Wędkarstwo
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.08.18 00:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daan to Twoje pływadełko rzeczywiście jest takie fajne, że sobie pływasz po jeziorku i łowisz rybki? Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Asika
Universal Traveler

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2006.08.18 00:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lordinho napisał:

Jeśli chodzi o kobiety lubiące bawić się kijami, to jestem stanowczo przeciw. Pewne rzeczy powinny pozostać niezmienne. Kobiety powinny dać sobie spokój z wędkarstwem, tak jak z trenowaniem boksu, podnoszeniem ciężarów, czy uprawianiem zapasów (no chyba, że w kisielu Very Happy ). Niewiasta na rybach może przynieśc jedynie pecha. Raz Moja Pani namówiła mnie żebym ją zabrał na łowienie. To był błąd którego już nie popełnie. Milion razy poplątała żyłkę, zadała miliardy głupich pytań, a gdy nie widziałem wypuszczała ryby z siatki, "bo się w niej męczyły". :/

Nie przesadzaj ;) To, że twoja Pani nie radzi sobie z łowieniem ryb nie znaczy, że wszystkie kobiety świata tak mają. Są pewne wyjątkowe wyjątki (mrug, mrug), które z wędką radzą sobie całkiem nieźle, a przynajmniej swego czasu sobie radziły Very Happy

DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2006.08.18 05:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fiś1000 napisał:
Daan to Twoje pływadełko rzeczywiście jest takie fajne, że sobie pływasz po jeziorku i łowisz rybki? Wink

Dopiero bede plywal jak noga wyzdrowieje i nie tylko po jeziorku bo i po rzece tez :] Celem zas mojego plywania bedzie biedny zebol, moze sie uda pobic rekordzik w tym roku :P a tymczasem foteczka, ot sredniaczek taki 2,8kg o ile dobrze pamietam :]

Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.08.18 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na takim pływadełku to chyba będziesz płynął za nim Wink

Powrót do góry
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2006.08.29 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie, bede go scigal po calym akwenie az w koncu dorwe Seks
EDIT
Wlasnie dzwonilem do sklepu, dostawa spodniobutow sie przedluzy o pare tygodni bo nie maja na stanie :/
Wczoraj mialem spotkanie bliskiego stopnia z Boleslawem:

Niestety nie z wedkarskiego, a z rybackiego punktu widzenia, ale mimo wszystko milym jest podziwianie tej pieknej pieciokilogramowej ryby Rolling Eyes
EDIT2
zamieszczam linki do plikow z tapetkami i zdjeciami rybkowymi, jakby ktos chcial pobrac :>
http://up-file.com/download/97a46a143828/Tapetki.rar.html
http://www.filefactory.com/file/b7d22e/

Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.09.18 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daan w innym temacie wspomniałeś coś o szczupaku, jadąc w najbliższym czasie chciałbym spróbować wyciągnąć tego potworka, tylko nigdy jakoś na drapieżnika się nie nastawiałem poważniej, może udzielisz jakichś rad dotyczących w jaką pogode, która godzina, przynęta itd. Question Chętnie poczytam.

Powrót do góry
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2006.09.19 00:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zalezy od tego gdzie i jaka metoda zamierzasz lowic :>

Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.09.19 05:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewiem jak określić Tobie "gdzie", a metoda? myślałem nad jakąś wachadłówką, czy inną obrotówką, widziałem też jak łówią na różne kopyta. Czy to wszystko zależy od szczęścia czy są naprawde sprawdzone patenty na szczupaka? nie siedze za długo w światku wędkarskim, stąd moje pytania.

Powrót do góry
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2006.09.19 08:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Gdzie"=jezioro, rzeka, zbiornik zaporowy staw :> Czyli myslisz nad metoda spiningowa, ja osobiscie najbardziej lubie lowic na kopyto. Lowie na Lynie ktora jest niewielka rzeka i ma swoja specyfike. Opuszczam kopyto do dna po czym podrywam i powoli prowadze, brania sa najczesciej po oderwaniu od dna, mysle ze kopyto przypomina szczupakowi zabe ktora na jesieni zazwyczaj maja napchane zoladki, stad ta strategia polowania przy dnie. Na jeziorach przyznam sie szczerze nie umiem lowic, a bynajmniej nie mam jakichs sprawdzonych sposobow, podobnie ma sie sprawa z duzymi rzekami, choc mysle ze na duzej rzece rowniez na kopyto mozna by polowic :>

Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.09.19 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie w tym rzecz, że jeżdże na takie jezioro. Siedząc często przy gruncie widziałem jak chodzili machali różnymi gumkami i blachami, ale z mizernym skutkiem. Mówią, że nie dużo tam drapieżników, ale dosyć często okonia wyciągnie się na czerwonego, a pozatym widzi się jak ryby uciekają przed drapieżnikami. Chciałbym na poważniej pomyśleć o tych rybkach. A jakie kolory masz tego kopyta, bo kiedyś jak byłem w wędkarskim to gość mi mówił, co mniej więcej na sandacza, a co na szczupaka. Szkoda, że nie chodzisz nad jeziorko Wink

Powrót do góry
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2006.09.19 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim ulubionym kopytem bylo takie zwykle, srebrzyste boki i czarny grzbiet. Sproboj na zywca, poprostu zarzuc go tam gdzie atakuje drapieznik, a obok mozesz sobie lowic co innego, bedziesz mial szczescie to wezmie :]

Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.09.19 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie... szczęście Wink

a co, masz w swojej karierze wędkarza jakieś poważne sukcesy? :>

Powrót do góry
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2006.09.19 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiec do 2002 lowilem na ostro, teraz zamierzam do tego wrocic. Jakies tam osiagi mialem, kilka potokowcow ponad 2kg, najwiekszy 2,4 i 60cm. Mietusek 0,95kg, wegorz 1,1kg. Klen zlowiony noca 2,25, czy ciernik na rekord Polski-8cm. Najbardziej jednak lubialem lowic szczupaki, mialem raz sezon ze sama jesienia zlowilem 94 sztuki. Rekordowy 8kg i 107cm wzial na karasia. Po jego zlowieniu troche odpuscilem wedkarstwo. Mialem powrocic w tym roku ale polamana noga pokrzyzowala mi plany. Plywadelko tez pewnie dopiero za rok wyprobuje bo te fiuty ze sklepu szczupak.pl juz mi ponad miesiac spodniobuty przysylaja, a dzis wyslali mejla ze dostane je za jakies dwa tygodnie :/

Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.09.19 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

8 kilo Shocked dobry sprzęt musiałeś mieć Wink

z tą jesienią to słyszałem nie raz, że najlepsza pora na szczupaka. Tego olbrzyma wziełeś do domu czy wyznajesz zasade catch & release Question :>

Powrót do góry
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2006.09.19 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten akurat zalapal sie na zasade catch&eat :]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12
Skocz do: