Rajdy samochodowe
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2004.07.02 22:17    Temat postu: Rajdy samochodowe Odpowiedz z cytatem

No wlasnie,ciekaw jestem czy kogos kreci ta dyscyplina.Dzis bylem na prologu Kormorana i z przykroscia stwierdzam ze polskie rajdy umieraja.Bez WRC to juz nie to samo,wogole sie zastanawiam czy jechac jutro na OES :/ Holek choc pozer to przynajmniej nie rozczarowal kibicow,caly prolog pojechal pod publiczke,efektownie bokiem zbierajac luki,zas Kuzi,tak swietny w poprzednich latach,pojechal jak pala=zero widowiskowosci,jedzil w kolko jak jebniety,strasznie widac chcial wygrac a i tak mu sie nie udalo :| Dopiero po zakonczeniu prologu,jak juz go Holek podpuscil to zakrecil pare baczkow,ale to juz nie to Confused Ogolnie imprezka z roku na rok coraz slabsza,a pomyslec ze byly(moze jeszcze sa?) plany by Kormoran zostal eliminacja Mistrzostw Swiata.Najbardziej na dzisiejszym prologu zwrocily moja uwage dwie hostessy z Peugeotem(kocham ta marke :] ) na koszulce=blondynka i szatynka z kreconymi wloskami,jak ktoras z nich by to przypadkiem czytala to prosze o kontakt :P

JJ
antydrewno

PostWysłany: 2004.07.02 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do moich kontaktow z rajdami, to moge tyle powiedziec, ze namietnie gralem w starego dobrego clina i to chyba tyle. Nie bardzo sie jakos tym interesuje, ale to calkiem fajna dyscyplina, na pewno nie mniej emocjonujaca od pilki.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2004.07.02 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze oficjalna strona rajdu dla tych ktorzy chca wiedziec wiecej:

http://www.kormoran-rally.pl/kormoran/index.php

Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.02 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pare lat temu interesowałem się rajdami. Pamiętam, że oglądałem wszystkie relacje z eliminacji Mistrzostw Świata na Eurosporcie nawet jeśli były puszczane grubo po północy, teraz robie to już raczej sporadycznie i nie jestm na bieżąco :/. Oczywiście jak chyba każdy grałem dosyć dużo w Collina, zawsze jeździłem/jeźdze ukochanym Subaru... Wink

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.07.02 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja styczność z Rajdami to również Collin McRae. W Rajdach na żywo zawsze kibicowałem ,kibicuje Subaru Impreza. Jak grałem w Collina to jeździłem Subaru właśnie i Peugeotem 206. Chętnie bym se taki rajdzik obejrzał na live :] Jednak czy to nie jest zbyt nudnawe w sensie oglądania tylko przez moment przejeżdżających wozików?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.07.02 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje zaintersowanie rajdami ostatnio spadło. W Polsce zawsze byłem fanem Chołka. Jeżeli chodzi o rajdy światowe to ogladam jak mam czas relacje z WRC, trzymam kciuki za Carlosa Sainza jak wiadomo fana królewskich, najbardziej lubie jednak Sebastiana Loeba i Marco Martina czyli odpowiednio Citroen i Ford. W Polsce praktycznie nikt teraz nie jeździ WRC wszyscy zasuwają ośkami a ośki to już przesłość. Zreszta focusikom najbardziej zawsze kibicowałem.

Powrót do góry

DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2004.07.03 07:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cwirek napisał:
Jednak czy to nie jest zbyt nudnawe w sensie oglądania tylko przez moment przejeżdżających wozików?

Tez tak kiedys myslalem,to poprostu trzeba zobaczyc,to tak jak ogladanie meczu w TV a pobyt na stadionie=dwie rozne rzeczy,no i jak juz raz pojdziesz na ten stadion to musi Ci sie spodobac :] Supreme Holek ,a nie Cholek :> Wciaz zastanawiam sie czy jechac dzis na jakis oes,w sumie o 15.30 mam niedaleko i dosc ciekawy z fajnymi hopkami,ale musze to jeszcze przemyslec......
p.s.
rozjebali w tym roku ten rajd,nie wiem po jaka cholere oesy porobili az w okolicach Mragowa :/ zreszta mala strata,bez WRC to juz nie to samo a miedzy fura Holka a Kuziego jest dosc spora roznica w mocy...moglby wygrac ktos nowy,moze Frycz,moze ten olsztyniak co Wislawski mu pilotuje...fajnie by bylo :]
p.s.2
Hiphopowy hymn rajdowy ulozony przez niejakiego Swidra z Olsztyna na tegoroczny rajd:
Popatrz teraz z góry jak ruszają wszystkie fury.

Hołek, Kulig, Kuchar, a za nimi kurzu chmury.

To nie Pałac Kultury - to są szutry, to jest Warmia i Mazury...

Tylko tutaj rajd za sobą właśnie taki klimat niesie.

Nie ma to jak w gardle kurz, to ściganie się po lesie albo prolog na stadionie, miasto Olsztyn rajdowcami naznaczone.

Czy pamiętasz? To Bublewicz - wielki ukłon w jego stronę.

Skóra, Lewandowski zobacz Chrobak lub Turkowski, jedzie też Szarama albo Maksiu Kilanowski. Wśród tych wszystkich panów jest tu również też kobieta - trzymaj się Karina dziś na pewno będzie meta...

Czy już oglądanie tak naprawdę tobie zbrzydło? Czekaj, stój, weź popatrz zza zakrętu jedzie Mydło.

90 ostry krótki lewy tak na plus, tak Stefcio Karnabal swoja furę

dzisiaj wiózł. Za nim Adaś Kopcych no i jeszcze Radek Typa, jest Maciej Smoleński - nie ma dzisiaj faworyta. To jest miasto Olsztyn, to rajdowców jest elita, przyjedź, poczuj, sprawdź. Miasto Olsztyn wszystkich wita!

Szybko coraz szybciej wyrwać mocno tak do przodu. Najlepszy zdobyć czas, nie uszkodzić samochodu. Pokonać wszystkie hopy, szykany i zakręty. Pierwszym być na mecie z wynikiem nieprzeciętnym. Pucharów zdobyć tyle, co już w domu się nie mieszczą. Do dechy gaz na maksa, słychać jak kibice wrzeszczą. U wygranych widać radość, na przegranych twarzach smutek. Na hopie teraz kto, patrz znajomy mój - to Gutek. Słychać ryk silnika zza zakrętu szybko wyszedł kto tak szybko jedzie Staniszewski jest to Zbyszek. chcesz sobie poskakać na to więcej mieć swobody? Nie rozjeżdżaj ludzi zapisz się do sekcji młodych.

Chcesz się wyluzować właśnie przy tej tu piosence? W rajdowym tak klimacie nigdzie tak jak w pabie eNce. Byłbym już zapomniał jeszcze jeden z ważnych gości wiesz o kim jest mowa tak to Wojtek Zaborowski..

Czego mogę życzyć rajdowcom dookoła? Całym być po wszystkim, dobry czas i cztery koła. Aby każdy rajd skończony był na mecie. Jak najmniej wypadków, najwięcej zabezpieczeń. Sponsorów całą masę takich tylko wymarzonych. Sukcesów jak Makkinen albo lepszych upragnionych. Uśmiechu przez dzień cały, lepiej tak przez cale życie. A najbardziej wtedy gdy kawałek ten słyszycie.

focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.07.03 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bylem raz w zyciu na rajdzie. Na warszawskim w 2002 roku. Na OESie na bialolece tym pierwszym (drugiego nie pojechali z powodu wypadku A. Splawy-Nejmana i smierci jego pilota, Potem widzialem jego Lanosa na lawecie... Wogole szkoda gadac pilot nie mial szans, w miejscu jego siedzenia bylo drzewo...) Bardzo mi sie podobalo, przechodzilem sobie obok Holka (i jego 206) Kuzaja, s.p Kuliga, braci Bebenkow, Kuchara, Czopika itd... Sa emocje nie mniejsze niz na dobrym meczu. Jesli jeszcze stoisz w dobrym miejscu, najlepiej zebys widzial dluga prosta i jakis zakret potem, widzisz wtedy cale hamowanie wprowadzenie autka w zakret no zajebiscie po prostu.
Zgadzam sie z Daanem, odkad zabronione aby sponsorami byly firmy tytoniowe polskie rajdy umieraja. Sezon 2002 byl ostatnim gdy byla kasa. I jezdzily wtedy 206 WRC, Cordoby WRC, Focusy WRC, Impreza WRC tez sie pojawiala i wiele innych fajnych pojazdow a dzis? Ciesza sie ze jakis maly kaszlak Suzuki jezdzi w A-1600...

Powrót do góry
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2004.07.03 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i wlasnie wrocilem z oesu Radostowo-Lapka.Oczywiscie musialo sie stac tak ze sie spieprzylo.Zapieprzalem dosc daleko by zajac dogodna pozycje,a potem spieprzalem stamtad zeby nie zmoknac(nienawidze moknac)w efekcie spieprzylem w poblize linii startowej(mialem niedaleko samochod,gdzie moglem spieprzac w razie urwania chmury),a jak wiadomo na starcie to niewiele ciekawego jest.Stanalem na pierwszym winklu oesu i wrazenia takie ze efektownie w niego wchodzili tylko Kuzi,Holek i Lubiak.cala reszta to juz nie to=wyraznie widac ze moc aut mniejsza,zreszta wogole bez WRC to to nie jest rajd Confused Wracajac do domu, w radiu uslyszalem ze oes wygral Kuzi z 19nasto sekundowa przewaga nad Holkiem.Nie wiem jak to jest w generalce,ale sobie mysle ze jak sie nic nieprzewidywanego nie zdarzy to Kuzi moze sobie spokojnie dopisac kolejny tryumf :]

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.07.03 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakos autka to mi za bardzo nie imponuja, ale jak bylem pare razy u rodzinki pod Warszawka to tam jest jakis rajd z cyklu o mistrzostwo polski, czy jakos tak i te wszystkie Holowczyce i Kuzaje rzeczywiscie popierdalali ostro :]

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.07.03 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajebiście emocjonujące rajdy i ogólnie wyścigi to są w USA ,Nascary, Formula Indii(czy jakoś tak :P) i ogólnie Formula 1. Chciałbym także być na 24 Le Mans-co roku wygrywają Audi ,więc z góry wiadomo ,że nikt inny. Takie rajdy samochodowe również, ale na skale światową.

Co do atrakcyjności sportowej to dla mnie na 1 miejscu jest niezmiennie hokej(w sensie walki ,szybkości akcji i poziomu adrenaliny :] )

Powrót do góry
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2004.07.04 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te wszystkie Nascary i inne formuly to calkiem co innego.Jak mozna rajd porownywac z wyscigiem na torze :/
Heh a jednak stalo sie cos nieprzewidzianego i jednak sa emocje

http://sport.onet.pl/945529,wiadomosci.html

Mam nadzieje ze nic groznego sie Kuziemu nie stalo,oby Holek juz nie mial niespodzianek,zasluzyl na to zwyciestwo w tym roku,moze dzieki niemu wrocilby do rajdow...Jak juz pisalem byly niegdys plany by Kormoran zostal el. MS,nie wiem jak to jest teraz,ale pamietam jak w zeszlych latach jacys debile podrzucili deske Kuziemu na droge.Wczoraj dowiedzialem sie ze podobno rozjechali rajdowcy jakiegos najebanego oszoloma,a banda innych idiotow ulozyla ktoremus kierowcy piramide z kamieni.Nie wiem czy to prawda,mam nadzieje ze to zwykle plotki,ale jesli to prawda to o jakichkolwiek miedzynarodowych imprezach mozemy zapomniec poki takie bydlo w Polsce zyje :/
----------------------------------------------------
EDIT
No i wygral Holek i dobrze :]

http://sport.onet.pl/945552,wiadomosci.html

focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.07.04 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daan a orientujesz sie moze czy Holek tak tylko w jednym rajdzie w tym sezonie wystartowal czy bedzie jeszcze jezdzil?

Powrót do góry
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2004.07.04 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze powiem ze nie wiem,ale sadzac po tym ze auto zlozyl na ostatni dzwonek i ze przy skladaniu pomagal mu Kuzi,byl to jednorazowy wystep(Holek uwielbia Kormoran i chocby nie jezdzil wogole to robi wszystko by chociaz w tym jednym rajdzie brac udzial) :]

focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.07.04 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w koncu jest z Olsztyna i na tym rajdzie sie wychowal... Szkoda go... Tyle sukcesow na koncie a teraz nie ma kasy na rajdy...

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: