Emerson [koniec kariery]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 29, 30, 31  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.06.02 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boże, czy rozumiesz o czym ja piszę? Powiedziałem, że za pare lat Alonso może stać się jeszcze lepszym zawodnikiem o takiej klasie co wszelkie Ronaldinha i na pewno jego cena wtedy wzrośnie. Nie wiem kto go kupi, bo nie jestem jasnowidzem. Mówię tylko, że możemy za niego wziąć w przyszłości większe pieniądze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2004.06.02 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro ty Mader ni jesteś jasnowidzem to zapytajmy Czarnego, wkońcu prorok Smile

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.06.02 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mader napisał:
Boże, czy rozumiesz o czym ja piszę? Powiedziałem, że za pare lat Alonso może stać się jeszcze lepszym zawodnikiem o takiej klasie co wszelkie Ronaldinha i na pewno jego cena wtedy wzrośnie. Nie wiem kto go kupi, bo nie jestem jasnowidzem. Mówię tylko, że możemy za niego wziąć w przyszłości większe pieniądze.

a ja ci poraz kolejny pisze, że kosztuje już 20 milionów czyli jakie wiekszę pieniądze można za niego wziąć? 30 milionów euro? Kto zapłaci? Barcelona? To my sprzedajemy piłkarzy Barcie? A tylko Barcelone byłoby stać na niego w Hiszpanii poza nami.
A pozatym kryterium odsprzedaży jest mało istotne, bo do Realu nie przychodzi sie żeby sie wybić tylko to już jest szczyt kariery. Perspektywiczny, perspektywiczni są Bravo, Pavon, Mejia i co z tego zgłaszają sie chętni do zakupu za 50 milionów? Wiesz, Real Madryt to nie Legia Warszawa, gdzie manager Socha sprowadza piłkarzy po to żeby dobrze grali i potem ich dalej odsprzedać za jakieś sensowne pieniądze. Ale takie myślenie nie pasuje do Realu Madyrt.
pozdrawiam Mader. ;)
Xabi Alonso nie jest wart 20 milionów euro i raczej wątpie, żeby kiedykolwiek był wart aż tyle.

Powrót do góry

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.06.02 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a ja ci poraz kolejny pisze, że kosztuje już 20 milionów czyli jakie wiekszę pieniądze można za niego wziąć? 30 milionów euro? Kto zapłaci? Barcelona? To my sprzedajemy piłkarzy Barcie? A tylko Barcelone byłoby stać na niego w Hiszpanii poza nami.

A czy to musi być koniecznie klub z Hiszpanii? Skąd wiesz, że Alonso nie okaże się super-gwiazdą i nie będzie kosztował 30 mln? Myślę, że moglibyśmy np. skusić Romka i odsprzedać Xabi'ego to Armii Czerownej :P

Cytat:
Perspektywiczny, perspektywiczni są Bravo, Pavon, Mejia i co z tego zgłaszają sie chętni do zakupu za 50 milionów?"

Perpektywiczni, ale narazie słabi. :] A nuż za kilka lat będą świecić formą? :P

Wiem, że to nie pasuje do Realu, ale przecież już za kilka lat wybory prezdyenckie w Realu i może przyjdzie ktoś normalny? Wink
Pozdrawiam

Powrót do góry
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.06.02 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Supreme napisał:

a ja ci poraz kolejny pisze, że kosztuje już 20 milionów czyli jakie wiekszę pieniądze można za niego wziąć? 30 milionów euro? Kto zapłaci? Barcelona?

Taką kase mógłby dać Romek. Wink
Ale jeżeli już Real miałby kupować Xabiego to nie po to, żeby go później sprzedawać i na nim zarobić tylko zatrzymać jak najdłużej, oczywiście jeżeli będzie dobrze grał. Według mnie to dla piłkarzy transfer do takiego klub jak Real jest chyba szczytowym osiągnięciem w karierze. Wink

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.06.02 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emerson w Realu? Czy na pewno? Sam piłkarz zaprzeczył, twierdząc, że chce zostać w Italii czyli jednak pójdzie do Juve.

Powrót do góry

Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.06.02 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robi się coraz nieciekawiej :/
Podobno Roma odrazu przyjeła ofertę Realu ( 12 mln funtów ) bo nie chce, aby kolejny piłkarz wzmocnił drużyne ich największego rywala (nie licząc Lazio). Ciekawe jak to wszystko się skończy. Ja będe zadowolony jak do Madrytu przyjedzie ktoś z trójki Baraja, Xabi, Emerson...

mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.06.05 02:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Supreme napisał:
Emerson w Realu? Czy na pewno? Sam piłkarz zaprzeczył, twierdząc, że chce zostać w Italii czyli jednak pójdzie do Juve.

Tam raczej w tym sezonie nie pójdzie. Sensi mówi, że sprzeda kogokolwiek do Juve po swoim trupie. Cóż, za rok będzie mógł odejść za darmo gdzie chce.

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.06.05 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno Emerson nie chce grać w Realu więc jeżeli to prawda to po co ściągać zawodnika,który nie chce grać dla tej drużyny Question Jeżeli Emerson nie chce opuszczać Włoch to najlepiej niech Perez sobie odpuści i poszuka innego na jego miejsce Confused

Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.06.05 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro nie chce u nas grać to póki nie zmieni zdania lepiej dać mu spokój. Dziwi mnie jedna rzecz : Jeszcze jakiś czas temu przejście Xabiego do Realu wydawało się być przesądzone, a teraz.......wielka cisza wokół tego transferu. Ciekawe co się stało... Rolling Eyes

aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.06.05 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak woli Juve to ja go nie chcę :/
Jak można wolec Juve :>
Poza tym uwazam ,ze lepiej skupic sie na transferach graczy z terenu Unii niz potem mieć problem :/

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.06.05 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bielik napisał:
Skoro nie chce u nas grać to póki nie zmieni zdania lepiej dać mu spokój. Dziwi mnie jedna rzecz : Jeszcze jakiś czas temu przejście Xabiego do Realu wydawało się być przesądzone, a teraz.......wielka cisza wokół tego transferu. Ciekawe co się stało... Rolling Eyes

podobo sam transfer jest dogadany tylko prezes RSSS czeka na magiczną liczbe 25 milionów euro, co jest troche dla Florka za dużo sumą.

Jak można woleć Juve, chyba można, jeżeli przez dłuższy czas gra sie we Włoszech i nie chce sie z Włoch wyjężdzać, a prestiż gry taki sam, zarobki takie same, świetny trener, mysle że bokiem mu będzie wychodził tylko przyjazd do Rzymu i to 2 razy w kolejce Very Happy

Powrót do góry

asta8
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.06.21 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam nadzieje ,że Emerson przejdzie do Juve. Zresztom on już chyba podpisał. Very Happy

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.06.21 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehh wszyscy się już Carvalho gorączują więc Emerson został zapomniany przez kibiców Realu ;) :P

jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.06.22 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze obaj by sie przydali bo jeden nowy obronca nie wystarczy.
Wtedy obrona bylaby juz mocna:
Emerson
Carvalho
Carlos
Samuel

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 29, 30, 31  Następny
Strona 2 z 31
Skocz do: