Olimpiada, Grecja 2004
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.27 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie wstalem i zobaczylem że Korzeń ma złoto i tak sobie mysle że to chyba jedyny polski sportowiec na którego ZAWSZE można liczyc, nigdy nie zawodzi, osiąga to co sobie zaplanuje, podziwiam go i dziekuje za kolejny zloty medal. Zakonczyl kariere najlepiej jak mógł.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.27 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak należy pogratulować również pozostałym Polakom. Roman Magdziarczyk (6 miejsce) oraz Grzegorz Sudoł (7 miejsce).Temu Rosjaninowi biłem nie mniejsze brawa niż Korzeniowskiemu.Myślałem że chłop nie dociągnie do mety tym bardziej że omal kilka razy się nie przewrócił.Teraz zdaję sobie sprawe z tego jaki wyczyn ościągnoł Robert w swojej karierze.To musi być strasznie męczące a mimo to Robert poraz kolejny zdobył złoto zdecydowanie pokonując rywali ! Szkoda tylko że to jedyne miłe wiadomości dzisiejszego dnia.W kajakach niestety znowu Polska się sfrajerowała gładko wtapiając 3 medale :/ W zapasach Garmulewicz skompromitował się na całej lini :| Nie liczyłem na to że wygra ale na Boga chociaż trochę ambicji i woli walki ! Przegrać 10:0 to jest wstyd.Jak nie miał zamiaru walczyć to po co wybierał się na Olimpiade :]

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Kublas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.08.27 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo Robert Korzeniowski!!!Ten gość jest niesamowity!Prawdziwy fenomen!Panie Robercie jest pan WIELKI!!!Szkoda,że inni nasi sportowcy nie biorą z niego przykładu.Nasi kajakarze mieli szansę na trzy medale,a nie ma ani jednego.Najbliżej była nasza kobieca czwórka na dystansie 500 metrów.Polki źle zaczęł i zajęła czwarte(Oh Christ)miejsce.Skompromitował się nasz zapaśnik Garmulewicz.Kiepsko spisała się nasza zawodniczka w tekwondo.Cała nadzieja w naszych kolarkach górskich.Jednak i one narazie trochę zawodzą.Tylko Maja Włoszczowska ma szansę na medal,ale póki co jest dopiero 6 itraci już całkiem sporo do podium.Anna Szafraniec jest jak dotąd 13,a Magdalena Sadłecka nie kontnuuje już swej jazdy.Nieźle radzą sobie nasze pięcioboistki(Boenisz i Szwojdźińska),które po strzealaniu są na 5 i 6 miejscu.

Powrót do góry
focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.08.27 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo Korzeniowski! Niesamowity wyczyn! No i oczywiscie wielkie brawa dla tego rosjanina co byl drugi. Pod koniec to kiwal sie jak by wracal z mocno zakrapianej imprezy Wink Brawo za to ze udalo mu sie dojsc.

A ogladaliscie kajakarzy dzisiaj? Pieknie nasza dwojka wystartowala juz myslalem ze bedzie medal, komentator mowil ze maja wspanialy finisz itp i co? 5 miejsce. Tak jak nasz czworka wioslarska, caly wyscig dobrze tylko koniec spieprzony :/

A slyszeliscie tego goscia co sie wcial w komentarz Szaranowicza po tym jak juz Korzeniowski przekroczyl mete? Ale smiechy z tego mialem Smile "Cholere czemu w sluchawce slysze Szaranowicza???" Very Happy

Powrót do góry
Vesna
free hugger

PostWysłany: 2004.08.27 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze, ze mamy Roberta, na niego mozna zawsze liczyc. poprawil mi humor po wystepach polskich zapasnikow Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.08.27 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale oczywiscie realizatorzy musieli cos zrobic, by popsuc powage i wielkosc tej chwili :]
Mowie o tym "Bogus!mam Szaranowicza na sluchawkach " Exclamation , ktore skutecznie "uśmieszniło" ten podniosly moment Wink

A tak w ogole to Szaranowicz i Józwik to prowadzili chyba rywalizacje miedzy soab podczas calej Olimpiady, kto wiecej razy uzyje słowa "mentalnie " Laughing

Ale nvmd, dla mnie Korzeniowski zawsze był wielki i mialam kiedys przyjemnosc byc na spotkaniu z Nim- to bylo z cztery lata temu - mowil wtedy o swoich planach - planach, ktore wlasnie przed paroma godzinami zrealizowal :] No coz, to piekny koniec kariery wspanialego sportowac :]

Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.27 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo dla Korzeniowskiego, naszego najlepszego olimpijczyka w historii, w tej chwili. Liczyłem na medal w kolarstwie górksim pań, niestety polki zawiodły... :/

Sobek
WTF?
WTF?

PostWysłany: 2004.08.27 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się musze pochwalic, ze Robert Korzeniowski urodził się w mojej skromej mieścinie - Lubaczowie :] Co prawda tylko sie urodzil i mieszkal pozniej juz gdzie indziej, ale wciaz ma tu rodzine i jakby nie patrzec w jego papierach w rubryce 'miejsce urodzenia' widnieje Lubaczów Smile

Powrót do góry
PolPaulo
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.08.27 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z olimpiady na olimpiadę zdobywamy coraz mniej medali. Korzeniowski kończy karierę i nawet nie chcę się zastanawiać co będzie w Pekinie. Być może już tylko jedno może dwa złote medale. Polski sport idzie w złą stronę mam nadzieję że się coś zmieni.

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.27 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zmieni się bo pieniędzy nie przybędzie.

Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.08.27 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Włosi pokonali Irak 1-0 w meczu o brązowy medal IO w Atenach.

Szkoda troche piłkarzy z Iraku, tak dobrze zaczeli ten turniej. Ale i tak czwarte miejsce to duży sukces.

Powrót do góry
Kublas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.08.27 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten dzień miał rozwiązać worek z medalami,ale poza niezawodnym Robertem Korzeniowskim inni zawiedli.Kolarki górskie nie zdobyły medalu,choć na to liczyłem(najwyżej Włoszczowska-6).Dobrze spisała się nasza pięcioboistka Sylwia Szwojdźińska(5 miejsce),ale szkoda bo medal był blisko.Kompromitacji naszych zapaśników ciąg balszy.Marek Garnulewicz przegrał swoką pierwszą walkę i odpadł z dalszej rywalizacji.Później wprawdzie wygrał,ale ot było już tylko na otarcie łez.
Jedynym pozytywnym aspektem tego dnia jest występ naszych dwóch sztafet.Nasi sprinterzy(Urbaś,Tulin,Jędrusiński,Chyła)awansowali do finału z trzecim czasem,a nasze panie na 400 metrów(Prokopek,Radecka,Pskit oraz Bejnar)również są w finale ,z czwartym czasem.Zawiedli nasi 400-metrowcy(Rysiukiewicz,Klimczak,Marciszyn,Plawgo),którzy odpadli z dalszej rywalizacji.Cieszy mnie natomiast zwycięstwo Włochów w meczu z Irakiem o brąz na IO w turnieju piłkarskim(1:0),a martwi sensacyjna porażka dream teamu z Argentyną w półfinale IO w kosza.Niestety dzięki polskim olimpijczykom przegrałem zakład,bo 15 medali jest już nierealne.

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.28 08:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liczyłem na osade Baraszkiewicz/Jędraszko a tu 9 miejsce .Dobijają mnie ci komentatorzy :/ Piep...że nasi nawiązują walke a tak naprawdę płyną daleko za wszystkimi :/

EDIT

Mamy brąz ! Wkońcu 10 medal ! Jedyny medal w kajakach i to ten najmniej cenny :/.

PolPaulo
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.08.28 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy dziesięć medali i już chyba więcej nie zdobędziemy.
Warto zauwarzyć że z pośród tych 10 medali kobiety zdobyły 7. W Atlancie Polska zdobyła 17 medali, i proporcje były całkiem inne to mężczyżni zdobyli więcej medali.

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.28 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to ma jakieś znaczenie kto ? Liczy się Polska a czy medal zdobędzie kobieta czy facet to dla mnie nie ma większego znaczenia.I z jednego i z drugiego bardzo się ciesze a z medalu Gruchały ciesze się najbardziej Very Happy Szkoda tylko że stopniowo zdobywamy na Olimpiadach coraz mniej medali.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12
Skocz do: