Walter Samuel [koniec kariery]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.05.23 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam prozbe a mianowicie abyście nie schodzili z tematu ! Nie zrozumcie mnie zle ale robicie śmietnik większy niż ten cały jacko.Czy naprawde wart jest on takiej dyskusji? Skoro tak to może ktoś założy o nim temat:?

Pozdrawiam.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.05.23 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja jeszcze wtrące: Skoro my tak bardzo zaśmiecamy temat to nie widze problemu by ktos z modów usunął nasze posty, ale niech tez cos zrobią z tym Jacko, proponuje opis ,, MORO wróć ", ma ponad 300 postów i to tak pustych że nic by sie nie stalo jakby ich nie bylo, jezeli ma olej w głowie to przeczyta nasze posty i nie będzie takich rzeczy pisal.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.05.23 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mader napisał:
Jezu jacko... Może napiszesz kiedyś ksiązkę "Moro wróć!"?? :|

Moze... Poprostu uwazam ze REAL nie powinien kupowac innych napastnikow gdy maja w zespole najlepszego zawodnika LM
A tak poza tym lubie go

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.05.23 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacko88 napisał:

Moze... Poprostu uwazam ze REAL nie powinien kupowac innych napastnikow gdy maja w zespole najlepszego zawodnika LM

No dobra ale byl np. temat w którym porównywano dwóch zawodników a ty zas wyjechales z tym MORO, jezeli przestaniesz to pisac to naprawde wiele osob ucieszysz.
jacko88 napisał:
A tak poza tym lubie go

łał, poważnie? Nie zauważyłem. Rolling Eyes

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.05.23 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm nie macie większych zmartwień Confused

Jaro
Culé
Culé

PostWysłany: 2004.05.23 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samuel w Realu...predzej czy pozniej musiało to nastapic ,ale czy za taka cene?jak na gracza defensywnego to chyba troszke za duzo ,ale nie moje pieniadze nie moj problem Wink Jeden zawodnik nie rozwiaze wszystkich problemow Realu ,a najwiekszym problemem jest brak przyzwoitej ławki rezerwowych.Jak kupicie za kolejne 25mln jeszcze jednego srodkowego obronce ,za 30mln dobrego defensywnego pomocnika i analogicznie za 40mln napastnika to powinno byc OK.Zaznaczam tu ze nie opłaca sie sciagac Morientesa tylko trzbea kupic jakas gwiazde najlepiej z Argentyny lub jeszcze lepiej z kraju kawy i płacic jej kupe kasy:)wtedy wychowankowie tacy jak Pavon ,Mejia czy Portillo stworza przyzwoita lawke rezerwowych...powodzenia

Powrót do góry
Pred
Vamos Guddy
Vamos Guddy

PostWysłany: 2004.05.23 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak sie ma sprawa pszaportow po sprowadzeniu Samuela? posiada on podwojne obywatelstwo czy nie?

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.05.23 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem, krótko odczepcie sie od kwestii pieniędzy bo nie udało by sie kupić taniej dobrego, podkreślam dobrego obrońcy. Dotąd właśnie zaporowe ceny powstrzymywał zarząd. Naszczęcie teraz sie ugiął. Walter Samuel będzie jednym z najlepszych defensorów i był wart tych pieniędzy. Zakup jakiegoś tam Mexesa za 5 milionów po to żeby grał jak Marquez byłby wiekszą stratą kasy. Walter Samuel nie ma obywatelstwa innego niż aregntyńskie. Przynajmniej z moich ustaleń. Jednak Ronaldo, Roberto Carlos i W.Samuel właśnie czyli łapiemy sie w limice. Cambiasso wyjężdza a Solari ma obywatelstwo Hiszpańśkie, wiec sie łapiemy. Wróci co prawda jeszcze Flavio ale on z tego co wiem chyba ma obywatelstwo. Czyli z ławką też nie bedzie tak źle.
Co do Morientesa to jezeli miałby zostać to żeby grać jezeli znowu ma sie kisić na ławie to ja bym wolał zeby grał w innym klubie bo szkoda talentu byle nie w Chelsea.

Powrót do góry

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.05.23 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za to ja uważam, iż zamiast kupować bez sensu jakiegoś dobrego napastnika za duże pieniądze powinniśmy sprowadzić z powrotem Morientesa. Może i będzie się kisił na ławie, ale kiedy np. Ronaldo złapie kontuzje to nie ma go kto zastąpić. :/

Także moje zdanie na ten temat wygląda tak: MORO wróć! <hahaha>

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.05.23 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i prosze tak temat o Samuelu zmienił się w temat o Morientesie (ciekawe Laughing) Jeżeli chodzi o Moro to dodam coś od siebie.Uważam że Morientes nie musiałby kisić się na ławie gdyz mógłby rywalizować o miejsce w składzie z Raulem i Ronaldo.Wiadomo że Moro to nie Galaktyk (tacy coś nie przypadają Perezowi do gustu) ale wart wiele i swym błyskiej w meczach mógłby stać się popularny tym bardziej że zapewne już jest bardziej medialny niż był gdy siedział w Realu na ławie.Poprostu Królewscy od nowego sezonu powinni grać 2 napastników a to kto by wychodził w podstawowej 11 zależałoby już tylko od formy samych graczy (Morientes,Ronaldo,Raul,Portillo) Co do Samuela to nie uważam aby był on kosztowny.Jest to najtańszy i zarazem najpotrzebniejszy transfer więc chyba Królewscy na tym nie stracą.

Jaro
Culé
Culé

PostWysłany: 2004.05.23 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka ,ze w Hiszpanii nie ma w tej chwili obroncy ktorego nie moznabyłoby kupic do 15mln Euro...No moze poza Puyolem i Roberto Carlosem...A ta cała sytuacja wyglada tak ,ze Real Madryt wybrał sie do bardzo drogiego sklepu z obroncami ,jakim jest niewatpliwie Serie A zeby zaszalec i wzmocnic obrone.Efek tego bedzie taki ,ze w kasie na ternserfy zsotanie juz max 25mln Euro ,za co mozna kupic jedynie 2 dobrych zawodnikow a z tego co wiem to w Realu przydałoby sie troszke wiecej.Nie mam tu na mysli nawet zadych galaktycznych ale po prostu graczy wyrozniajacych sie do tego stopnia ze zasluguja na gre w Realu...
p.s. Supreme:
W tym sezonie obronce formatu Marqueza wział bys bez zastanawiania sie do Realu.Poza tym nie przypominam sobie zeby zawalił szczegnie jakis mecz ,a nie gra dlatego ze w zespole jest konkurencja i graja lepsi...

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.05.23 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najdroższy sklep czyli najlepsze ,markowe w nim towary... Niby wszyscy lamentują ,że strasznie drogi ,ale jaki jest np. zawodnik bardzo tanii i równie dobry jak Samuel? Nie sądze aby na transfery zostało w sakiewce tylko 25 mln... A nawet gdyby ,to $$$ są w Morientesie, w przypadku gdyby został przetransferowany-osobiście nie chę). I napewno ktos z naszych zawodników odejdzie ,nie wiem kto ,trzeba pamiętać ,że mamy jeszcze Flavio Conceicao w BVB oraz Rubena(zawodnik raczej średni ,ale obrońca 8) ). Pieniądze nie będą akurat problemem o ile jakiś problem będzie w pozyskiwaniu nowych graczy.

Powrót do góry
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.05.23 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tymczasem pojawia się opcja sprzedaży Roberto Carlosa do Chelsea. Z pewnością Rosjanin wyda duże pieniądze na Carlosa i stąd możemy też otrzymać przelew gotówki.

marca.com napisał:
Dziś 38 i zarazem ostatnia kolejka Primera Division. W jednym z wywiadów Roberto Carlos podzielił się własnymi odczuciami:
- Czuję, że może być to dla mnie ostatni mecz w barwach Realu Madryt - wyraził Roberto Carlos. Sytuacja między zawodnikiem a klubem z dnia na dzień robi się coraz ostrzejsza. Mimo wcześniejszych zapewnień i deklaracji, Roberto Carlos być może opuści klub i przejdzie do londyńskiej Chelsea. Lewy obrońca chciałby zostać w Realu i podpisać nowy, 4-letni kontrakt. Władze Królewskich chcą mu zaoferować kontrakt dwuletni. I ta kwestia jest punktem zapalnym między dwiema stronami.

Morientes ok. 25 mln$ + R.Carlos ok. 35 mln$ = 60 mln$ na zakupy! Plus obecny budżet czyli ok. 40mln do 60 mln to daje ok. 100 mln$! Mam nadzieję, że tak właśnie się stanie, chociaż brak Roberto Carlosa to będzie duże osłabienie... Trzeba jeszcze wliczyć w to ewentualne transfery jakiejś gwiazdy :/ i Xabi'ego Alonso Very Happy czyli 100 mln$ - hmmm... 40mln$? - 12-15 mln$ = 45 mln$ na transfery.

Wiem, że może niektórym może się to wydawać nieadekwatne, ale tak jest przynajmniej w moim przekonaniu.
A więc:

---------------------------------------------------------------------------------------Casillas(Cesar)----------------------------------------------------------
---Salgado(Minambres)-------Samuel(Mejia,R.Bravo)----------Jakiś nabytek(,Borja,Pavon----------??????? ( w przybatku odejścia Carlosa nie mamy nikogo oprócz... Solari'ego Shocked ----
---------------------------------------------------------------------Xabi Alonso (Helguera,Guti)-----------------------------------------------------
-------------Figo(Beckham)--------------Zidane(przydałby się jakiś zastępca w razie kontuzji, no chyba że Guti)----------------------Solari(też przydałby się zastępca)--------
----------------------------------------------Ronaldo(Portillo)-------------------Raul(przydałby się jakiś zastępca... Keżman?:])-------------

Te pieniądze wydałbym na sprowadzenie jeszcze jednego dobrego obrońcy i na poszerzenie ławki rezerwowej, bo jak widać nie ma kto zastąpić galacticos w razie kontuzji...

Pozdrawiam

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.05.23 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roberto Carlos jest zbyt cenny aby sprzedawać go za jakiekolwiek pieniądze! Nie potrafie wyobrazić sobie Realu bez carlosa! Przecież Brazylijczyk jest motorem,który biega i walczy! Do tego w carlosa boją się rywale wchodzić a tym samym Roberto twardo trzyma się na nogach a czasem z pomocą Kahna strzeli bardzo ważną bramkę w Lidze Mistrzów ;) Niech Real dalej się wzmacnia ale niech przy tym się nie osłabia bo brak Roberto Carlosa w drużynie to ogromna strata!

mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.05.23 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja śmiem twierdzić, że Real bez Roberto Carlosa jak najbardziej przetrwa. Przecież to w sumie nie jest wybitny obrońca (pamiętacie np. mecz Brazylia - Dania w 1998 roku na MŚ ?). Znacznie lepszy jest w grze ofensywnej. Nie dziwię się Perezowi, że nie chce dać mu kontraktu na 4 lata. Facet ma 31 lat, więc nie wiadomo czy tyle jeszcze pogra na najwyższym poziomie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6
Skocz do: