Wędkarstwo
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Greg
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2003.09.30 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spiningu może z 2 razy w życiu próbowałem, ale nie ma jak spławik, zarzucisz...możesz się zdrzemnąć Wink i ryba sam przyjdzie. No chyba, że ktoś na ryby jezdzi o 3 rano tak jak ja, to warunków do spania nie ma.....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2003.09.30 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wole zrobic jakies 15/20 kilometrow idac brzegiem rzeki i spiningujac jak mulic sie nad splawikowka :P A jezeli juz chce sobie posiedziec, to wole gruntowke i nocna zasiadke.Nie to zebym nie lubial splawika,ale bialoryb mnie slabo kreci,ja kocham polowac na drapiezniki

Greg
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2003.10.04 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DaaN złowiłeś kiedykolwiek suma??? Ja jeszcze nigdy nie miałem okazji powalczyć z ta bestią Very Happy , a bardzo bym chciał...

Powrót do góry
MADCHEN
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2003.10.05 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DaaN pytam się Ciebie jako człowieka godnego w tych sprawach zaufania. Od czego generalnie zalezy to, czy ryba bierze czy nie?

***O L I M P I A E L B L Ą G ***L E G I A W A R S Z A W A***

Bójcie sie chamy, do czwartej ligi wracamy!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2003.10.05 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suma zlowilem malutkiego na stawie hodowlanym-na Łynie gdzie ja lowie nie ma sumow :/ To czy ryba bierze zalezy od wielu czynnikow min. temperatura wody,kolor wody,poziom wody,cisnienie atmosferyczne,zachmurzenie,wiatry no i faza ksiezyca :]

Greg
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2003.10.05 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ach wiem że to czy ryba bierz czy nie zależy od ciśnienia itd.......... aż taki niedoświadczony nie jestem Very Happy. W końcu gdy się idzie na ryby to jakieś podstawy trzeba znać...

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2003.11.11 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam taki pomysł. W sumie wiem niewiele ,ale powoli sie dowiaduje. Chciałbym założyć sobie i chodować rybki w akwarium. Chodzi mi o PIRANIE. Na początku ,jak nie wiedziałem o nich nic ,albo prawie nic to wszystko wyglądało fajnie. Ale teraz sobie co nieco poczytałem i zaczynają sie schodki... Confused Do tych drapieżnych pięknisiów potrzebne jest co najmniej 300 litrowe akwarium ,gdyż każda rybka potrzebuje ok 50 litrów wody na siebie. A ,że Piranie żyją w stadach to tych rybek troche musi być... Jak mają tarło ,a potem młode ,to podobno samica składa setki,tysiące jajek... Jakby część z tego sie uchowała to co ja niby miałbym z nimi zrobić? Taka pirania urośnie maksymalnie 35 cm ,ale dla takich akurat ,,olbrzymów'' to potrzebaby było ponad 1000 litrów lekućko ,czyli odpada u mnie na 100%...Żywią sie te rybeńki albo żywym mięskiem typu: małe rybki ,myszki lub świeżym krwisty mięskiem: serce wołowe ,filety rybne ,jakieś inne kawałki niezaduże mięska... Czyli znam sie raczej słabiutko ,takie podstawy... Wszystko mi sie podoba ,ale przeraża mnie wielkość ich ewentualnego mieszkanka... Confused A może ktoś z Was wie coś na temat tych ryb akurat? Może ktoś już chodował bądź ma znajomych co Piranie posiadają? Z góry dzięki za wszelaką odezwę na ten temat. 8)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2003.11.12 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko pieknie ,slicznie tylko co to ma wspolnego z wedkarstwem? :/ :|

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2003.11.12 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eh Daaniken nie badz takim zrzeda i malkontentem :]
odpowiedz na zagwostke brzmi: wspolne sa rybki :P

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2003.11.12 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daanik gdzieś to musiałem umieścić a nie bede specjalnie nowego tematu zakładał? :> A wiem ,ze czasem Cie to boli..... Wink

Powrót do góry
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2003.11.13 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dupa tam,to tak jak ja bym Ci Marus w Twoim temacie o Gutim zdjecia Ronaldo wklejal :/ Cwirek zaloz se temat "Akwarystyka" to moze sie czegos dowiesz nie tylko o piraniach,a mojego super tematu prosze pierdolami nie zasmiecac :|

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2003.11.14 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak nikt z Tobą na temat połowów nie konwersuje.... :P

Powrót do góry
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2003.11.15 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to niestety jest smutne :| moze sie kiedys ktos znajdzie,choc ostatnio sam zaniedbalem ta dyscypline.Enilej nie jest to powod by mi tu akwarystyka smiecic :> EOT

Greg
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2003.12.04 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorki DaaN że zaśmiecam ci twój temat Very Happy ale musze to gdzieś napisać... przez 2 miesiace zarzucałem wędke.....miałem TaakĄĄĄĄ wspaniałą Rybkena haczyku Smile .i dostałem od niej kosza Płacze

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2003.12.06 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DaaN ja jestem wędkarzem od prawie 7 lat.Mam karte wędkarską wszelakie uprawnienia oraz niezłe osprzętowanie np wędke garbolino(najlepsza firma świata)Specjalizuje sie w polowaniach na karpia jak narazie bez wiekszych sukcesów ale na swym koncie mam juz ładne ryby :P Garbolinke mam jedną bo jak sie zapewne orientujesz są to drogie wędki Płacze Ale ja nad wode przedewszystkim jezdze poto aby odpocząc a jak przy okazji coś złowie to super Exclamation

Ostatnio zmieniony przez FigoRonaldo dnia 2004.07.28 16:40, w całości zmieniany 2 razy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Strona 2 z 12
Skocz do: