Wasze plany wakacyjne :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jeyjey
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.08.09 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdziekolwiek by to nie było to zawsze można wyjść gdzieś z kumplami/przyjaciółkami, do jakiegoś baru,pizzerii itp. A jak się nie ma kasy, to w jakieś miejsce w mieście gdzie zwykle dużo ludzi się pojawia(parki,rynki itp)i posiedzieć i pogadać, a nie tylko(tak jak mówisz że jest w twoim przypadku)piłka i komp Confused

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.08.09 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja racja, chyba ze sie nie ma przyjaciol/znajomych... Confused

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Kublas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.08.09 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkam w 10 tysięcznym miasteczku,które się nazywa Jedlicze.Jest to województwo podkarpackie.Miasto to słynie z rafineri,która jest jedną z największych w Polsce.Ostatnio wybudowano tu również dużą halę sportową na którą czasem idę sobie pokopać piłkę Very Happy .No niestety przyjaciół takich prawdziwych nie mam Płacze Może poznam ich w liceum.Mam jednak dużo znajomych,ale na pewno nie można nazwać ich przyjaciółmi.Najbardziej znaną osobą z Jedlicza jest Sławek Peszko piłkarz Wisły Płock.Zresztą blisko Niego mieszkam.

Powrót do góry
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.08.10 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no moje miasto jest generalnie wielkie, ale moje osiedle to raczej taka troszke osada pod Bydgoszcza i centrow rozrywki to tu nie ma :] ale jest rzeczka w ktorej mozna sie popluskać i lasek w ktorym mozna na rowerku pojezdzic Smile
A ze nie mam w tym miesiacu biletu miesiecznego, to moje wyjazdy do centrum sa ograniczone Laughing no ale dzis na zuzulek jadę a to mi poprawia humor :]
raczej nigdzie nie wyjade bo mój Ktoś nie ma urlopu ale u Niego w domku tez jest milutko Very Happy Rolling Eyes
wiec generalnie nie narzekam - a jak jestem u siebie w domku to obiadki gotuje, a na tym czas szybko zlatuje az do nastepnej wizyty u mojego Kogoś Very Happy

benek
szerszeń hunter

PostWysłany: 2004.08.11 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do zobaczenia wszystkim,wyjeżdżam dziś z moim słoneczkiem :] do Władysławowa,klikne coś za 2 tygodnie!

jeyjey
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.08.11 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Benek ja też wyjeżdżam do Władysławowa, z tym że dopiero w piątek i będę tam też 2 tygodnie, znasz może jakieś fajne imprezki?Albo ktokolwiek z tego forum?

Powrót do góry
focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.08.20 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ugi3 napisał:
Wow powiedz coś więcej o Ustce bo jutro wyjeżdżam tam ze znajomymi. Jakie miejsca warto obejżeć, jakie są najlepsze kluby, puby itd. i czy można z Ustki wypłynąć statkiem na Bornholm bo podobno sa oferty.

No widze ze juz wrociles. Czekam na relacje. Co tam slychac w Ustce? Jak tam imprezy w Maaxie i Vivie? Znalazles ta taksowke? Smile

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.20 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Vive i Maax to ani razu tam nie bylem, odepchęło mnie to że sporo ludzi w podeszlym wieku jak również małych gówniarzy z kolonii wchodzilo tam, osobiscie zdziwilem sie jak to zobaczylem. Korsarza widzialem ale nie jechalem z nim. Najbardziej mnie rozczarowalo w Ustce to że życie praktycznie umiera tam po 23, dla mnie szok, tymbardziej że jest to miejscowosc turystyczna. Za to promenada, port i plaża extra. Nie wiem jak Ty ale ja trafilem tam na żyłę złota czyli na piwo Berg za 90 groszy i odziwo jest dosyc dobre, dlatego 20 piw za ok. 19 zl i jazda. Z tego powodu że życie tam tak szybko umieralo to piliśmy w domku a wychodzilismy tylko po dodatkowy alkohol. Trafilismy tez na koncert Varius Manx. Dużą popularnosc zdobyl Viking, na którym zawsze wieczorem byl konkurs karaoke. Wkurzali mnie tez mafiozi w czarnych BMW-icach, raz malo brakowalo a mialbym czołówke z jednym z nich. ogolnie wyjazd super, za rok oczywiscie powtorka, nie wiem tylko czy akurat do Ustki, ta cisza po 23 bardzo odpycha.

Powrót do góry
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.08.30 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w Madrycie po 23 życie dopiero się zaczyna Smile Ludzie wylegają na ulice i przesiadują w barach do późnych godzin nocnych Smile
I znowu miałem szczęście znaleźć się tam po 3 letniej przerwie, dzięki temu, że Wisła wylosowała Real, znowu poczuć ten dreszczyk na stadionie Smile piękna sprawa !!!! Tylko troszkę jak dla mnie to za goraco, nie wiem tak naprawdę czy mógłbym tm mieszkać na stałe.
Ale tak co rok, na 2 tygodnie to spokojnie mógłbym tam jeździć Smile

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.08.30 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w środe młodzieży do szkółki Laughing Skonczyła sie wakacyjna laba :] Może temacik zamykamy? :>

Powrót do góry
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.08.30 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co ze studentami ??!! mają chyba jeszcze miesiąc Smile Wink
jeżeli wogóle są tu tacy Smile

Powrót do góry
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.08.31 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są, są Wink a ze mam labę od maja to jakos nie potrafie sobie wyobrazic pazdziernikowego powrotu do szarej rzeczywistosci Rolling Eyes

focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.08.31 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wcale nie jest smieszne! Evil Ale naszczescie to ostani rok liceum (matura :( )... Aangie idziesz na dzienne, wieczorowe czy zaoczne???

Powrót do góry
Jaro
Culé
Culé

PostWysłany: 2004.08.31 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie ,mi zajecia zaczynaja sie 4 pazdziernika ,a biorac pod uwage charkter pierwszych zajec szykuje sie jeszcze 1,5 miesiaca luzu ,a potem zacznie sie wielkie kucie na zimowe 4 i letnie 5 egzaminów...

Powrót do góry
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.08.31 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ide na dzienne :]
27ego mam pierwsze zajecia :/ juz mi sie nie chce :/
Jeszcze dowiedziałam sie ze będe miec zajecia na prosektorium - fuj :/

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9
Skocz do: