Walter Samuel [koniec kariery]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anonim1
Gość

PostWysłany: 2004.05.20 09:41    Temat postu: Walter Samuel [koniec kariery] Odpowiedz z cytatem

Z tego co można przeczytać w necie, W.Samuel został zawodnikiem Realu, kluby ostatecznie dogadały sie i argentyński defensorbędzie pierwszym od Mitchela Salgado obrońca, który zawita do królewskiego klubu. Przyjdzie, za około 25 milionów ale strony nie podaja ile będzie zarabiał. Real wygrał pojedynek o argentyńczyka z potworem rynku transferowego europy Abramowiczem. Nas kibiców chyba bardziej jednak interesuje czy przyjście obrońcy będzie lekiem na całe zło i czy w przyszłym sezonie uda sie wygrać przynajmniej jedno trofeum.

Powrót do góry

JJ
antydrewno

PostWysłany: 2004.05.20 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majac na uwadze to, co stalo sie z Milito zamierzam jednak wstrzymac sie z osadami do dnia prezentacji. :] W Madrycie dziwne rzeczy dzieja sie trzeba o tym pamietac. :> Nie zmienia to faktu, ze Samuel jest swietnym obronca, jednym z lepszych i jego gra w Realu od dawna byla moim marzeniem. Uwazam jednak, ze jeden obronca to za malo i trzeba kupic jeszcze jednego, mniej znanego i tanszego, ale rowniez solidnego. Tylko wtedy Helguera bedzie mogl caly caly czas grac na DM, zamiast marnowac sie na obronie. Wydaje mi sie, ze moglby to byc Mexes, bo Auxerre wiecej niz 5 mln euro za niego raczej nie zechce. O Marchenie mozna raczej zapomniec, bo Valencia go nie da sobie wydrzec.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.05.20 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie osobiście Iwan Helguera w tym roku na DM nie przekonywał, mam nadzieje, że do Samuela dokupią jeszcze defensywnego pomocnika.

Powrót do góry

RaulGonzalez
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.05.20 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wreszcie się perez odknął i ściągnął jakiegoś solidnego gracza. wprawdzie jedna jaskółka wiosny nie czyni ale może to pierwszy krok w kierunku budowania porządnej obrony. na pewno wygra rywalizacje w podstawowym składzie z bravo , helguerą bądź pavonem ale z salgado czy carlosem to nie wiem. oby kasa nie poszła na marne jak w przypadku beckhama.

Jędru$
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.05.20 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nareszczie jakis Galaktyczny w srodkowej obronie Very Happy moze w najblizszym sezonie nie bedziemy tracic tylu bramek. Ja bym kupil jeszcze jednego dobrego rezerwowego najlepiej jakis megatalent i bardzo młody.

henry_02
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.05.20 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwazam ze zakup Samuela jest pierwszym krokiem w kierunku budowania druzyny. Oprocz tych zawodnikow co biegaja po boisku sa tez zawodnicy ktorzy siedza na lawce czekajac na szanse. Dlatego przy zakupie Emersona lub Alonso, Joaqina i Tottiego nikt juz nam nie bedzie mogl zagrozic. Wtedy bedzie mozna powiedziec ze ... MAMY DRUZYNE

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.05.20 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo Perez! nareszcie jakis sensowny zakup... Napewno wzmocni on baaardzo nasza dziurawa defensywe, ja jestem bardzo zadowolony ze to akurat samuel jest nowym obronca realu.

Powrót do góry
JJ
antydrewno

PostWysłany: 2004.05.20 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym sie z huraoptymizmem na waszym miejscu wstrzymal do potwierdzenia tej informacji przez reszte serwisow, w tym realmadrid.com. Ci ciekawe inni poza marca milcza na ten temat, wiec ta informacja moze byc lewa.

Powrót do góry
m-ziolek
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.05.20 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo sie cieszę z tego powodu Very Happy Very Happy Very Happy I jeszcze jedno. Jesli ten transfer dojdzie do skutku, to uwierze, że w dzisiejszej piłce nie licza sie tylko pieniądze. Oczywiście Real jest klubem bogatym, ale Abram dawał Samuelowi kupe kasy za grę a mimo to on zdecydował się na gre u Nas.

Oby tylko ten news był prawdziwy....

Powrót do góry
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.05.20 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO! Jeszcze tylko powrot MORO i wszystko OK!!!

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.05.20 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wreszcie się doczekaliśmy klasowego obrońcy! Very Happy Chyba zacznę wreszcie wierzyć, że Perezowi nie zależy tylko na kasie, ale także na samej grze Realu. Również mam nadzieję, że ten jednorazowy zakup to nie tylko kampania wyborcza, ale zdrowy rozsądek. Rolling Eyes Poza tym na jednym klasowym obrońcy nie powinno się skończyć. Moje marzenie na tegoroczne transfery to:

1. Emerson bądź inny klasowy obrońca np. Ayala.
2. Jakiś młody utalentowany obrońca np. ktoś z Argentyny.
3. Jakiś młody sprawdzony obrońca np. Mexes, Luisao
4. Jakiś dobry snajper, bo wbrew pozorom nasz atak nie jest taki świetny jakby się wydawało -> Raul dołuje, Ronaldo łapie kontuzje. Właściwie mamy tylko Portillo, ale jego w zeszłym sezonie na boisku prawie w ogóle nie było! Może Henry...... ?
5. Francesco Totti! To jest dopiero świetny piłkarz. Może i niektórym nie pasuje on w składzie, ale jeśli już sprowadzać jakiegoś galactico (a Perez na pewno tak zrobi) to tylko on!
6. Dobry defensywny pomocnik -> takiego już mamy na celu, Xabi Alonso.
7. Dobry pomocnik (młody) np. Joaquin. Przyda się taki mega-talent w Realu.

Boże, spraw żeby te transfery doszły do skutku! Płacze Wink

Pozdrawiam, Hala Madrid, Visca el Perez! :P

Powrót do góry
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2004.05.20 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwala Samuelowi, ktory olal pieniadze, ktore dawal mu Abram, byc moze wkoncu obrona tez bedzie mocnym punktem naszgo zespolu... Rolling Eyes
Jeszcze tylko Xabi Alonso, Wesley Sneijder i Francesco Totti

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.05.20 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak widać real się wzmacnia z tyłu :]
Mimo wszystko dziwi mnie jednak fakt, że Perez postanowił dać tak duże pieniądze za obrońcę - w końcu jest w Europie wielu dobrych graczy, którzy jednak z pewnością kosztują mniej niż 10-15mln. No, ale cóż taka była decyzja zarządu.
Zanosi się na to, że w przyszłym sezonie liga będzie bardzo ciekawa :>

Powrót do góry

rutek
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.05.20 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, że Real wresczie ma dobrego obrońcę! Myslałem, że nigdy nie doczekam tej chwili! Wszyscy "madridistas" czekali na to wydarzenie! W TV ukazywały się tytuły reportażty t.j np. "Blamaż Królewskich" i "Upadła Galaktyka". Teraz to się zmieni! Przynajmniej ja i chyba wszyscy kibice "Galaktycznych" mamy taką nadzieję!

Powrót do góry
Morales
Wybitny znawca urody pilkarzy Realu Madryt
Wybitny znawca urody pilkarzy Realu Madryt

PostWysłany: 2004.05.20 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze go w białej koszulce nie widziałem, więc sie wstrzymam z dobrą opinią nt. Perwersa. Może jeszcze Wasz prezydent stwierdzić, że Samuel jest za mało medialny, albo brzydszy niż Ivan Helfuera i nie ma sensu robić zamiany... Kto wie :lol2:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do: