Inter Mediolan - Real Madryt [0-2]
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2020.11.23 13:20    Temat postu: Inter Mediolan - Real Madryt [0-2] Odpowiedz z cytatem

Grafika: As.com

Po remisie, różnie traktowanym wśród madridistas nawet zgromadzonych tylko na tym forum, przychodzi czas na powrót Ligi Mistrzów. Za 2,5 tygodnia będziemy już wiedzieli, co czeka nas w lutym. W I dekadzie grudnia skończone zostaną fazy grupowe zarówno Champions League, jak i Ligi Europy.

Po fatalnym początku nasza sytuacja wygląda już nieco lepiej, ale bynajmniej nie jest spokojna, więc na beztroskę absolutnie pozwolić sobie nie można. Gdy przegraliśmy z Szachtarem i w akcie desperackich ataków uratowaliśmy jeden punkt w Mönchengladbach stało się jasne, że dwa mecze przeciwko Interowi, które odbyć się miały w 3. i 4. kolejce, będą dla nas rywalizacjami o życie w Lidze Mistrzów. Na szczęście 3 listopada spotkanie domowe Real Madryt wygrał, i jak to zwykle ma miejsce w ostatnich latach nie obyło się bez nerwówki do ostatniego gwizdka.

W tę środę czeka nas jednak zadanie trudniejsze, bo nasza drużyna powalczyć musi o punkty na terenie rywala, a więc w Mediolanie. Teraz dla wicemistrza Włoch jest to spotkanie o uratowanie się w Champions League, ale tak szczerze, to my również w ten sposób traktować tę rywalizację możemy. W przypadku porażki bowiem spadamy na czwarte miejsce w grupie i musielibyśmy liczyć na bardzo korzystny zbieg okoliczności w przedostatniej i ostatniej kolejce. Każdy z nas chciałby, żeby Real tego uniknął, tylko że wbrew temu, co się mówi, "chcieć" nie zawsze znaczy "móc".

Tym bardziej jeśli nie dość, że przed sezonem nie przeprowadziliśmy żadnych trenerów do klubu, to jeszcze dopadła nas plaga kontuzji. I to nie byle kogo, bo z gry co najmniej do końca listopada absolutnie wykluczony jest nasz kapitan, bez którego sami widzimy, jak prezentuje się nasz zespół w grze obronnej. Do tego musimy sobie poradzić bez Valverde, który od zeszłego roku jest chyba najjaśniejszą postacią w naszej drugiej linii.

O spokoju i pewności siebie przed środowym meczem z pewnością nie ma mowy. Mało kto z nas wyobraża sobie, że podopieczni Zidane'a zachowają czyste konto bez Sergio Ramosa. W dodatku koń jaki jest, to każdy widzi - o ile w sezonie ubiegłym nasza gra defensywna była bardzo dobra, o tyle w tym niestety wyraźnie się pogorszyła. Inter bez Lukaku w składzie był w stanie zdobyć dwa gole w Madrycie, to i pewnie strzeli coś z nim w jedenastce u siebie.

Trudno jest przewidywać, jak ten mecz będzie wyglądał. Wygląda jednak na to, że wobec niepewności na tyłach trzeba wystawić skład, który popisze się jak największą kreatywnością i efektywnością w ataku. Może czeka nas równie atrakcyjny mecz, jak ten sprzed 20 dni?

Inter z pewnością nie jest aktualnie wielką piłkarską potęgą, Antonio Conte jak niemal co roku uzyskuje kiepskie wyniki w Lidze Mistrzów. W pierwszych trzech kolejkach jego podopieczni nie zdołali pokonać ani Borussii Mönchengladbach, ani Szachtaru, ani naszej drużyny. Sprawa jest prosta, jeśli mediolański klub chce uniknąć kolejnego ogromnego zawodu w Champions League, to musi wygrać. To co prawda może działać na naszą korzyść, bo czasami w desperacji, mając nóż na gardle, popełnia się głupie błędy i trzeba pokazać siłę mentalną, a wydaje się, iż nie jest ona największym atutem piłkarzy Interu. Aby odnieść sukces musimy pokazać poziom co najmniej przyzwoity i wykazać się pełnym zaangażowaniem. Analizując sytuacje kadrowe przed meczem trudno być jednak optymistą. Chociaż z drugiej strony, to co nam - oprócz wiary - jeszcze pozostaje?

Mecz Inter Mediolan - Real Madryt sędziowany będzie przez Anglików. Arbitrem głównym będzie 42-latek Anthony Taylor. Za liniami bocznymi poasystują mu Gary Beswick oraz Adam Nunn. Czwartym sędzią będzie David Coote.
Na sędziego VAR wyznaczony został Stuart Attwell, a na jego asystenta Lee Betts.

Transmisja meczu na TVP1 i Polsat Sport Premium PPV3. Transmisja online na Tvpsport.pl i w aplikacji TVP Sport.
Kanał do dyskusji na Discordzie: https://discord.gg/sdDtRh2

Inter Mediolan - Real Madryt: 4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów 2020/2021, grupa B, środa, 25 listopada 2020, godzina 21:00, Stadio Giuseppe Meazza.
Sędzia: Anthony Taylor (Anglia).

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 2020.11.23 13:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Tas.
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2020.11.23 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem przegrywamy ten mecz i na wiosnę gramy w LE :>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2020.11.23 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko z kim wtedy na ławce?
Też nie wróżę nic dobrego.

Powrót do góry
ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2020.11.23 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mały offtop
Pamiętacie naszą ostatnią wizytę na San Siro? ;)
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
TWL64
Alfred

PostWysłany: 2020.11.23 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W środę wszystko jest możliwe, absolutnie fascynujący mecz.
Równie możliwe jest to, ze będzie w 10 minucie 0-2 po dwóch golach Lukaku, jak możliwe jest, że zadziała magia ZZ i spokojnie ich klepniemy.
Prawdopodobnie będzie wymiana ciosów, tak jak na SB.

Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2020.11.23 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U siebie mieliśmy Fede i Sergio, nie mówiąc już o Casemiro czy Ederze, wobec których dalej nie ma potwierdzenia negatywnych testów.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2020.11.23 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TWL64 napisał:
W środę wszystko jest możliwe, absolutnie fascynujący mecz.
Równie możliwe jest to, ze będzie w 10 minucie 0-2 po dwóch golach Lukaku, jak możliwe jest, że zadziała magia ZZ i spokojnie ich klepniemy.
Prawdopodobnie będzie wymiana ciosów, tak jak na SB.

Podbijam, nie mam zielonego pojęcia co się spodziewać po tym meczu. Kompletnie. Mimo naszych braków względem pierwszego spotkania.

Tak czy inaczej - musimy to wygrać. Tu już nie chodzi o głowę naszego trenejro i dywagacje co do składu, sztabu et cetera - tu chodzi o finanse, a odpadnięcie w grupie mogłoby mieć bardzo złe skutki. Wystarczy że przez pandemię musimy wyprzedawać co drugiego młodego zawodnika grającego na wypożyczeniu by spinać budżet.

Powrót do góry
Tas.
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2020.11.24 07:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak My nawet nie mamy solidnych argumentów aby myśleć o zwycięstwie. Żeby nikt nie pomyślał, że nie wierzę, bo jednak serducho robi swoje, ale w tym meczu jestem realistą po ostatnich spotkaniach. Tak słabego Realu to ja nie pamiętam.

Powrót do góry
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

PostWysłany: 2020.11.24 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remis brałbym w ciemno. Jesteśmy przetrzebieni kontuzjami, gramy naprawdę fatalną piłkę, piłkarsko argumentów żadnych w tej chwili. Trzeba modlić się, żeby z tyłu jak najmniej błędów, może da się wyszarpać, korzystny dla naszego układu w grupie remis.

ElControlTotal napisał:

Tak. Nie wiem zresztą czy istnieje ktokolwiek kto podziela takie zdanie.

Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2020.11.24 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remis byłby dobrym wynikiem, zwłaszcza, gdyby Szachtar zremisował lub przegrał z Borussią.

Nie ma co kombinować ze składem, kadrowo wyglądamy nie najgorzej i trzeba to wykorzystać. Oby Nacho z Varanem sobie poradzili pod nieobecność Ramosa.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2020.11.24 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Goral napisał:
ElControlTotal napisał:

Tak. Nie wiem zresztą czy istnieje ktokolwiek kto podziela takie zdanie.

Były osoby które pisały że z Undecimy się bardziej cieszyły czy przed finałem bardziej denerwowały co jestem w stanie zrozumieć (chyba odnośnie tego finału Marcelo opowiadał historyjkę z Cristiano pytającym się reszty czy też mają pełne majty gdy wychodzili z samolotu), ale że ta wygrana była bardziej ikoniczna? No nie powiedziałbym.

Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2020.11.24 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kategorii "ikoniczności" wyżej od Undecimy moim zdaniem jest Duodecima, zważywszy na to, że była to pierwsza w historii obrona tytułu w LM, zakończona rozsmarowaniem Juventusu w finale.

Jak dla mnie: 2014 > 2017 > 2016 > 2018, choć i tak różnice niewielkie i pewnie wraz z upływem czasu ten mini-ranking będzie się zmieniał.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2020.11.24 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nah, nie wydaje mi się by ten (Twój) ranking u mnie się kiedykolwiek miał zmienić, Gondola. Decima jest najpiękniejsza i to z wielu czynników; z uwagi na okres czekania na kolejną LM, na fakt że była tą dziesiątą i z uwagi na najbardziej dramatyczne okoliczności ever, które były niesamowite i za które będę uwielbiał Ramosa do końca życia. Duodecima dlatego że to był sezon z Ligą Mistrzów gdzie graliśmy naprawdę dobry futbol (przynajmniej od nowego roku), a przy tym była tym kamieniem milowym, czymś absolutnie nieosiągalnym i o czym marzyły wszystkie kluby i kibice dużych klubów - obroną LM. Przy 2016 na pewno się bardziej denerwowałem niż przy 2018, bo karne to zawsze loteria, chujowo byłyby przegrać finał z Atletico, a po karnych - nieprawdopodobna ulga. 2018 - miałem jakoś trochę wyłączone emocje - może dlatego że wygrana LM po tak sytych latach nie robiła takiego wrażenia (koncepcja użyteczności marginalnej), a może dlatego bo my absolutnie już nie musieliśmy niczego udowadniać po 16/17, za to Liverpool wtedy - wszystko? Ta porażka by mnie najmniej bolała, a zwycięstwo było niesamowite.

Tak szczerze powiedziawszy to choć każdy sezon zaczynam z dużymi emocjami (fakt faktem w ostatnich latach mniejszymi - może dorosłość, ale bardziej uważam że to nieatrakcyjny styl gry i mało nowości) to tak czysto kibicowsko brakuje mi już tylko jakiejś zemsty z manitą nad wiadomo kim - no i oczywiście tryplet byłby cudowny Tongue
Ale jednak to ta obrona LM w mojej głowie była najistotniejsza.

Powrót do góry
TWL64
Alfred

PostWysłany: 2020.11.24 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdobycie Decimy było ogromnym sukcesem, ale i de facto wypełnieniem "obowiązku" klubu takiego jak Real Madryt. Przyjęliśmy to z ogromną euforią ale i ulgą, że wreszcie wróciliśmy na swoje miejsce. Każdy kolejny tryumf był już turbo doładowaniem naszej historii, więc ostatecznie wszystkie traktuję jednakowo - każdy był bombą emocjonalną ;)

Wracając do jutrzejszego meczu - finalnie wychodzi całkiem fajna defensywa, w pomocy jest w kim wybierać a w ataku może któryś z grajków zabłyśnie. No i w końcu zagramy z rywalem, który (mam nadzieję) nie będzie murował przez 90 minut, więc może z jakiejś kulawej kontry uda się coś wturlać.

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2020.11.24 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o ostatnie 6,5 roku, to wydaje mi się, że Decimotercera jest skandalicznie niedoceniana nawet przez kibiców Realu. Bo słaby sezon na podwórku krajowym, i w ogóle przeważały w tamtym sezonie zawody. Niektórzy nastawiali się chyba na nie wiadomo jaką dominację przez 10 lat, a nie wyszło, i pewnie dlatego się trzynastki nie docenia.

A dla mnie to był wspaniały moment, obrona tytułu po raz drugi, w dodatku droga po nią była zdecydowanie najtrudniejsza ze wszystkich czterech. Mieliśmy tam po drodze PSG, Juve, Bayern i Liverpool znajdujący się na fali wznoszącej.

Rewanż z Bayernem wyniszczający nerwowo, trzy tygodnie wcześniej ostatni wielki błysk Cristiano w naszych barwach, i to jaki! Jak długo on o takiego gola walczył! I w jakim momencie go zdobył! Do tego fantastyczne, kluczowe trafienie Bale'a w finale.
To był - wbrew pozorom i okoliczności z tamtego sezonu - naprawdę piękny triumf i piękna droga. Mam wrażenie, że za jakiś czas będzie się wracało do niego o wiele chętniej.

Piłkarsko najlepsi byliśmy oczywiście w sezonie dwunastki, to oczywiste.

Mam jednak równie wielki sentyment zarówno do Ligi Mistrzów 2017, jak i 2018. Skoro już ElControlTotal zaczął o nietypowych odczuciach, to i ja jedno takowe niniejszym wyznałem.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: