Tenis
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 83, 84, 85  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.06.03 07:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strasznie liczyłem na wielkie starcie Djoko z Rafą w półfinale. Szkoda mi Hiszpana, bo prezentował, przynajmniej wg mnie, lepszy poziom niż w zeszłym roku.
Rok temu jeszcze zawód, ale teraz już chyba Novak doczeka się Karierowego Wielkiego Szlema. A może Złotego?

raq77
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2016.06.03 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadal odkąd wprowadzono zaostrzone przepisy anty dopingowe zleciał z topu i już nie wrócił na niego. Przecież Roland to jego turniej i przez ostatnich 10 lat jebał niemal każdego na nim.

Mam podejrzenia, że on po prostu coś brał i dlatego tak napierdalał, bo jak się spojrzy na jego tenis - stricte wysiłkowy i obliczony na wytrzymałość i motorykę to tutaj zaliczył ewidentny regres. Przypadek :> ?

Może Djokovica Wawrina odstrzeli jak przed rokiem. On dobrze gra na mączce a jak mu wyjdzie mecz to Djoko nic nie pogra sobie z nim. Szkoda, że Wawrina to tak chimeryczny zawodnik i dobre mecze przeplata beznadziejnymi. Gra fajny, techniczny tenis i w dobie biegaczy i rzemieślników się to dobrze ogląda. Imo jedyny, który wchodzi w paradę Djokovicowi na szlemach i z nim wygrywa i ma realne szansę na zwycięstwo. Roger to już kondycyjnie wysiada i nie ma tenisistów, którzy mu na szlemach są w stanie realnie zagrozić.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.06.09 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym się Was zapytać co sądzicie o zawieszeniu Sharapovej.
Została zdyskwalifikowana za branie meldonium 26 stycznia 2016 roku.Lek ten znalazł się na liście substancji niedozwolonych 1 Stycznia 2016 roku.2 Lutego w Moskwie Sharapova poraz kolejny została poddana badaniom i te były takie same, co dowodzi że brała to regularnie.Wg jednego z producentów lek ten może pozostawać w organizmie nawet do pół roku.Gdzie tu logika ?Skoro rosjanka mogła zażyć to ostatni raz we wrześniu.Moim zdaniem badania powinny zostać wykonane poraz kolejny 26 Czerwca i wówczas powinno zawiesić się rosjankę.

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2016.06.09 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to już od dłuższego czasu było wiadomym (min. pół roku), że meldonium wejdzie w skład substancji niedozwolonych. Co za tym idzie - miała wystarczająco dużo czasu, aby przestać to zażywać. Jeśli moje informacje są prawdziwe to kara jak najbardziej słuszna. Pytanie brzmi - kto za tym wszystkim stoi? Bo nie wierzę, że taki Rafa jest czyściutki.

Powrót do góry
Ksabi
Haters gonna hate

PostWysłany: 2016.06.09 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu Rafa ma nie być czyściutki?

Powrót do góry
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.06.09 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te plotki o faszerowaniu się sterydami mają kilka lat. Ktoś nawet napisał jakiś poważny artykuł (czy nawet książkę) o tym jak Rafa "bierze." Jako "dowody" podał siłowy, wytrzymałościowy styl gry Rafy, jego wieczne wojenki z agencją antydopingową (Hiszpan żalił się niejednokrotnie, że przychodzą do niego o 3 w nocy, czy coś, co ciekawe kolarze mają kilkukrotnie częstsze badania) i dziwne przerwy w karierze. Koleś uważa, że były to momenty, gdy Rafa odbywał "kurację," czyli po prostu brał legalnie pod przykrywką przerwy spowodowanej... spadkiem formy (patrz Igrzyska Olimpijskie w Londynie). Podawał jeszcze jakieś "dowody" i sposoby wymykania się Rafy, ale nie pamiętam dokładnie.
Nawet była wiceminister sportu Francji oskarżyła Rafę o "branie." Ten miał wytoczyć jej proces, ale nie wiem na czym stanęło.

marly
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.07.01 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, sterydy- temat rzeka Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
shorter24
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.07.04 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To niesamowite ze przy tylu kontrolach w kazdym sporcie zawdoowym znajduje sie ktos kto bierze jakies wspomagacze

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2016.08.15 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

13 godzin po meczu o olimpijskie złoto, tymczasem ja wciąż nie mogę pogodzić się z porażką Del Potro. Piękny run zakończony na srebrze, sam DelPo zapewne jest usatysfakcjonowany, ale mnie jednak kurewsko to boli. Czuję, że zasłużył na więcej. Po wyeliminowaniu Djokovicia czułem, iż stać go tutaj na wiele, jednocześnie przeczuwałem, że najcięższą przeszkodą będzie ta w finale, gdzie trzeba było się mierzyć w best of five.

Ogromne znaczenie miał tutaj... deszcz, który całkowicie spierdolił czwartek (albo środę?). Przez to finał musiał zostać rozegrany dzień po półfinale. Jakie znaczenie miało to dla zawodnika po wyniszczającym, trzygodzinnym meczu z Nadalem (gdy finałowy przeciwnik półfinał grał wcześniej, to raz, a dwa - z Nishikorim srającym w portki w najważniejszych momentach) - odpowiedzcie sobie sami. Jestem wręcz przekonany, że gdyby to była pierwsza runda, ba, nawet półfinał - Del Potro połknąłby Murraya. Druga sprawa, że Andy'ego nie powinno być tutaj po trzeciej rundzie, ewentualnie ćwierćfinale, ale to temat na inną dyskusję.

Murray skorzystał na przyjemnej drabince. Fognini i Johnson (Johnson zwłaszcza w ostatnich miesiącach) bywają groźni, ale niemniej niż Sousa czy Bautista, z którymi musiał mierzyć się Del Potro. Problem w tym, że Szkot zawsze przygotowany jest na pięciosetówkę i to zadecydowało. Śmiem twierdzić, że Djokovic w finale połknąłby Murraya, ale został wyeliminowany przez genialnego Argentyńczyka.

Ehh, kurewsko mnie to boli. Del Potro na złoty medal zasłużył jak nikt inny. :/

Powrót do góry
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.09.04 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nole sie nie nameczyl póki co w US Open: 3:1 z Jurkiem, a potem walkower i skrecz w 1 secie. Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
KamilosCR7
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.09.06 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IVAN_ZAMORANO napisał:
13 godzin po meczu o olimpijskie złoto, tymczasem ja wciąż nie mogę pogodzić się z porażką Del Potro. Piękny run zakończony na srebrze, sam DelPo zapewne jest usatysfakcjonowany, ale mnie jednak kurewsko to boli. Czuję, że zasłużył na więcej. Po wyeliminowaniu Djokovicia czułem, iż stać go tutaj na wiele, jednocześnie przeczuwałem, że najcięższą przeszkodą będzie ta w finale, gdzie trzeba było się mierzyć w best of five.

Ogromne znaczenie miał tutaj... deszcz, który całkowicie spierdolił czwartek (albo środę?). Przez to finał musiał zostać rozegrany dzień po półfinale. Jakie znaczenie miało to dla zawodnika po wyniszczającym, trzygodzinnym meczu z Nadalem (gdy finałowy przeciwnik półfinał grał wcześniej, to raz, a dwa - z Nishikorim srającym w portki w najważniejszych momentach) - odpowiedzcie sobie sami. Jestem wręcz przekonany, że gdyby to była pierwsza runda, ba, nawet półfinał - Del Potro połknąłby Murraya. Druga sprawa, że Andy'ego nie powinno być tutaj po trzeciej rundzie, ewentualnie ćwierćfinale, ale to temat na inną dyskusję.

Murray skorzystał na przyjemnej drabince. Fognini i Johnson (Johnson zwłaszcza w ostatnich miesiącach) bywają groźni, ale niemniej niż Sousa czy Bautista, z którymi musiał mierzyć się Del Potro. Problem w tym, że Szkot zawsze przygotowany jest na pięciosetówkę i to zadecydowało. Śmiem twierdzić, że Djokovic w finale połknąłby Murraya, ale został wyeliminowany przez genialnego Argentyńczyka.

Ehh, kurewsko mnie to boli. Del Potro na złoty medal zasłużył jak nikt inny. :/

Tez to przezywałem. I tak wykazał sie nadludzką siła w tym finale. Po tak wyczerpujacym turnieju raczej nikt nie rozegralby takiego meczu z Murrayem. Andy skorzystał ze sprzyjajacych warunków, ale dla mnie osobiscie bohaterem igrzysk jest Potro.

Powrót do góry
raq77
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.09.12 05:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wawrina pyknął Djokovica w finale US Open. Meczu co prawda nie ogladałem, ale dzisiaj spróbuję dorwać powtórkę ;)

Powrót do góry
wit1988
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.01.03 05:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wawrinka widać, że już dorósł sportowo i na korcie daje radę teraz.

Powrót do góry
habera
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2017.01.03 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wawrina - ewidentny przykład osoby, która zaczęła ciężko pracować już od najmłodszych lat, czego efekty widać właśnie dzisiaj.

Powrót do góry
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.01.27 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Finał Rafa - Roger w Australii!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 83, 84, 85  Następny
Strona 84 z 85
Skocz do: