśnie wiele osób się odbija od tego serialu w trakcie tych paru odcinków.

The Office jest dostępne na Amazonie, Sondokan ostatnio wygrzebał, że mają oni całkiem niezłą ofertę póki co.

Aktualnie The Office (US) to dla mnie top seriali komediowych. Kilka lat temu topem było dla mnie Scrubs, ale The Office oglądałem już 3 razy i za każdym razem mnie śmieszy - Scrubs z jakiegoś powodu ma mniejszą wartość "powtórkową". Brakuje mi aktualnie jakiegoś bardzo dobrego serialu komediowego.

Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.09.02 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miXUE napisał:
Nie mogę się dopatrzeć tematu dla seriali, Panowie (i Panie).
Tak się zastanawiam nad The Office ostatnio na jesienne wieczory - głównie z uwagi na ilość memów ze Scottem, również na tym forum. Tylko przeraża mnie te 9 sezonów. Opinie?

Kolego nawet nie wiesz, jak ci zazdroszczę Tongue The Office jest absolutny top of the tops. Chciałbym móc zapomnieć i oglądać ten serial po raz pierwszy :-)

1 sezon The Office jest ok, akcja rozkręca się już od pierwszego odcinka, ale faktycznie dopiero od drugiego sezonu mocniej wgryzamy sięw bohaterów, dokładniej ich poznajemy.

Ja oglądałem na CDA z polskimi napisami. Generalnie dobrze przetłumaczone, mogę polecić.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
El Dominik
Madridista

PostWysłany: 2019.09.03 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:
Na fili.cc masz w 720p.

O fajnie. Można to jakoś oglądać przez telewizor? To, albo cda?

Marcelo.
Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.09.03 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi tam pierwszy sezon się bardziej podobał niż te po odejściu sami wiecie kogo.

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2019.09.03 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem (w końcu) po pierwszym sezonie Breaking Bad. Dziwaczne zakończenie Ogólnie nastawiłem się na masterclass seriali, a na razie jest najwyżej 7.5/10. W sumie jednak jestem w stanie zrozumieć dlaczego było na propsie. Może się rozkręci.

Powrót do góry
oraju
Trener
Trener

PostWysłany: 2019.09.03 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak z the office, nie oceniaj po pierwszym sezonie.

Powrót do góry
rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.09.03 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:
Mi tam pierwszy sezon się bardziej podobał niż te po odejściu sami wiecie kogo.

Wiesz, czasami nawet jak kogoś masakrycznie doceniasz, to poznajesz jego prawdziwą wartość, gdy zniknie. Miałem bardzo specyficzne, pozytywne uczucie podczas sezonów bez sami wiecie kogo, że ale jak on był to było zajebiście, Jezusieńku, jaka to świetna postać była. No a i tak najlepszy był finał, gdzie sami wiecie kto miał tylko rolę epizodyczną, bo pokazywał to, co naprawdę w tym serialu ceniliśmy najbardziej. Serio, jak ktoś jeszcze nie oglądał, to musi nadrobić.

Goldschmidt napisał:
Jestem (w końcu) po pierwszym sezonie Breaking Bad. Dziwaczne zakończenie Ogólnie nastawiłem się na masterclass seriali, a na razie jest najwyżej 7.5/10. W sumie jednak jestem w stanie zrozumieć dlaczego było na propsie. Może się rozkręci.

Ja powoli zaczynam myśleć, że jestem jakimś hipsterem. Zawsze jak rozmawiam ze znajomymi o Breaking Bad, to połowa nie oglądała, reszta yhm, całkiem spoko, ale nie takie zajebiste Rokoko, nie takie zajebiste. Dla mnie osobiście to TOP 1, gdzie zachwycony byłem nawet zapełniaczem z muchą. Nie wiem, może miał na to wpływ fakt, że jak go oglądałem, to nie byłem za bardzo zapoznany z serialami, może doceniam bardziej inne smaczki. No ale serial zdecydowanie rośnie z czasem w siłę, ale nie jest też tak, żebyś miał czekać, aż się rozkręci - pierwszy sezon BrBa to jest już to. Znam nawet jednego typa, który uważa, że jest to najlepszy ze wszystkich sezonów.

Może to problem nastawienia? Bo jak wy kurwa siadacie przed ekranami i strzelacie sobie w głowie ale to będzie kurwa zajebiste to jesteście na przegranej pozycji.

kabanog
Just relax

PostWysłany: 2019.09.03 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o utratę jakości po odejściu danej postaci to chyba najbardziej straciło The Wire jak odpadł Stringer, chociaż Omar też moment później bodajże wypadł.

Odnośnie Breaking Bad, to Gilligan potwierdził w Better Call Saul, że to powolne rozwijanie postaci czy samej fabuły to jego styl. W tej całej narracji widać, że wszystko się zgadza, każda scena z daną postaciom do czego prowadzi i wynika czy z charakteru postaci lub z tego czego doświadczyła. Żaden wątek chyba w tym serialu nie był zapomniany, wszystko domknięte no cudo.

Powrót do góry
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.09.03 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:
Dla mnie osobiście to TOP 1, gdzie zachwycony byłem nawet zapełniaczem z muchą.

Mam tak samo, choć ja całych seriali zbyt wiele w życiu nie widziałem. Większość mnie nudzi dość szybko, natomiast Breaking Bad oglądnąłem całe w jakieś 2 tygodnie i byłem zachwycony i jednocześnie przybity, że to już koniec i że żadnego lepszego serialu w najbliższych latach nie zobaczę.

Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.09.03 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vini, ja tak miałem właśnie z The Office, z tym, że widziałem ten serial dwa razy i co jakiś czas wracam do poszczególnych odcinków, czego nie mogę powiedzieć o żadnym innym serialu.

Jakbym miał wskazać moją ulubioną piątkę bez podziału na kategorie, na pewno znalazłyby się tam: The office, The Sopranos, Gra o Tron, Kompania Braci i The Wire. I jak ktoś nie oglądał jakiegoś z ww. to mogę mu jak najmocniej polecić, bo jest to - moim zdaniem - absolutne top of the tops.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 1 z 22
Skocz do: