Motoryzacja
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.09.02 11:06    Temat postu: Motoryzacja Odpowiedz z cytatem

Tyle lat na forum, a wciąż brakuje mi jednego. Tematu o motoryzacji. Niby jest temat o naszych autach, ale właśnie. Co ma to co mamy, do tego co jest na świecie.
Forum typowo męskie, a brakuje mi tego tematu tutaj. Nie wierzę, że wśród tylu facetów, jedynie ja mam jakieś zainteresowania motoryzacją, głównie samochodami, czy idąc dalej wyścigami samochodowymi, dłubaniem przy swoim aucie czy po prostu oglądaniem i wymienianiem opinii na temat nowych czy starych modeli.

Aby zacząć trochę temat. Dam na pierwszą stronę, nowinkę ze świata motoryzacji. Skoda wypuszcza na rynek swojego pierwszego suva. - "Kodiaq".

http://moto.pl/MotoPL/1,88389,20284050,skoda-kodiaq-w-czechach-powstanie-piekny-suv.html

Biorąc pod uwagę popyt na suvy w ostatnim okresie, myslę, a wręcz jestem przekonany, że będzie to strzał w 10. Od pewnego czasu, Skoda to juz nie tylko Skoda. Wchodzi agresywnie w rynek, koncern VW i samochody naprawdę dobrej jakości oraz prezentujące się zarówno w środku jak i na zewnątrz. Oczywiście, nie mówię tutaj o klasie premium, mówię tutaj o codziennym uzytkowaniu, a także o jakości wzgledem ceny, bo to mimo wszystko warunek pierwszorzędny dla wielu osób.

xborysso
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.09.23 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem fanem samochodów! Szczególnie lubię ford. Fordy są moim zdaniem najlepsze. Skody też są fajne ale nie tak dobre jak Ford Very Happy Często przeglądam różne komisy w Warszawie i sprawdzam co i jak. Macie jakieś swoje ulubione miejsca gdzie kupujecie samochody? Ja osobiście kupuję używane samochody bo jest to dla mnie oszczędność pieniędzy, nie stać mnie na nowe cacka. Może kiedyś Very Happy Znacie taką firmę jak Używane Jak Nowe?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
oraju
Trener
Trener

PostWysłany: 2016.09.23 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoda, to Skoda. Średniak, który zbliża sie cenowo do swojego wielkiego brata, co jest jakimś nieporozumieniem. Ostatnio miałem przyjemność pojeździć Rapidem w jakiejś tam high wersji. Rozpacz. W środku jaki w Daci, tylko bardziej trzeszczy, niewygodny, bednyp ogólnie. Cieżko znaleźć samochód w klasie gorszy od Skody. Wszelakie francuzy, koreance nawet Opel wciąga Skode względem cena/jakość. Czemu wciąż sie tak dobrze sprzedają?

Powrót do góry
jagoda15
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.10.21 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładnie sięprezentuje ta skoda Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
maniakierowania
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.12.29 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoda w tym roku bardzo zaskakuje agresywniejszymi rysami. O zgrozo Fiat TIPO - dobra cena , dobry wygląd. Ja mam Kię Optimę 2.0 - kocham. Chcaiałbym mieć Nissana GTR, ale to niemożliwe.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
kallek378
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.12.29 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukacie bardzo dobrego auta do kupna ? Jeśli tak to koniecznie zapoznajcie się z ofertą leasing auta używanego w którym znajdziecie bardzo dobrej jakości samochody na sprzedaż, Honda to sprawdzona marka, teraz macie wiele promocji wakacyjnych, skorzystajcie z nich i kupcie wymarzony samochód !

Powrót do góry
quun2
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.01.01 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładne autko:)

Powrót do góry
DanielJ
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.01.05 00:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesował się ktoś opcją zakupu auta poleasingowego? Niedawno trafiłem na ofertę aukcji poleasingowych w Raiffeisen i zacząłem się zastanawiać czy to nie jest lepsza opcja niż szukanie po serwisach w stylu allegro.

Powrót do góry
Kolq
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.02.27 08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym nie kupował, takie auta nie są szanowane przez swoich użytkowników

odżywka białkowa

Powrót do góry
habera
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2017.02.27 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też raczej nie bawiłbym się w zakup poleasingowych aut. Wydaje mi się, że zdecydowanie lepszym wyjściem jest zakup zwykłego, używanego auta.

Powrót do góry
KDRM
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.03.19 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

W związku ze zbliżającym się sezonem letnim, zamierzam kupić nowe opony letnie.

Moje typy to :

- Pirelli P Zero Nero GT
- Michelin Pilot Sport 3 albo 4
- ewentualnie jeszcze Dunlop SP Sport MAXX TT (RUN ON FLAT)

Ktoś coś może powiedzieć na temat tych opon albo polecić jeszcze jakieś inne ?

Obecnie jeżdżę na oponach Michelin Pilot Sport 3 RUN ON FLAT w rozmiarze 225 45 17 i powiem szczerze że na drogach o gorszej nawierzchni strasznie rzuca ale ogólnie nie mogę narzekać na same opony, bo są dosyć dobre.

Ronaldinho

Lionel Andrés Messi
Powrót do góry
robert4g
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.05.22 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od zawsze kupuje Michelin Pilot Sport 3 i jestem bardzo zadowolony.

Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2017.05.22 16:18    Temat postu: Re: Motoryzacja Odpowiedz z cytatem

Awesome napisał:

Aby zacząć trochę temat. Dam na pierwszą stronę, nowinkę ze świata motoryzacji. Skoda wypuszcza na rynek swojego pierwszego suva. - "Kodiaq".

Generalnie Kodiaqa już widziałem w Polsce chyba z tydzień temu, na Zachodzie jeżdżą od jakiegoś czasu :-)

Skoda wypuszcza nieco mniejszy u o wiele bardziej budżetowy model, bliźniaczy do Kodiaqa model Karoq. Ma to w założeniu być następca coraz bardziej odstającej od motoryzacyjnej czołówki, wysłużonej, nie nadążającej za trendami Skody Yeti.

http://www.autostuff.pl/nowe/4104/nastepca-skody-yeti-juz-jest-oto-nowa-skoda-karoq

http://www.motofakty.pl/artykul/skoda-karoq-debiut-nastepcy-modelu-yeti.html

Stylistyka fajna, oczywiście bez żadnych zaskoczeń - bryła typowego SUV-a, może bardziej wydłużona. Środek jak w typowej Skodzie (mi akurat taki design odpowiada w takiego typu aucie), wnętrze jak przeniesione żywcem z Kodiaqa. cyfrowy wyświetlacz (pierwsze auto marki bez analogów :-) ), masa różnych systemów, fenomenalne połączenie ze smartfonem.

Cena nie jest znana, ale ma się plasować gdzieś między Octavią a Superbem, na moje oko koło 100 tysięcy? Najlepsze wersje, najbardziej dopasione nie więcej niż 140.
Wyjedzie na drogi w czwartym kwartale tego roku. Według mnie może to być wielki hit w Europie, a tym bardziej w Polsce, gdzie Skoda cieszy się niesamowitą i niesłabnącą popularnością. Kodiaq droższy, a nie odstaje za bardzo od Karoqa.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Treben
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.07.07 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo suwy podobają albo te BMW serie X a szczególnie X5 jest mega fajne bardzo mi się podoba takie auto i chciałbym sobie kupić coś takiego fajnego.

Powrót do góry
habera
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2017.07.10 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem nieźle się ta Skoda prezentuje, jak na Skodę Very Happy Ale tak jak kolega wyżej, preferowałbym jednak jakieś X3/X5 albo Q7

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: