Kolarstwo
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.06.08 18:55    Temat postu: Kolarstwo Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanie i prośbę do forumowiczów. Mianowicie ostatnio ukradziono mi rower (już drugi raz, tej samej firmy :/) i zastanawiam się jaki sobie kupić. Jaki jest dobry rower górski dla nastolatka, cena maksymalnie do 1500 złotych, dobra firma?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
allstargame
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.06.08 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam Bros i sprawuje sie świetnie podobno długo wytrzymuje. Grand też jest dobry takie moje zdanie Wink

Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.06.08 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zależy ci na jakimś napawde dobrym rowerze to proponuje odwiedzić giełde w jakimś większym mieście. Tam można kupić za 1500 zł furke która w sklepie kosztuje np. 8000zł
Jeżeli chodzi o firmy to proponuje: Giant, Marin, GT, Scott, Merida, Cannondoil, Trek, Whiller, Gary Fisher, Author, itd itp... Laughing
Jeżeli chodzi o osprzęt to radze kupić minimum Acere, lub Alivio jak powiesz w sklepie to będzie wiadomo o co chodzi. Wink
Nie kupuj rowera z amortyzatorem innej firmy niż RST, Rock Shok, Manitou, bo jazda z beznadziejnym amorem to koszmar...
Rama najlepiej żeby była aluminiowa, ewentualnie chromo-molibdenowa.
Polecam pochodzić po komisach, bo tam można trafić naprawde niezłe rowerki po bardzo przystępnych cenach.
Odradzam kupowania Grandów itp badziewi, lepiej wydać więcej kasy na lepszy rower niż potem bulić za nowy, albo za ciągłe naprawy.
Życze udanych zakupów... Wink

jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.06.08 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuje cztery firmy:
MERIDA
KELLY'S
GIANT
AUTHOR

Jest z kazdego po dwa lub trzy modele w miare w cenie i klasie

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.06.08 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja cie ale wy sie znacie na rowerach... Ja swoj kupilem w zeszlym roku na gieldzie w slomczynie za 700 zl i nie narzekam... Zrobilem na nim cos ok 500 km i nie ma rzadnych problemow. Posiadam przedni amortyzator i tyle mi wystarczy. Tarczowek nie potrzebuje bo nie jezdze jakos wyczynowo. Moja wycieczki rowerowe polegaja na: Zaplanowanie trasy, wstapienie do sklepu po jakies piciu(tyskie itp) troszke pojezdzenia, wypicie piciu Smile troszke pojezdzenia i ewentualnie wypicie wiekszej ilosci piciu Smile

Powrót do góry
ogór
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.06.08 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam rower AUTHORA i jestem z niego zadowolony ma już ponad rok a sprawuje się jak by miał 1 dzień dałem za niego 1200zł

jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.06.09 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

focus napisał:
Ja cie ale wy sie znacie na rowerach... Ja swoj kupilem w zeszlym roku na gieldzie w slomczynie za 700 zl i nie narzekam... Zrobilem na nim cos ok 500 km i nie ma rzadnych problemow. Posiadam przedni amortyzator i tyle mi wystarczy. Tarczowek nie potrzebuje bo nie jezdze jakos wyczynowo. Moja wycieczki rowerowe polegaja na: Zaplanowanie trasy, wstapienie do sklepu po jakies piciu(tyskie itp) troszke pojezdzenia, wypicie piciu Smile troszke pojezdzenia i ewentualnie wypicie wiekszej ilosci piciu Smile

Powiedz ile on wazy i ile na nim przejedziesz? Pewnie duzo tylko jak sie zmeczysz to juz lepiej nie mowic. Amor pewnie tez ma byc taki co sie w miare dobrze ugina, osprzet dobrze dzialac i rower malo wazyc. To jest w miare dobry rower

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.06.09 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jeszcze jak używasz rower. Ja jeżdze na swoim dosyć "intensywnie" i w trudnych warunkach więc pierwszy, lepszy rower rozwalił by się po paru miesiącach...

focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.06.09 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacko88 napisał:
focus napisał:

Powiedz ile on wazy i ile na nim przejedziesz? Pewnie duzo tylko jak sie zmeczysz to juz lepiej nie mowic. Amor pewnie tez ma byc taki co sie w miare dobrze ugina, osprzet dobrze dzialac i rower malo wazyc. To jest w miare dobry rower

ile wazy nie wiem. Dla mnie wniesienie na 4 pietro w bloku nie robi zadnej trudnosci. Co do zmeczenia to zalezy jak jedziesz w jakim terenie... Na dluzsze trasy nie wyjezdzalem nie mialem okazji, ale jak ide pojezdzic to minimum 50 km zrobie.

Powrót do góry
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.06.09 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, dziękuje za wszystkie podpowiedzi Wink, chyba wybiorę się na giełdę lub do jakiejś hurtowni sprawić sobie jakieś tanie cacko :]
Mój rower raczej służy do przemieszczenia się z jednego miejsca do drugiego, a nie przemieżanie pustyń i lodowców więc nie musi to być jakiś gigawytrzymały mercedes rowerów. Smile Aha, jeszcze jedna sprawa! Jakich używacie zabezpieczeń do rowerów, takich łańcuchów? Ja kupiłem jakieś metrowe pseudo-wytrzymałe badziewie i mi przepiłowali. Chyba muszę sobie jakiś porządny normalny łańcuch kupić, bo inaczej to kaplica. Wściekły

Powrót do góry
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.06.09 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o zabezpieczenia to używam zwykłej zapinaczki Very Happy , ale jeżeli zostawiam moją bryke samą to najwyżej na 5 min. Laughing
A ogóle to rower trzymam w chacie. Kiedyś trzymałem na klatce i był przyczepiony do rury na przeciwko drzwi mojego mieszkania. Niestetu ukradli, a następnego dnia znalałem rozpiłowane zabezpieczenie, a po rowerze, ani śladu :(

focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.06.09 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi poprzedni rower z piwnicy wyniesli(pieprzeni heleniarze...) No i nowy rower trzymam w mieszkanku. Zabezpieczen nie mam zadnych bo nigdzie go nie zostawiam samego Smile

Powrót do góry
Troi
Ronaldo

PostWysłany: 2006.03.21 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serpico i jaki masz ten rower w końcu ??

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Kicior
wybitny znawca kinematografii

PostWysłany: 2006.03.22 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też spróbować: GTiX i GTX
Ja posiadam rower tej pierwszej firmy i nie mam prawa narzekać, jeżdże już nim prawie 4 lata i mam narazie ok. 4900 km przejechanych.
Spotkało go tylko jedno smarowanko i tylko w jednym miejscu, a mimo to b. dobrze działa!

Bubello
Dziecko Neostrady

PostWysłany: 2006.03.22 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej sprawdzone firmy, a zarazem te które najbardziej polecam to Giant, Author i WhEEler.
Szczególnie ta ostatnia. Mam cross'a i sprawuje się znakomicie...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 1 z 22
Skocz do: