Copa America 2004
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.07.08 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Saviola mile zaskoczył ;) Ale to nie takie bramki świadczą o klasie napastnika. Zobaczymy czy coś ustrzeli ze znacznie trudniejszymi przeciwnikami - Urugwajem i Meksykiem.

Sam mecz był śmiertelnie nudny mimo 7 bramek - oglądałem dziś powtórki i niemal usnąłem. Tempo spacerowe, prawie nic się nie działo, dobrze, że chociaż tyle goli padło ;).

Najzabawniejszy był moment kiedy komentator mówił, że Zidane powiedział, że w gdyby on zestawiał jedenastkę zawodników to zawsze znalazłoby się tam miejsce dla Savioli i Riquelme <hahaha>

Powrót do góry

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.07.08 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurna znow w drugim meczu do oporu bramek, a ja musialem spac, by rano wstac - skandal. Nastepnym razem Copa America powinno odbywac sie w Europie. A Saviolka na przekor wszystkim wszystkowiedzacym pokazal klase. Dzis wale wszystko i ogladam oba mecze :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.07.09 01:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmiem twierdzić, że w pierwszych czterech meczach padło więcej pięknych goli niż w całym Euro. Już pierwszego dnia trafienie Palaciosa z Peru, po prostu cudowne. Meksyk - dwie piękne bramki, choć druga nieco przypadkowa. Druga połowa meczu Argentyna - Ekwador - piękna, choć nie dla fanów Ekwadoru. W zasadzie każde ze spotkań można obejrzeć bez dłuższego nudzenia się i ziewania. Imponuje znakomite wyszkolenie techniczne zawodników. Zbyt często jednak widzę skłonności do indywidualnych zagrań, często piłkarze chcą na siłę sami zdobywać bramki zamiast podawać do lepiej ustawionych partnerów.

Dziś jedno ze słabszych spotkań - Kostaryka - Paragwaj. Wygrali Paragwajczycy 1:0 po bramce z rzutu karnego w 85. minucie meczu. Teraz gra Brazylia, mam nadzieję iż nie zasnę
Smile

focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.07.09 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i brazylia wymeczyla 1:0.... No jak narazie Argentyna gra lepiej Smile i tak ma zostac do konca turnieju

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Simon &copy;
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.07.09 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem, jak zawsze w Copa, za Argentyną, ale że w tym sezonie moje zespoły nic nie wygrywają, to jak już Argentyna odpadnie to będę za Meksykiem [jeśli oczywiście nie odpadnie jeszcze wcześniej :)].

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.09 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem spokojny o tą bramkę Brazylii i wiedziałem że wkońcu ona padnie.Szkoda tylko że oba spotkania były nudne.Po wcześniejszych meczach Copa mój apetyt na piękną grę się zwiększył a tu poziom jak na Euro :/

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.07.09 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie obejżałem tylko skrut meczu Brazylia-Chile i może nie to żeby był nudny, ale grze Brazyli brakło tego przełamania. Aż do ostatnich minut.

Powrót do góry

mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.07.09 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wytrzymałem cały mecz i powiem, że zwycięstwo Brazylii nie było zasłużone. Prędzej powinien być remis, ale taki już jest futbol Smile

Dexster
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.07.09 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz był tandety niepotrzebnie nie spałem całą noc wymęczone zwycięstwo Brazyli a mogli nawet przegrac.Gdyby nie powturka tego karniaka. Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
henry_02
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.07.09 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogladajac wczorajsze mecze Copa America bylem bardzo zdziwiony...gdyz zawodnicy nie umieli dokladnie podac do swoich partnerow a ci w ogole nie opanowali umiejetnosc przyjecia oraz panowania nad pilka. Po kilku takich akcjach zdecydowalem ze sen bedzie o wiele atrakcyjniejszy :P

Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.07.09 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co mi utkwio w glowie po obejrzanch meczach to totalny brak kultury na boisku :/ kopią sie, przepychaja, patrza z nozami w oczach, fauluja a po faulu zadngo podania reki, zadnego przepraszam...zero kultury Rolling Eyes

focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.07.09 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kto dzis gra?

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.09 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaangie napisał:
A co mi utkwio w glowie po obejrzanch meczach to totalny brak kultury na boisku :/ kopią sie, przepychaja, patrza z nozami w oczach, fauluja a po faulu zadngo podania reki, zadnego przepraszam...zero kultury Rolling Eyes

Aaangie i to Cię dziwi? Przecież Ameryka Południowa to bardzo ciemy i zacofany kontynent gdzie jest jedna wielka bida.Oglądałem kiedyś program o ludziach mieszkających w Brazylijskich slamsach.7 letni Brazylijczycy już się po klatkach piersiowych kopali Rolling Eyes Z tąd nikogo nie powinno dziwić takie zachowania piłkarzy,którzy się wychowywali w ten sam sosób co teraz te 7 letnie dzieciaki.

Focus pytałeś o mecze.

Boliwia vs Kolumbia,Peru vs Wenezuela

mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.07.10 01:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Figo&Ronaldo - weź Ty lepiej nic nie mów na temat Ameryki Płd., bo sporo Europejczyków emigrowało tam za chlebem. Fakt, że teraz gospodarka podupadła, ale slamsy to masz też w Polsce. Akurat historię tego kontynentu znam bardzo dobrze i zacofany to on nie jest, zapewniam Cię.

A wracając do meczów: Kolumbia - Boliwia 1:0 - mecz taki sam jak oba wczorajsze. Bez rewelacji i bramka w samej końcówce. Kolumbia już w 1/4 finału.

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.10 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałem tylko o tym co widziałem w programie na TVP2 !

Zacofany czytaj niewyuczony.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9
Skocz do: