Olimpiada, Grecja 2004
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.13 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie trwa otwarcie.

Mam nadzieję,iż Olimpiada w Atenach będzie bardzo udana dla Polaków.Liczę na wiele medali(zwłaszcza złotych).Trzymam mocno kciuki za wszystkich i chciałbym aby ta Olimpiada była wyjątkowo udana dla Polaków.Najmocniej trzymam kciuki za Korzeniowskiego.Mam nadzieję że się nie zawiodę i chociaż pare złotych medali nasi zdobędą Smile

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.13 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Olimpiadzie interesuje mnie tylko jak poradzą sobie nasi siatkarze, reszta raczej mało mnie obchodzi, chociaż oczywiście licze na jak najwięcej medali... Wink

Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.08.13 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Olimpiadzie grają tez w piłke Very Happy I co ciekawe wczoraj Irak pokonał Portugalie 4-2!

Powrót do góry
Kublas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.08.13 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceeremonia Otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Atenach okazała się bardzo efektowna,ale trochę za długa.A jutro już zaczynają się zmagania sportowe Exclamation

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Kublas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.08.14 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro nik jeszcze nie komentyję to ja zacznę.Otóż Otylia Jędrzejczak awansowała do półfinału na 100 metrów stylem motylkowym.Otylia wygrała czwarty wyścig i przy okazj pobiła rekord Polski.
Renata Mauer-Różańska-zajęła 9 miejsce w eliminacjach do finału w strzelaniu z karabinka pneumatycznego z odległości 10 metrów do tarczy.Niestety tym samym nie awansowała do 8 osobowego finału. :(

Powrót do góry
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.14 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kublas napisał:
Renata Mauer-Różańska-zajęła 9 miejsce w eliminacjach do finału w strzelaniu z karabinka pneumatycznego z odległości 10 metrów do tarczy.Niestety tym samym nie awansowała do 8 osobowego finału. :(

W podobnej sytuacji był dzisiaj polski pływak ( nie pamiętam nazwiska ), który także zajął 9 miejsce w eliminacjach i niestety nie awansował do finału na 400 m.

Kublas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.08.14 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten pływak nazywa się Stańczyk i mimo,że pobił swój rekord życiowy,podobnie jak Łukasz Drzewiński inny nasz reprezentant na 400 metrów to żadnemu z nich nie udało się awansować do finału :(
Brawa dla naszego szablisty Rafała Sznajdra.Polak awansował do ćwierćfinału szablistów pokonując Francuza Touyę(dwukrotny medalista olimpijski).

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.14 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz Krzeszewskiego oglądam :] Dobrze sobie radzi ale nie wiem czy jego rywal jest wymagającym przeciwnikiem.Narazie jest 3:0 Smile.Rozczarowała mnie dzisiaj Renata no ale wszyscy zachwycać nie mogą bo byłoby to zbyt piękne.Niestety wczoraj byłem bardzo zmęczony i nie wytrzymałem przed tv do końca otwarcia i to co najwazniejsze to przegapiłem :(

Kublas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.08.14 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I d*** zbita.Rafał Sznajder(na którego cicho liczyłem) nie awansował do półfinału w szabli.Polak uległ mistrzowi olimpijskiemu Kohvaliu(Rumun)9:15
Wygrała za to swą pierwszą walkę w tzw.repesażu Anna Żemła-Krajewska i awansowała na 7 miejsce mając cały czas szansę medal.
Swój pojedynek wygrał natomiast tenisista stołowy Tomasz Krzeszewski.Pokonał Brazylijczyka Hoyamę 4:0
Mateusz Kuśnierewicz zajmuje trzecie miejsce po pierwszym żeglarskim wyścigu w klasie FIN
Wielkie brawa dla Niego,a zarazem prośba o więcej.

Powrót do góry
Kublas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.08.14 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Kuśnierewicz coraz wyżej!!!Po dwóch wyściagach(na 11)Mateusz awansował na pierwsze miejsce w żeglarskim wyścigu w klasie FIN.Oby to utrzymał!
Niestety z turniejem judo pożegnała się Anna Żemła Krajewska.Polka ukończyła rywalizację na 7 miejscu.A zaraz półfinał z udziałem Otyli!Trzymam kciuki!!!
PS.Sorry,że dałem dwa posty obok siebie,lecz skoro nikt nie komentuje wydarzeń na ateńskich arenach no to ja to robię.

Powrót do góry
mansta
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.08.14 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otylia Jędrzejczak zakwalifikowała się do finału z trzecim czasem półfinału 58,10 na 100m stylem motylkowym.

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.08.14 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem/oglądam występy pływaków ,finały i półfinały. Bardzo ciekawy był finał na 400 metrów stylem kraulowym :] , gdzie wygrał znakomity australijczyk Ian Thorpe przed swoim rodakiem Hacketem. Ciekawe ile medalów zdobędzie tym razem Torpeda? Przed tym finałem był znakomity wystep młodego ,amerykańskiego 19-stolatka Michaela Phelpsa na dystansie 400 metrów stylem zmiennym, przy okazji ustanawiając rekord świata(poprawiony poprzedni swój). Ten zawodnik zapowiedział ,że zdobędzie conajmniej 7 złotych medali Shocked Osobiście czekam na walkę sztafet USA-Australia. No i oczywiście cieszy awans Otylii Jędrzejczak do finału na 100 m motylkiem z 3 czasem półfinałów. Jutro szansa na pierwsze złoto.

Inna dyscyplina ,ale też związana z wodą: Mateusz Kusznierewicz po 2 wyścigach prowadzi, więc tutaj również jest szansa na medal.

Powrót do góry
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.08.14 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehhh a ja ostatnie pare godzin spedzilam na ogladaniu boksu Laughing
Podobalo mi sie dzis plywanie - mezczyzn glownie, bo sa tak harmonijnie zbudowani - <jak bede miec syna, to zostanie on plywakiem> :] w przeciwienstwie do kobiet-plywaczek. ktorym ewidentnie brakuje biustu :/ ale to takie moje spostrzezenia :] l
Lubie ogladac plywanie, szczegolnie stylem zmiennym albo krotsze dystanse Smile
No i wioslarstwo, kajakarstwo tez bardzo lubie Smile
Oczywiscie licze jutro na medale, niekoniecznie zlote, Otylii - wiecej medalowych szans poki co nie widze :]

Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.08.14 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiejsze wyniki turnieju piłkarskiego na olimpiadzie:

Korea Południowa 1 : 0 Meksyk
Grecja 0 : 2 Mali
Serbia i Czarnogóra 1 : 5 Australia
Argentyna 2 : 0 Tunezja
bramki dla Argentyny strzelili Tevez i Saviola

Widać że występ Teveza na Copa America to nie był przypadek. Pewnie już niedługo zawita do Europy.

Powrót do góry
Kublas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.08.14 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro oczywiście będę kibicował Otyli Jędrzejczak.Liczę na jej dwa medale(złoto i brąz),ale nawet jak bedą dwa brązowe będzie świetnie.Dla mnie liczy się ilość medali(założyłem się z kumplem,że Polska zdobędzie conajmniej 15 medali).Ponadto jutro zaczynają siatkarze oraz nasi debliści Fyrstenberg-Matkowski.Nie wolno zapominać o duecie Sycz-Kucharski-to też moja nadzieja medalowa.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Strona 2 z 12
Skocz do: