(Pra)Wybory na nowego prezesa Krolewskich
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto powinien zostac nowym prezesem Realu Madryt?
Florentino Perez
84%
 84%  [ 22 ]
Antonio Baldassano
7%
 7%  [ 2 ]
Lorenzo Sanz i Carlos Gonzalez
7%
 7%  [ 2 ]
Głosowało Użytkowników : 0
Wszystkich Głosów : 26
Ta ankieta już wygasła.

Autor Wiadomość
Ruben
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.06.24 11:02    Temat postu: (Pra)Wybory na nowego prezesa Krolewskich Odpowiedz z cytatem

Niewatpliwie glownym pretendentem do objecia tej funkcji jest ostatnio piastujacy tron Florentino Perez. Poki co, to jest moj faworyt, ale do oddania glosu w prawyborach (mam nadzieje, ze wezmiecie udzial w tej fajnej zabawie) wstrzymam sie do konca trwania ankiety, czyli do 10 Lipca, na dzien przed prawdziwymi wyborami. Sprowadzenie gwiazd pokroju Figo, Zidane'a, Ronaldo czy Beckhama i wywalczenie z Realem tryumfow w LM i Primera Division wydaje sie byc wystarczajacym argumentem do ubiegania sie o reelekcje, ale nie zapominajmy, ze w wyborach startuja jeszcze byly prezydent Realu Madryt Lorenzo Sanz wraz z przedsiebiorca informatycznym Carlosem Gonzalezem oraz Antonio Baldassano wiceprezydent przemysłowej grupy Teka, ktorzy takze maja do zaoferowania ciekawe pomysly i programy wyborcze. Mimo kiepskiego ostatniego sezonu, Floro wyciagnal juz wnioski i nie popelni juz bledow z poprzednich lat (transfer Samuela jest tego znamienitym przykladem, a mowi sie glosno o kolejnych obroncach(pilkarzach)). Po zapoznaniu sie z programami wyborczymi bede wiedzial wiecej, dlatego jesli przeczytacie cos ciekawego na temat wyborow nie wahajcie sie i umieszczajcie najswiezsze newsy w topicu. Bede bardzo wdzieczny. Zachecam do glosowania. Mam nadzieje, ze nie pojawia sie nowi kandydaci...

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.06.24 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oddałem głos na F.Pereza bo w sumie jest konserwatywnym człowiekiem i nie lubie zmian. W sumie jak słusznie zauważa Ruben powyżej za Perezem przemawiają wyniki czyli w mistrzostwa Hiszpanii i Liga mistrzów. Jeżeli chodzi o L.Sanza to zawsze na plus poczytuje mu sprowadzenie Moro, ale czy takimi rzeczami można sie sugerować wyłącznie, to on narobił długów a teraz liczy je Perezowi. Co do pana Gonzaleza to on od 5 lat dopiero jest Socio, wiec chyba za wcześnie, żeby od razu siegać po najwyzsze stanowiska.

Powrót do góry

focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.06.24 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie glosuje bo: Nie wiem co proponuja inni kandydaci, nie wiem kim oni sa i skad i po co i na co...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.06.24 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oddałem głos na Floro. Wiele można mu zarzucić, ale trzeba też przyznać, że wiele zrobił dla Królewskiego Klubu. Za jego rządów Real sięgał po wiele trofeów, postawił klub finansowo na nogi. Najważniejsze jednak, że w końcu zaczoł dostrzegać swoje błędy i przyszłość jak narazie rysuje się w jasnych kolorach. Jeśli chodzi o Sanza to sądzę o nim to samo co Supreme. Jego era już się skończyła...

Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2004.06.24 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również oddałem swój głos na Pereza, bo mimo wszystko wzmacniał drużynę, a ta zdobywała sukcesy. Zresztą tak jask Supreme przyzwyczaiłem się do Pereza, nie lubie zmian, bo mogą wyjść na gorsze, a Perez nie jest taki zły, poprostu nie wszystko zależy od niego...

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.06.24 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie podobnie chciałem napisać co Rothen Confused Od siebie dodam tylko tyle,iż Perez może nie jest Boskim Prezesem ale sprawdził się w miare dobrze i co ciekawe dokonał po tym sezonie wkońcu dobrych transferów chodzi mi tutaj o Samuela i Camacho.Mimo że nie raz nas wk..swoją gadką i działaniem to mimo wszystko jednak on powinien być Prezesem bo przynajmniej wiadomo że nie rozwali klubu na dobre.

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.06.24 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do Samuela to pewnie dobrze, co do Camacho to sie okaże. Ciekawe jakby to było gdyby coachem został jakiś Lippi albo Hitzfield.

Powrót do góry

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.06.24 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oddaję głosu na żadnego kandydata, bo właściwie nie wiem jakie mają plany i pomysły. Tylko jedno wiem: nie oddam głosu na Pereza. Dlaczego? Ponieważ chcę, żeby Real Madryt znów stal się prawdziwą drużyną piłkarską z pieknymi tradycjami, świetnymi kibicami i zgraną drużyną. Perez stworzył na Bernabeu gwiazdozbiór, który dzięki wkładzie każdej gwiazdy grał taktyką (jak to kiedyś trener Leeds piwiedział): "Nie ważne czy strzelisz dwa czy trzy gole, Real Madryt zawsze zdobędzie jednego więcej". Nie wierzę w to, że Perez nagle sobie przypomni o naszej defensywie, gdyby nie Camacho to w następnym sezonie jedynym wzmocnieniem byłby pewnie Deco albo van Nistelrooy. Owszem, odnosiliśmy sukcesy, ale z wielkim trudem i szczęściem. Chciałbym aby Real znów wyglądał tak jak podczas wygranej ligi mistrzów w 2000 roku, czyli zgraną drużyną utalentowanych piłkarzy a nie przereklamowanym boysbandem. Nawet jeśli Perez wygra, nie stanie się tragedia jednak ja temu człowiekowi nigdy nie zaufam w kwestii przywrócenia Realowi dobrego imienia.

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.06.24 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym chciał wiedziec, dlaczego 2 osoby, które głosowały na Sanza, nie napisały tego, oczywiscie nie ma w tym nic złego, tylko dlaczego nie wyłożyć argumentów, jak już sie nawet teoretycznie poparło Sanza. Tak jak mówie mi sie Lorenzo Sanz jakoś źle nie kojarzy, w końcu za jego czasów zaczełem kibicować Realowi, ale jakoś tak pamietam też te lata bez mistrzostwa, chyba wielu kibiców wówczas też pamietało głosując w 2000 roku bo w końcu wygralismy LM wtedy. Jednak, sposob kampanii Sanza nie podoba mi sie. Pewnie dlatego, ze nie lubie kampanii niegatywnych. Sanza mocno atakuje Pereza, zarzuca mu długi, jednocześnie jak głowny punkt swojej kampanii jak dotąd podawał sprowadzenie Ronaldinho. Jak dla mnie kopia działań Pereza czyli sprowadzenie Figo a pozatym jezeli zarzuca długi, to czemu nie mówi o tym jak je zlikwidować, tylko raczej jak je generować bo taki zakup Ronaldinho to z 50 milionów euro najmniej.

Powrót do góry

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.06.24 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcę aby zwyziężył i prawdopodobnie tak sie własnie stanie-Florentino Perez. Według mnie ,obok (a raczej za) Santiago Bernabeu jest najodpowiedniejszym człowiekiem na tym zaszczytnym miejscu. Może i ma trochę grzeszków ,ale napewno zrobił więcej dobrego niz złego. Pozostali kandydaci pewnie i tak zbytnio nie wierza w swój tryumf.Reelekcja Pereza wyjdzie na dobre Realowi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.06.24 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oddalem glos na Sanza bo uwazam, ze srodek pomocy Redondo-Guti byl srodkiem wszechczasow. ha!

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.06.24 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może ja też powinienem był gdyż Moro do Realu za namową Capello sciagnął, a Perez go tak źle traktuje , ale Perez był na boda real.

Powrót do góry

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.06.24 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli o mnie chodzi to Sanz wcale nie musi prowadzic tej negatywnej kampanii. Perez swoim stylem sam sobie takowa zrobil i nic juz na to nie poradze, ze wolalem Real sprzed 2000 roku.

Wracajac do Gutiego i Redondo ma ktos jakies ich wspolne mecze na VHS moze, bo ja niestety mam tylko jeden.

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.06.24 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sumie też tylko, troche głupio tylko, że Sanz swoja kamapanie zaczyna od zapowiedzi sprowadzenia Ronaldinho, tak naprawde fajnie mówił Enrique Sobrino min: "Nie dam Carlosowi kontraktu życia", albo "Becks nic nie pokazał sprzedam go", ale zrezygnował z wyborów.

Powrót do góry

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.06.25 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co można wycztać o planach Sanza to opiera mimo wszystko kampanie na krytyce działań Pereza, twierdz, że dziś Madryt jest wiekszą ruiną niż gdy on odchodził(ciekawe stwierdzenie :| ), jednym z punktów kampanii Sanza jest przywrócenie starego hymnu Realu Madryt

Powrót do góry

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: