Wasze plany wakacyjne :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.15 00:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc ja wybywam z domu już jutro rano Very Happy

Były deszcze ma się zrobić ciepło i to już w ten piątek więc grzybków raczej nie zabraknie Smile Ponad to ciśnienie idzie w górę i może wkońcu rybka zacznie brać Smile Jadę z wielkimi nadziejami i mam nadzieję że się nie zawiode Smile Szkoda tylko że będę miał dość dużą przerwę od komputera Confused

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Mr Yoda
AlvaroCap17an

PostWysłany: 2004.07.15 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku jade tylko do babci :P A potem znowu w chacie i tak w kółko Surprised

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.15 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emilio napisał:
A ja za dosłownie 20 minut wyjeżdzam na 12 (?) dni z czteroma kuplami do Mielna. Myśle, że wyjazd sie uda tym bardziej iz od weekendu nastapic ma znaczna zwyżka temperatury, wiec z terminem trafilismy niezwylke udanie.

Chyba jednak z tym terminem nie trafiliście dobrze, bo z okna widzę, że w Mielnie pogoda jest beznadziejna... :P

Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.15 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emilio napisał:
A ja za dosłownie 20 minut wyjeżdzam na 12 (?) dni z czteroma kuplami do Mielna. Myśle, że wyjazd sie uda tym bardziej iz od weekendu nastapic ma znaczna zwyżka temperatury, wiec z terminem trafilismy niezwylke udanie.

Chyba jednak z tym terminem nie trafiliście dobrze, bo z okna widzę, że w Mielnie pogoda jest beznadziejna... :P
Jeśli już ktoś chce jechać do Kołobrzegu, Mielna, czy innych miejscowości nad Wybrzeżem Środkowym, to koniecznie w sierpniu, wtedy pogoda jest idealna. W lipcu wręcz przeciwnie...

focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.07.15 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mowia ze ma byc cieply weekend wiec ja najprawdopodonbniej jutro rano wybywam z warszawy na dzialke do kumpla, zapewne beda i procenty i szama no i beda osoby plci przeciwnej 8) powrot chyba w poniedzialek

Powrót do góry
uwka
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.07.15 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw jade na chwilke do Czech potem na drugi dzien jade do qmpekli nad jeziorko(czas nieokreslony) a potem na obóz konny:D Sesesesees

benek
szerszeń hunter

PostWysłany: 2004.07.15 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie po krótkiej przerwie spowodowanej tym i owym :] od jutra na dobre wracam na stare śmieci :> a jeśli chodzi o moje wakacyjne plany to wybieram się z moją kobietką na 10 dniowy pobyt do Władysławowa.
35 zł za dobe:pokój 2-ososbowy,łazienka z prysznicem :],TV z kablówką,lodóweczka itd.ogólnie to będzie wypas!

henry_02
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.07.15 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

benek napisał:
35 zł za dobe:pokój 2-ososbowy,łazienka z prysznicem :],TV z kablówką,lodóweczka itd.ogólnie to będzie wypas!

nie chcialbym byc nie dyskretny...ale czemu 2-osobowy ?? :P

Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.07.17 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra chłopaki ja sie z wami rzegnam jade do WŁOCH ale bedzie zajebi****** kurde już sie nie moge doczekać.Nie wiem kiedy wruce mam nadzieje że nigdy Laughing Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
netSaM
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.07.19 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dexster napisał:
Dobra chłopaki ja sie z wami rzegnam jade do WŁOCH ale bedzie zajebi****** kurde już sie nie moge doczekać.Nie wiem kiedy wruce mam nadzieje że nigdy

No to życzę udanych wakacji i nie zapomnianych wrażeń Smile
Ej tylko do nas tutaj wruć Very Happy

Ja w tą Niedziele co będzie wyjeżdzam na wakacje do Londynu ;)
I wrucę za 3 tygodnie Smile Mam nadzieje że także będzie fajnie Very Happy

Powrót do góry
focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.07.19 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i wrocilem z tej dzialeczki....
Dzien 1 tj czwartek 15 lipca.
Na szybko zoorganizowany wyjazd. Docieram na miejsce ok godziny 20. Na dzien dobry grill i piwko oczywiscie, po grillu juz w weszym gronie (3 osoby) wypity 1l wodki wyborowej...
Dzien 2
Pobudka okolo godziny 13... Lekkie suszenie ale dalo sie wytrzymac, wieczorem grill i 2 piwka
Dzien 3
Sobota.... Oj sie dzialo... Zaczelo sie delikatnie od 2 piw, wieczorem impreza w pobliskim barze. Wczesniej dotarly do nas 2 kolezanki. Wypilismy moze po 2 piwa no i po zbiorce pieniedzy przezucilismy sie na wodeczke. Pierwszy raz w swoim zyciu spotkalem dziewczyne kata... Tak jak ona pila... SZOK! Po wypiciu wszystkiego powrot do domku (bardzo dlugi powrot) w nocy tez sie dzialo ale to juz moja prywatna sprawa :]
Dzien 4
Nie wyspany (ok 2 godzin spania) budze sie rano z kacem... No ale szybko przeszedl. W zwiazku z tym ze w sobote byla zajebista pogoda poszlismy nad liwiec po opalac sie i po kapac Smile Dzien zakonczyl sie 3 piwkami...
Dzien 5 tj dzis
Pobudka rano i i uczucie pieczenia... Moje plecy.... Okolo 12 powrot do Warszawy, zalatwienie biletow na nastepny wyjazd (23.07 godz 21:30 Very Happy )
Teraz sprawdzam co sie dzieje na swiecie i pochlaniam zurek

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.07.20 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wczoraj wróciłem z prawie 5-dniowego pobytu u mojej kobietki. Wszystko super ,pięknie ok. ,ale za krótko... :-/ Teraz praca i 31/1 sierpień 2-dniowy Festiwal Muzyczny w Tychach ,oczywiście zjawia sie moja dziewczyna. Co do jakiegos wyjazdu ,dłuższego wakacyjnego to na dzień dzisiejszy odpada ,no chyba ,że sie z dnia na dzień coś pozmienia... Pod koniec sierpnia ,może początek września znowu stawiam sie na parę dni u mojej. Ogólnie wakacje przesiąknięte pracą...ehhh.

Powrót do góry
netSaM
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.07.20 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się wybiaram do Londynu w tę Niedziele, mam nadzieje że przeżyje tam nie zapomniane chwile, na pewno będzie ciekawie ;)

Powrót do góry
Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.07.20 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

netSaM: przemów Vieirze do rozumu i jak wrócisz to ma być już w Madrycie :]

Powrót do góry
netSaM
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.07.20 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Simon © napisał:
netSaM: przemów Vieirze do rozumu i jak wrócisz to ma być już w Madrycie :]

Naprawde chciałbym go tutaj u nas :]
Pogadam z nim o tym, powiem Mu że na forum realmadryt.pl są jego sami fani, napewno się zgodzi Smile

PS. Ciągle chodzi mi o klub :]

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9
Skocz do: