Wasze plany wakacyjne :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.07.25 00:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cwirek - wódkę pije się tylko czystą Smile Te smakowe to chłam. Przez taką jedną do dziś nie mogę patrzeć na brzoskwinie :(

Dexster
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.07.26 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wróciłem niestety Płacze szkoda ohhhh wrócił bym tam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.26 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również wróciłem tylko że wczoraj Confused Nie ma to jak w Gdańsku we własnym domku Laughing Jednak na starych śmieciach najlepiej się czuję.W Sierpniu raczej już nigdzie nie pojadę a szkoda bo chętnie bym się gdzieś na jakieś 7 dni wyrwał a tak pozostaje mi siedzenie w domu i zanudzanie się na śmierć :] Mam nadzieję że Wam wczasy lepiej się udały/udadzą niż mi bo niestety ja wyruszyłem na wczasy by powędkować a tu lipa ryba jak nie brała tak nie bierze albo słabo bierze w tym roku :( Coś chyba nie tak z tą pogodą Confused Może to wina niskiego cisnienia Confused Nie lubię prywatnych stawów ale muszę się wybrać bo w naturalnych warunkach ciężko w tym roku o ładną rybe Wściekły . W tym tygodniu mam zamiar na sandacza zapolować ale jak dalej będzie taka pogoda jak dziś to du.. zimna :(

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.07.26 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weekendzik skonczony ,w sobote/niedziele degustowałem sie rozrobionym spirolem z domieszką soku porzeczkowego(pycha) i Starogradzką. Piliśmy z gwinta Shocked ,później piwka i w nocy podróż 7 kilometrowa do domu. W niedziele natomiast zawitałem na Święcie Czekolady w Tychach-pękło 5 piwek 8) Fajna nawet impreza ,rozdawali z 3000 czekolad Goplana(nie zalapałem sie) ,gral Kyks Skrzek ,De Mono(nie załapałem sie) i jakieś inne kapele nie znane. Ogólnie weekendzik spędzony poza domem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Jaro
Culé
Culé

PostWysłany: 2004.08.01 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro wylatuje na Majorke i wroce za pól miesiaca...Niestety nie będę mógl w tym czasie uczestniczyc w ciekawych dyskusjach ani pronic praw putków.Jako człowiek majacy rozległe znajomosci wsrod "madrilków" czuje nawet jako Rzecznik Praw Putków :wink:pozdrawiam

Powrót do góry
henry_02
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.08.08 00:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Piatek w nocy otworzylem poraz pierwszy od dwoch tygodni drzwi mojego domu. Udalem sie z rodzicami i malym kuzynem nad morze. Miejscowosc: Bobolin (blisko Dabek, mala wioska)
Nie moge powiedziec ze bawilem sie swietnie gdyz brakowalo mi jakiegos rowiesnika lub rowiesniczke Very Happy Dnie mijaly i mijaly a ja tylko pilem piwo, opalame sie, spalem i jadlem. Zyc nie umierac...
Mialem w planach popracowanie nad moja kondycja lecz sie nie udalo :P

Trener
Trener

PostWysłany: 2004.08.08 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wlasnie dzis rano wrocilem do warszawy... Płacze W ustce bylo zajebiscie, pogoda dopisala (dwa tygodnie upalu) kasy tez nie brakowalo. Wyjazd to jedna wielka impreza. Codziennie odwiedzany jakis klub (najczesciej viva i maax) albo calonocne romantyczne (z nowo poznana osoba plci przeciwnej) spacery po plazy itp... Smile

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.08 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow powiedz coś więcej o Ustce bo jutro wyjeżdżam tam ze znajomymi. Jakie miejsca warto obejżeć, jakie są najlepsze kluby, puby itd. i czy można z Ustki wypłynąć statkiem na Bornholm bo podobno sa oferty.

Powrót do góry
focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.08.08 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozna wyplynac. Kosztuje cos takiego chyba 120 zl. Najlepsze kluby. Hmm jak dla mnie do Maax na placu dabrowskiego (nad biedronka) i viva obok portu nie daleko kapitanatu. W Vivie beznadziejna jest ochrona szczegolnie taki jeden kargul w okularach. Ale uwazaj bic to on sie potrafi sam widzialem. A w maaxie jest zajebista muza szczegolnie jak jest jakas wieksza impreza np "From west to east". Podczas mojego pobytu byla ona organizowana 3 razy. gra wtedy Dj Jaco i jest calkiem sympatycznie (ach te tancerki...) 12 sierpnia bedzie fajna impreza przyjezdza dj svenson czy jakos tak i mysle ze bedzie ok. Ktoregos razu w maaxie gral dj adamus (ten od wojewodzkiego). Jesli bedziesz zainteresowany stolikiem bierz 13 (zawsze tam zasiadalem). Viva to muzyka taka bardziej dance. Puszczana ze zwyklych plyt. Zalezy co lubisz ale w vivie tez mozna sie pobawic. W srody jest impreza w pianie wjazd 15 zl. Wychodzisz z niej niestety caly mokry...
Puby hmm nie mielismy jakiegos ulubionego. Na promenadzie jest od cholery barkow zawsze gra jakas muza (albo jakas orkiestra albo dj) Szczegolnie pod muszla koncertowa mozna sie zabawic. Co tu jeszcze o ustce hmm wypij troszke i idz do lunaparku (przy osirze na grunwaldzkiej) na UFO fajnie cie wymiesza Smile Sklepy nocne to przede wszystkim alkohole swiata na marynarki polskiej (nie daleko dworca pks), lewiatan na grunwaldzkiej (tylko do 4)
Aha taksowki Smile Jest roznie ale jezdzi jedna z ktora po calej ustce dojedziesz za 8 zl w nocy a za 6 w dzien. Nie zaleznie jaka odleglosc. Kierowca jest niesamowity mowia na niego paczek. Jezdzi stara rozwalona beczka (mercedes w123) Samochod nie wyglada na bezpieczny i taki nie jest. Wiekszosc osob po wyjsciu z samochodu mowi ze kierowca to wariat cos w tym jest Smile Jezdzi z kogutem Korsarz taxi. Dojedziesz tanio i sie jeszcze posmiejesz przestraszysz Smile
Ustka jest super. Chce od ciebie sprawozdanie jak wrocisz!

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.08 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm a zanotowales w jakims barze tv gdzie bezpiecznie w szaliku Wisly bedzie mozna obejzec mecz z Realem? Bo w pokoju jakos tak dziwnie. A jak z plażą, człowiek na człowieku czy luz? Rozumiem tez ze morze zimne. No nic dzieki za info, napewno sie przyda.

Powrót do góry
jeyjey
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.08.08 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

focus napisał:
W srody jest impreza w pianie wjazd 15 zl. Wychodzisz z niej niestety caly mokry...

Ja osobiście uwielbiam imprezy w pianie, te wszystkie mokre dziewczyny które można do niej wrzucać Very Happy
Zna ktoś może jakieś fajne imprezy we Władysławowie?(wybieram się tam niedługo i chciałbym już wiedzieć co i jak)

Powrót do góry
Kublas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.08.08 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na tych wakacjach byłem w Bułgarii.Cholernie się nudziłem i ciesze się,że jestem już w chacie.Teraz już do końca tylko piłka Very Happy i komputer Very Happy .

Powrót do góry
focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.08.08 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ogolnie masz nudne wakacje, jak mozna spedzic 2 miesiace robiac caly czas to samo? Confused

Powrót do góry
Kublas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.08.09 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz 100 procent racji.Generalnie te wakacje są dla mnie tak nudne,że aż szkoda gadać.Ale z drugiej strony gdybyś mieszkał na takim zadupiu jak ja to robiłbyś to samo.

Powrót do góry
focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.08.09 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mozesz napisac gdzie jest to zadupie?

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9
Skocz do: