Seriale (cz. 3)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2020.04.17 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Casa S3
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Skisłem kurwa.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2020.04.17 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest gwiazda. Kogo on tam zagrał - jakiegoś mnicha?

Wyobrażacie sobie, żeby w takim Breaking Bad czy nawet tej marnej Grze o Tron ktoś zrobił wstawkę z Neymarem? Inna klasa.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Sondokan
Because fuck you, that's why.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2020.04.17 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Brazylijski piłkarz i gwiazdor francuskiego klubu Paris Saint-Germain wystąpił gościnnie w 3. sezonie serialu "Dom z papieru". Na chwilę przed premierą, Neymar został jednak oskarżony o gwałt przez brazylijską modelkę Najilę Trindade, a Netflix zdecydował się usunąć z "La casa de papel" sceny z jego udziałem. Pod koniec lipca br. biuro prokuratora generalnego w Sao Paolo potwierdziła, że zarzuty wobec gwiazdy piłki nożnej zostały oddalone, a sprawa domniemanego gwałtu została przez nich zamknięta.

Na informację szybko zareagował Netflix, który zdecydował się dokleić sceny z Neymarem. W którym odcinku 3. sezonu "Domu z papieru" pojawia się gwiazdor Paris Saint-Germain? Neymar pojawia się w dwóch epizodach. W 6. odcinku możemy go oglądać w 3:48 minucie. Z kolei w 8. odcinku jest to 1:59.

Akurat był wycięty jak oglądałem to ścierwo xD

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Szefo89
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2020.04.18 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:

Wyobrażacie sobie, żeby w takim Breaking Bad czy nawet tej marnej Grze o Tron ktoś zrobił wstawkę z Neymarem? Inna klasa.

Średnio trafiłeś z Grą o Tron:

Link

Jednak też nie jestem fanem takich wstawek, które są niepotrzebne, często drewniane i psują całą scenę. Z drugiej strony gwiazdy i gwiazdeczki wykorzystują swoje 5 minut w 100%, realizując być może prywatne marzenia, a niektórzy przy okazji robią nawet mniejsze/większe kariery w branży filmowej (Rihanna, Kevin Hart, Lady Gaga).

Powrót do góry
rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2020.04.18 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko on jest jakoś faktycznie związany z artystycznym światem. Jest masę śpiewaków, którzy są aktorami, jest i masę aktorów, którzy są śpiewakami. Tutaj swojej roli pan Ed nie zagrał źle. Neymar natomiast to nie jest aktor i nic z tym nie ma związanego, oprócz tego, że musiał zbyt dosłownie odebrać wyzwiska i nominacje po swoich symulkach.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2020.04.24 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już trochę minęło, ale jak tam wrażenia po finale przedostatniego sezonu Better Call Saul?

Lalo Salamanca - postać, która pojawiła się późno i nagle, w Breaking Bad była napomknięta tylko raz, z początku niechciana przez Gilligana, a jest kurwa fenomenalna i w sumie do niej należały te dwa ostatnie odcinki.

Sezon szósty też zapowiada się smakowicie i ma być zapakowany w klasyczną breaking-badową formułę trzynastu odcinków.

rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2020.05.17 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@mixue i może ktoś jeszcze

4. sezon The Last Kingdom miał premierę, o czym oczywiście się dowiedziałem parę tygodni po tejże. Może ktoś jeszcze o tym nie słyszał, bo nie wiem kto odpowiada za marketing tego serialu, ale jest absolutnie do dupy.

puziols
Putka
Putka

PostWysłany: 2020.05.17 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kalifat wciągnięty w 2 wieczory. Bardzo przyjemnie się to oglądało + cały czas trzymanie widza w napięciu. Jest na netflixie

Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2020.05.23 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link

Steve Carell w mundurze i serial od twórców The Office. <serce>

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2020.05.24 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:
@mixue i może ktoś jeszcze

4. sezon The Last Kingdom miał premierę, o czym oczywiście się dowiedziałem parę tygodni po tejże. Może ktoś jeszcze o tym nie słyszał, bo nie wiem kto odpowiada za marketing tego serialu, ale jest absolutnie do dupy.

Dziękuję Rokoko, za cholerę nie słyszałem o nowym sezonie - marketing tego serialu to dno, a naprawdę na 6-7 osób którym ten serial poleciłem - 5 osób naprawdę się nim zajarało, to wysoki %. Plus jedna, bardzo mi bliska, osóbka która sama z siebie go ogarnęła na Netflixie.

Także na sto procent w najbliższym czasie sięgnę znowu po przygody Uhtreda, choć obawiam się jak to będzie wyglądać - ten serial w końcu stał pewną niesamowitą, bardzo złożoną relacją. Ale jestem i tak dobrej myśli.

Teraz jeśli znowu mi zaufasz (choć nie ma tu co ufać - Złoty Glob i Satelita za najlepszy serial dramatyczny mówi sam za siebie, mnóstwo nagród za aktora pierwszo i drugoplanowego) to polecam serial Sukcesja nw HBO Go. Taka trochę Gra o Tron w wydaniu rodziny Lannisterów w XXI wieku, gdzie walka toczy się o wartość dla akcjonariuszy. Drugi sezon jest zajebisty.

Powrót do góry
Asika
Universal Traveler

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2020.05.24 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miXUE napisał:
Plus jedna, bardzo mi bliska, osóbka która sama z siebie go ogarnęła na Netflixie.

Dajesz na Disco z ploteczkami, raz raz!

lukecik
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2020.05.24 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem nowy na Netfliksie. Poleć ktoś jakieś naprawdę dobre seriale. Kino akcji, thrillery, kryminały. Filmy też mogą być. Piszcie nawet najbardziej oczywiste tytuły, bo taki ze mnie pro player, że nie oglądałem nigdy nawet Breaking Bad, a słyszałem, że to klasyk.
Z seriali póki co obejrzałem wszystkie sezonu Domu z papieru, Nawiedzony dom na wzgórzu, pierwszy sezon Dark i Mindhunter. Mam na watchliście Daredevil, Brooklyn 9-9, Luke Cage i Breaking Bad.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2020.05.24 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narcos (głównie S1-2), Ozark, Peaky Blinders, Bodyguard, Fargo (nie oglądałem ale ponoć dobre), Black Mirror.

Edit: O, jeszcze Homeland.

Ostatnio zmieniony przez Goldschmidt dnia 2020.05.24 22:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2020.05.24 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narcos jest na Netflixie, tego są trzy sezony, wszystkie trzymają wysoki poziom (pierwsze dwa są tematycznie oderwane od trzeciego). Potem jest jeszcze Narcos Mexico, kontynuacja.

House of Cards jak nie widziałeś to polecam, jeśli lubisz klimaty politycznych, brudnych intryg w USA.

Black Mirror też fajne, o tyle dobre, że tam każdy odcinek to osobna historia. Można poszukać najwyżej ocenianych i sprawdzić, że pasuje ci tematyka.

The End of the F***ing World ewentualnie, ale mi nie podeszło, drugiego sezonu już nie włączałem.

Nie znam oferty Netflixa (pirat z Karaibów here), nigdy nie miałem tam konta, ale z tego co pamiętam wszystkie ww. seriale powinny tam być.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2020.05.24 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukecik napisał:
Jestem nowy na Netfliksie. Poleć ktoś jakieś naprawdę dobre seriale. Kino akcji, thrillery, kryminały. Filmy też mogą być. Piszcie nawet najbardziej oczywiste tytuły, bo taki ze mnie pro player, że nie oglądałem nigdy nawet Breaking Bad, a słyszałem, że to klasyk.
Z seriali póki co obejrzałem wszystkie sezonu Domu z papieru, Nawiedzony dom na wzgórzu, pierwszy sezon Dark i Mindhunter. Mam na watchliście Daredevil, Brooklyn 9-9, Luke Cage i Breaking Bad.

https://www.filmweb.pl/ranking/netflix

[ Dodano: Dzisiaj o 22:59 ]
W sumie ten link lepszy bo obejmuje seriale także niezrobione przez Netflixa
https://www.filmweb.pl/ranking/vod/netflix/serial

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 19 z 22
Skocz do: