Transfery Realu Madryt - lato 2004
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kublas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.08.05 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak narazie Real nie pzrekonuje mnie swoją działalnością na polu trasferowym.Kupno Samuela oraz powroty z wypożyczeń Morientesa i Celadesa to stanowczo za mało.Przypuszcza,że i z trasferu Viery wyjdą nici(choć jego wielkim zwolennikiem nie jestem,wolałbym Xabiego Alonso).
Barzdo bym chciał żeby real kupił jeszcze Joaquina z betisu Sevilla.Może się uda...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Dymus
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.08.06 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Viera powinien przejść do Realu

Powrót do góry
Grzesiek
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.08.06 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Cytat:
Barca to dno
- takie wypowiedzi świadczą o głębokiej wiedzy na temat europejskiej piłki. Real w takim razie jest jeszcze większym dnem bo ostatni mecz przegrał z "denną" Barceloną. Zapewne Ronaldinho też w piłkę grać nie potrafi. Ech szkoda się denerwować.

Barcelona wg. mnie to teraz wygłodniały tygrys, który długo odpoczywał i szukał pilnika do zaostrzenia pazurów. Pazury skompletowane i naostrzone. To może być sezon Barcelony. Choć nie zawsze jak się bardzo chce to wszystko wychodzi. Myślę, że są jednak w stanie powalczyć o wszystko co jest do wygrania.

Wracając do transferów. Defensywny pomocnik i jeszcze jeden środkowy obrońca są potrzebne Realowi jak powietrze lub woda dla żywych organizmów. Jeden Samuel niewiel zmieni. Minimalne rozszerzenie ławki o Morientesa i Celadesa to też raczej skromny gest. Ale chociaż z atakiem nie powinno być problemów.

Trudno mi wytypować defensywnych pomocników jakich chciałbym widzieć w Realu.

Xabie Alonso - widziałem go w akcji tylko na Euro2004 i nie zachwycił mnie.

Vieira - świetny zawodnik ale jeśli ma przejść tylko dla pieniędzy to moze lepiej nie pompować w niego tyle gotówki. Ale jeśli będzie grał z zaangażowaniem i narazeniem życia dla klubu to nie widzę przeciwskazań Smile.

Albelda - trochę ostry ale bardzo wartościowy. Na Euro wypadł chyba najelpiej z pośród kolegów na tej pozycji.

A może by tak Sergio z Deportivo - w LM bardzo podobała mi się jego gra.

Emersona mamy z głowy, czego żałuję.

Obrońca.

Ivan Cordoba - uniwersalny, szybki - jestem za

Coloccini (przepraszam jeśli błędnie napisałem, mam na myśli Argentyńczyka z Milanu) - młody i zdolny, moim zdaniem dużo lepszy od Pavona

Carlos Marchena - solidny obrońca. Poza tym Hiszpan, a przyznam się Wam szczerze, że chciałbym więcej hiszpańskich zawodników w Realu. O ile będą to dobrzy zawodnicy.

Puyol - marzenie ściętej głowy. Moim zdaniem kandydat idealny tyle, że nieosiągalny.

Chivu - raczej bez szans na sprowadzenie ale również nadzieja na tej pozycji

No i cały czas mam nadzieję, że w końcu do Realu zawita młody i utalentowany skrzydłowy z Betisu Smile. Oby jak najszybciej bo potrzeba temu klubowi świeżej krwi. Piłkarzy głodnych sukcesu.

Pozdrawiam[/quote]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Morales
Wybitny znawca urody pilkarzy Realu Madryt

PostWysłany: 2004.08.06 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba jednak Vieira nie przyjdzie. Chyba Perez stwierdził, ze jest zbyt brzydki i nie nadaje się na gwiazdę :-). Środkowego obrońcę kupił, więc teraz można już kontynuować dawną politykę i sprowadzić ładnego i medialnego Tottiego :-)

JJ
antydrewno

PostWysłany: 2004.08.06 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ty wolisz chlopcow, ze tak zwracasz uwage na urode pilkarzy ? :lol2:

Powrót do góry
Morales

PostWysłany: 2004.08.06 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wcale nie jestem pewien, czy wszyscy zawodnicy realu to mężczyźni :-)

JJ
antydrewno

PostWysłany: 2004.08.06 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co zagladasz im ? :] Jak na razie mowiles o Vieirze i Tottim, a oni pilkarzami Realu nie sa, wiec gdzie tu widzisz zwiazek ? Przeciez napisales, ze Totti jest ladny i medialny. :lol2:

Powrót do góry
Morales

PostWysłany: 2004.08.06 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo tak napisał as. Jako główne argumenty dla których Perez miałby sprowadzić Tottiego to: przystojny, medialny i modnie się ubiera Smile

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.08.06 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AS napisał także, że Totti uosabia wszystkie cechy, ktore wg wspólczesnych kananów powiniem mieć swego rodzaju idol. Moim zdaniem Totti jest piłarzem, którgo można jednym głosem wymienić obok Zidana czy R-dinho i tak się powszechnie w Europie uważa.

Powrót do góry

Morales

PostWysłany: 2004.08.06 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wcaler nie umniejszam jemu wielkości. Totti to gwiazda, nie mam co do tego wątpliwości. Nie wiem tylko, gdzie by go Camacho upchnął w obecnym składzie. Bo przecież ani on, ani Zidane nie będą siedzieć na łąwce.

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.08.06 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myśle, że Camacho każdego może posadzić. Gdyby brać przykład z Milanu to tam Rui Costa zrobił miejsce dla Kaki my też mamy 2 zawodników po 30 na dwóch skrzydłach. Co prawda sam Michael Platini odradzał aby Totti grał na skrzydle, ale w Madrycie każdy zmienia pozycje.

Powrót do góry

Grzesiek
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.08.09 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Przyznam się, że bardzo chętnie zobaczyłbym w Realu nowych zawodników rodem z Hiszpanii. Piłkarzy identyfikujących się z klubem i grających tam dlatego, że są na tyle dobrzy i dlatego, że marzyli o tym odkąd nauczyli się samodzielnie chodzić, no może biegać. W końcu nie wszyscy pamiętamy swój pierwszy krok.

Pozdrawiam

Powrót do góry
Grzesiek
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.08.09 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za dobre rozwiązanie uważałbym oddanie Davida Beckhama w rozliczeniu za Vieirę, sprowadzenie Joaquin'a, Xabiego i jeszcze jednego obrońcy w miarę możliwości uniwersalnego aby mógł od "biedy" występować na prawej stronie. Pewnie to tylko moje pobożne życzenia ale czyż nie byłoby pięknie ? Smile

Pozdrawiam

Powrót do góry
Parker
Klubowa masażystka
Fanatyk

PostWysłany: 2004.08.10 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pojawiła się informacja o możliwośc zakupu Colocciniego z Milanu. Pozwolę więc sobie wkleic mój komentarz spod newsa o tym...

Coloccini to świetny gracz, nie ma jednak szans na grę w Milanie który ma w obronie Neste, Stama i Maldiniego. Jestem jednak pewien, że u nas jeśli tylko szybko by się zaklimatyzował znalazłby miejsce w pierwszej 11. Dziwię się jednak Milanowi w końcu ich obrona do najmłodszych nie należy i mogliby mieć w przyszłości z Fabricio nie mały pożytek, ale to nie nasz problem. Za 6 mln to nic tylko brać, napewno lepiej na tym wyjdziemy niż gdybyśmy jeszcze miesiąc temu przepłacili za Carvalho. No i co również ważne Coloccini jest Argentyńczykiem, więc zgrać się z Samuelem nie byłoby mu raczej trudno.

Ostatnio zmieniony przez Parker dnia 2004.08.10 16:02, w całości zmieniany 1 raz

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.08.10 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Collocinim pomysł jest świetny. Jestem jak najbardziej za. Byłby o pierwszy ,rozsądny transfer. I napewno prędzej czy później by sie sprawdził i dostosował. Młody,perspektywiczny,ograny,nie z poza UE,w miarę uniwersalny-brać i na nic nie czekać :]

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6
Skocz do: