Tenis
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 83, 84, 85  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Malachit
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.04.22 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przyznaje sie do tego ze na tenisie znam sie slabo, jezeli wogole ! ale wydaje mi sie ze i safin i nadal i hewit, rodick, agassi i jeszcze inni mogliby pokonac federera ! to nie jest jakis bog !!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2005.06.05 00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś w tym roku cicho na temat tenisa :>

"Justine Henin-Hardene po raz drugi w karierze wygrała wielkoszlemowy turniej na kortach ziemnych im. Rolanda Garrosa. Belgijska tenisistka poprzednio wygrała w Paryżu w 2003 roku. W finale, rozstawiona z numerem dziesiątym, Henin-Hardenne pokonała 6:1, 6:1, Francuzkę Mary Pierce (nr 21.), triumfatorkę Roland Garros z 2000 roku. Mecz trwał 62 minuty."

1 godzina to chyba istny koszmar dla kibiców na stadionie. Mecz niestety przegapiłem i nie wiem jak wyglądała sytuacja na korcie. Ciekawe jakim cudem Pierce ugrała w wielkoszlemowym finale 2 gemy [ ' ]

W finale mężczyzn faworyt Hiszpanów Rafael Nadal spotka się w finale z Argentyńczykiem Mariano Puertą. Ciekawostka: dla obu tenisistów to debiut w turnieju im. Rolanda Garossa. No, ciekawe jak to się potoczy. :]

Powrót do góry
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2005.06.05 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

¡Nadal, campeón!

"19-letni Hiszpan Rafael Nadal po raz pierwszy w karierze wygrał turniej zaliczany do Wielkiego Szlema. W niedzielę hiszpański tenisista triumfował na kortach ziemnych im. Rolanda Garrosa w Paryżu. W finale, rozstawiony z numerem czwartym Nadal pokonał Argentyńczyka Mariano Puertę 6:7 (6-8), 6:3, 6:1, 7:5. Mecz trwał trzy godziny i 24 minuty"

Swoją drogą niesamowite, że dwaj debiutanci spotkali się w finale turnieju wielkoszlemowego. Co roku na RG same niespodzianki. :] No to Hiszpanie mają kolejny powód do zadowolenia. Takich sportowców nie ma aktualnie chyba żadny kraj w Europie.

Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.07.21 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo smutna wiadomość ze świata tenisa... stołowego.

Andrzej Grubba, najwybitniejszy polski tenisista stołowy, zmarł w wieku 47 lat, po długiej walce z chorobą nowotworową.

[*]

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
spooky85
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.07.25 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

geno7: dobrze mowisz, choc ja tak Pete'a nie lubie, bo zawsze bylem za Andre, ktory niestety boryka sie z kontuzja teraz.

soc9: nawet nie ma co dyskutowac na tak niskim poziomie...

Zwyciestwo Nadala w Paryzu dziwic nie moze, bo Jego forma na kortach ziemnych jest wysmienita. Taki rozwoj sytuacji sprawia, ze Roger juz chyba pozegna sie z nadziejami na jedyny brakujacy Mu tytul wielkoszlemowy. Brawo Rafa!
Brawo Justyna za wspanialy powrot na korty po kontuzji! Niestety o samym turnieju zbyt wiele napisac nie moge, bo nie moglem go olagadc, podobnie jak Wimbledonu :/.

Byl ktos moze na J&S Cup na Warszawiance w tym roku? Bo zaiste bylo warto! :D

geno7
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.07.25 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzecz gustu, ja lubie jak wygrywają melancholicy.
To odnośnie sympatii tenisowych.

ikskwadrat
Habemus Zlatan

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2005.07.25 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim ulubionym tenisista jest R. Federer, a tenisistka J. Capriatti. Ogolnie sie tenisem jakos mocno nie interesuje, ale przyjemnie popatrzec, zwlaszcza na tenis kobiecy (wyzszy poziom oczywiscie 8) 8) 8) ).

Powrót do góry
Swan
Nil admirari

PostWysłany: 2006.01.26 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Onet napisał:
Do finału rozgrywanego na kortach w Melbourne wielkoszlemowego turnieju Australian Open niespodziewanie awansował Marcos Baghdatis. W półfinale Cypryjczyk ograł rozstawionego z numerem czwartym Argentyńczyka Davida Nalbandiana.

Oglądałem ten pojedynek Smile Baghdatis był niesamowity, serwował tak mocno, że Nalbandian z trudem odbierał. Spodoboła mi się jak miał się roztrzygnąć mecz i Baghdatis miał serwować a tu nagle deszcz Smile

To wałaśnie jemu będe kibicował w finale Smile
A tu jego dziewczyna:

Expert7
Realny Realista

PostWysłany: 2006.01.26 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety tylko mały fragmencik. Jednak widziałem poprzedni mecz w jego wykonaniu-pokazuje on duże umiejętności Baghdatis'a. Ciekaw jestem kto będzie jego przeciwnikiem w finale...

Powrót do góry
Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2006.01.27 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam tenis, jest to zaraz pi futbolu moja ulubiona dyscyplina. Bardzo zdziwilo mnie odpadniecie Williamsowej z rozgrywek Rolling Eyes Tenisu meskiego nie ogladam, bo i tak Federer wygra i co do tego nie mam watpliwosci Confused

Powrót do góry
Greg
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2006.02.04 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem w niebo wzięty powrotem panny Hingis na korty....widać, że nie zapomniała jak sie gra..zresztą co ja mówię talent albo sie ma albo nie Smile Już dzis ma sznase na wygranie pierwszego w miare poważnego turnieju po swoim powrocie....a w przyszłości może zgarnie 4 najważniejsze 8) trofe w tenisie czego jej z całego serca życze.

Klatus
Eterno

PostWysłany: 2006.02.04 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaak. Hingis niegdyś była moją ulubioną zawodniczką, po Jej odejściu przestałem interesować się kobiecym tenisem ale teraz gdy wróciła, wraca i dawna pasja.

Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2006.02.04 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oby udał się jej powrót na dłużej, wprawdzie gdy rywalizowała z Cappriati to jej nie kibicowałem, ale w pozostałych przypadkach i owszem. A ponadto jakaś taka miła z twarzy jest, co mi się podoba akurat.

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
Bubello
Dziecko Neostrady

PostWysłany: 2006.02.06 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się bardzo ciesze z powrotu Martiny. Mimo tak długiej przerwy, dobrze poradziła sobie w Aus. Open, a w niedawno zakończonym turnieju(nie pamiętam nazwy) przegrała dopiero w finale z Dementievą. I to jest właśnie to co mnie najbardziej martwi. Martina przegrywa z zawodniczkami, które grają siłowo (Clijsters, Dementieva). Oby to nie był jej kompleks, myślę jednak że gdy dojdzie do formy fizycznej radzić sobie będzie i z tak grającymi zawodniczkami, ogólnie to viva Hingis Wink

EDIT: Chodziło mi oczywiście o finał, pisząc to myślałem o Australian Open i mi się pokiełbasiło Embarassed

Ostatnio zmieniony przez Bubello dnia 2006.02.06 16:09, w całości zmieniany 1 raz

tt0mAsz
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2006.02.06 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BuBeLlO napisał:
a w niedawno zakończonym turnieju(nie pamiętam nazwy) przegrała dopiero w ćwierćfinale z Dementievą.

to byl final jak mnie pamiec nie myli Wink
A ja tez jestem zadowolony z jej powrotu Very Happy W koncu bedzie mozna juz popatrzec na zawodniczke ktora nie uzywa tylko sily. Ladny, techniczny tenis.

Z tenisistow lubie jeszcze Ferrero. Szkoda, ze ostatnio gorzej mu idzie. Pamietam jego zwyciestwo w Wielkim Szlemie we Francji.
Teraz to tylko Federer vs reszta swiata :/ Nudno troche...

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 83, 84, 85  Następny
Strona 3 z 85
Skocz do: