Copa America 2004
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ad
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2004.07.10 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kazdym razie sa inni mentalnie niz Europejczycy. Mysle, ze po prostu sa tak zdeterminowani, ze rezultat jest dla nich najwazniejszy. "Cel uswieca srodki" Szerze to wole taka gre niz uklady miedzy Skandynawami Smile

Limpia y blanca que no empana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.11 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urugwaj vs Ekwador 2:1

Bramki:

Forlan 61 min (1:0)

Salas 73 min (1:1)

Bueno 78 min (2:1)

Szkoda mi trochę Ekwadoru gdyż mógł utrzymać remis a tak 'szmatowiec'Bueno dał Urugwajowi zwycięstwo.Bardzo ładną bramkę strzelił Forlan.Jego trafienie również może kandydować do najładniejszej bramki turnieju.No cóż Ekwador już odpadł.

Argentyna vs Meksyk 0:1

Bramki:

Morales z rzutu wolnego w 9 min

Meksyk bardzo szybko strzelił gola i nie oddał prowadzenia do samego końca.Skromne ale cenne zwycięstwo Meksyku,któremu zaraz za Brazylią w Copa najmocniej kibicuję.Ten wynik komplikuje sytuację Argentyńczyków,którzy aby wyjść z grupy muszą pokonać Urugwaj.Meksyk zaś raczej nie powinien mieć kłopotów z Ekwadorem Confused

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.07.11 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejżałem pierwszy cały meczyk na Copa. W sumie średni ten mecz. Adriano spoko, ale w sumie cała Brazylia tak przecietnie w góre.

Powrót do góry

Ad
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2004.07.11 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I polowa slaba, ale w II Brazylia pokazala juz pewne przeblyski geniuszu. No i okazalo sie, ze Kostaryka jest jednak slabiutka...

Limpia y blanca que no empana.
Powrót do góry
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.11 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ładnie, widze że przegapiłem mecz... :| Niewiedziałem, że dzisiaj będzie wcześniej niż zwylke. Szkoda, bardzo chciałem zobaczyć Brazylie w akcji... :(

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.12 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się mecz podobał.Może spotkanie nie było porywające ale moja ukochana Brazylia wysoko wygrała i to się najbardziej liczy.Brawo dla Adriano za 3 gole ale tak naprawdę dopiero w kolejnych meczach będzie można go porównywać do Ronaldo bo to był dopiero mecz ze słabą Kostaryką.Myślę że na słowa uznania zasługuje jeszcze Alex,który zaliczył 3 asysty Rolling Eyes
W 2 spotkaniu Paragwaj zremisował z Chile 1:1.

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.13 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dzisiaj warto było czekać na meczyki.

Przy spotkaniu Wenezuela vs Boliwia liczyłem na lepszą 2 połowę a zwłaszcza na zwycięstwo Boliwii,niestety wynik do przerwy okazał się być ostatecznie końcowym wynikiem spotkania.Szkoda bo Boliwia powinna wygrać Confused

Wenezuela vs Boliwia 1:1

Przed meczem Kolumbia vs Peru zastanawiałem się czy gospodarze imprezy zdołają urwać ptk Kolumbii,która wygrała 2 wcześniejsze mecze.Przy stanie 2:0 dla Kolumbii troche się denerwowałem że poraz kolejny wygra ale Peru pokazało to co w meczu z Boliwią i doprowadziło do remisu (2:2)

Dzisiaj mecze Meksyk vs Ekwador oraz Argentyna vs Urugwaj.
Peru vs Kolumbia 2:2

henry_02
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.07.13 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogladajac niektore mecze na Copa America, czy tez bramki ze spotkan stwierdzilem iz mamy okazje zobaczyc o wiele ladniejsze dla oka gole niz na Euro. Dla mnie to wyglada to tak jakby w Europie bramki byly zdobywane taktycznie, tak jak zalozono w szatni a na Copa czy 30 m czy 20 strzal GOOL i wszyscy sie ciesza :P

vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.07.13 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja te wczorajsze 2 mecze z grupy A oglądałem tak jednym okiem tylko.Dotrzymałem do 3:45. Wenezuela-Boliwia ,co można stwierdzić? Ogólnie straszną nieskuteczność z dwóch stron, wspaniałe parady bramkarskie. Kolumbia-Peru-w pierwszej odsłonie nic mega porywającego, czasem jedni i drudzy próbowali się kasać , Kolumbia zdobyła brameczke(Congo nasz chłop :] ) i wydawało mi sie ,że spokojnie to wygrają. Te 2 bramki Peruwianczyków ,to od 99 roku pierwsze stracone Kolumbii w Copa. Może gdyby Pizarro grał Peru zdołaloby osiągnąć lepszy rezultat. Ciesze sie ,że te 2 drużyny awansowały dalej ,bo z tej grupy były najlepsze. Jeszcze dzisiaj Argentyna wygra i będzie ok. 8)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
ogór
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.07.13 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myśle że wygra Brazylia ale jeżeli w Argentynie na Copa America by grał J.S.Veron to kibicował bym Argentynie.

Roodeck
Culé
Culé

PostWysłany: 2004.07.13 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecze Peru z Kolumbią i Wenezueli z Boliwią były bardzo ładne. Dużo strzałów, efektownych zagrań, parad bramkarzy, dramaturgii... Po prostu miodzio.

henry_02
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.07.13 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Copa trzymam kciuki tylko za mlodych Brazylijczykow !! Na mnie zrobilo wrazenie to co pokazali w ostatnim meczu, w szczegolnosci Alex (chociaz on to juz nie taki mlody :P bodajze 26 lub 27 lat ). Natomiast z checia patrzy mi sie na Meksyk Very Happy

Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.13 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że o Brazylijczykach coś będzie można powiedzieć po meczu z Paragwajem gdyż jak do tej pory reprezentacja Brazylii grała ze słabymi rywalami.

Troi
Ronaldo

PostWysłany: 2004.07.15 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh jak Grecja sprawiła takie cuda w Europie :> to i Peru też moze wygrac tą Copa America Very Happy Smile hehe trzymam kciuki za Brazylie Smile !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.15 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli Copa ma się potoczyć taj jak ME to Peru będzie drugie :] Co do meczu Brazylia vs Paragwaj to denerwowała mnie postawa Brazylijczyków gra Fabiano i słaby arbiter :] Szkoda mi Brazylijczyków ale może to ich nauczy że nie są pępkiem świata a Fabiano mimo że go bardzo lubię to powinien wylecieć z boiska :] Szkoda że Brazylii przyjdzie teraz grać z najgrozniejszym rywalem,którego bardzo lubię.Szkoda mi będzie Meksyku no ale mam nadzieję że to Brazylia awansuje !

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9
Skocz do: