Dlaczego w REALU marnuje się młodzież ??
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomo_15
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.07.07 12:47    Temat postu: Dlaczego w REALU marnuje się młodzież ?? Odpowiedz z cytatem

Ludzie nie szanują REALU za to że obecnie wielu młodych, utalentowanych piłarzy się tam marnuje bo stawia się na starych z nazwiskiem. Ale przecież kidyś było inaczej. Przykładami są Raul i Casillas, ale co będzie z Pavonem, Portillo i innymi?? Portillo to supertalent więc powini o niego dbać. Powino się sprowadzać młodych a nie 30-letnich z nazwiskiem którzy pograją 2 lata i koniec. Odpowiedzcie mi na pytanie zawarte w temacie bo ja trgo nie rozumiem!!

Ostatnio zmieniony przez tomo_15 dnia 2004.07.07 13:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.07.07 12:49    Temat postu: Re: Dlaczego w REALU marnuje się młodzież ?? Odpowiedz z cytatem

tomo_15 napisał:
Portillo to supertalent więc powini o niego dbać. Powino się sprowadzać młodych a nie 32-letnich z nazwiskiem którzy pograją 2 lata i koniec. Odpowiedzcie mi na pytanie zawarte w temacie bo ja trgo nie rozumiem!!

1. Jakiego 32 letniego piłkarza sprowadził Real?
2. Kto zabronił Portillo strzelać bramki, przez cały sezon był pierwszym rezerwowym, moim zdaniem Portillo to jeden z najbardziej przereklamowanych piłkarzy świata.

Powrót do góry

Jacol
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.07.07 15:36    Temat postu: Re: Dlaczego w REALU marnuje się młodzież ?? Odpowiedz z cytatem

tomo_15 napisał:
Odpowiedzcie mi na pytanie zawarte w temacie bo ja trgo nie rozumiem!!

No widac ze nic nie rozmiesz. Najlepszy wiek dla pilkarza to 28 lat wtedy jest przewaznie w najwyzszej formie. Mlody pilkarz nie ma bardzo waznej rzeczy doswiadczenia a Real jest takim klubem ktory nie moze sobie pozwolic na granie samymi mlodzikami. Za duze ryzyko: nigdy nie wiadomo czy pilkarz jest dobry, wahania formy, niestabilne zycie 8) no i jak wspominalem brak doswiadczenia. Oczywiscie Real wprowadza swoja mlodziez do zespolu ale o grze zespolu musza decydowac doswiadczone gwiazdy

A Casillas jest praktycznie rowiesnikiem Portillo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2004.07.07 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tą świetną młodzież trzeba mieć.... Portillo świetny nie jest... Rolling Eyes

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.08 04:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ROTHEN napisał:
Tą świetną młodzież trzeba mieć.... Portillo świetny nie jest... Rolling Eyes

Nikt się geniuszem nie rodzi.Zawodnika trzeba wyszkolić.Jak niby Portillo ma być dobry jak w Madrycie nie może się rozwijać ? Zaraz ktoś napisze że przecież nikt mu nie broni grać ale jak on ma grać jak prawie zawsze na ławie siedzi :] On nawet nie ma możliwości by zaprezentować swoje umiejetności bo jak wchodzi to na 3 albo 4 minuty meczu gdzie już ciężko coś zdziałać.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.07.08 08:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przesadzaj w meczu z bodajze Malagą weszedł na 20 minut i jedyne co zdziałał to żółta karta, gość jest słaby i tyle.

Powrót do góry

Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.08 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym momencie ciężko stwierdzić, czy Portillo jest słabym zawodnikiem. Supreme nie wiem czego od niego oczekujesz, sezon przesiedział na ławce i nagle wchodzi na ostatnie kilkanaście minut meczu, i co ma zrobić ustrzelić hattricka... Rolling Eyes . O tym jakie umiejętności posiada Portillo nie przekonamy się póki nie zacznie grać w wyjściowej jedenastce, czy to w Madrycie, czy gdzie indziej. Myśle, że najlepszym rozwiązaniem było by wypożyczenie, najlepiej do jakiegoś klubu z Hiszpani.

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.07.08 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mylisz sie spójrz sobie w statystyke ile bramek strzelił Tommason wchodząc z ławki, albo żeby nie szukać daleko tak Klajfi. A Portillo ot przeciętniak, który potrafil zagrać jeden sezon dobrze a w meczach przeciw ManU czy Juvez przed 2 lat sie nie liczył.

Powrót do góry

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.08 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klajfi już w Barcie długo gra i to stary doświadczony zawodnik.Tomassona nie można porównywać z Portillo ponieważ jest lepszy i zdecydowanie więcej gra dla AC Milanu niż Portillo dla Realu.Zresztą Tomasson w nadchodzącym sezonie nie będzie wiedział co to ławka rezerwowych Confused Jak można oceniać zawodnika,który prawie nie gra. Confused

Ostatnio zmieniony przez FigoRonaldo dnia 2004.07.08 12:56, w całości zmieniany 1 raz

Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.08 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Tommason i Klajfi to piłkarze już doświadczeni, ukształtowani w przeciwieństwie do Portillo który tak naprawde nie miał jeszcze okazji pograć w drużynie, będąc kimś więcej niź tylko rezerwowym. Brakuje mu doświadczenia i boiskowego ogrania, ale napewno nie talentu. Szkoda, że Camacho nie chce puścić piłkarza na wypożczenie, wtedy dopiero mielibyśmy okazje zobaczyć na co tak naprawde stać Portillo.

PS. F&R ubiegłeś mnie. Laughing

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.07.08 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majac takie zdanie o Portillo czemu nie piszesz, ze Raulita to megadrewno? Bo co mozna powiedziec o Raulitce, ktory gral nonstop i nic z tego nie bylo? A ja bym reke dal, ze jakby Javier gral tyle co Rauletka to by sie pokazal z dobrej strony.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.08 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raul megadrewno, może lekka przesad, ale rzeczywiście gdyby Portillo grał tyle co on, zapewne wypadł by lepiej, o co nie trudno przy takiej dyspozycji Raula. Niestety w Realu nie było kogoś takiego jak Benitez, kogoś kto nie boji się stawiać na młodych i zdolnych, zobaczymy jak będzie za Camacho... Rolling Eyes

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.08 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wypadłby lepiej tego już ani ja ani nikt inny nie wie.Byc może Portillo nie ustrzeliłby tyle bramek ale napewno pokazałby się z dobrej strony i tym samym już nikt nie chciałby się go z klubu pozbywać.Czytałem o plotkach że Portillo odejdzie itp. ale ja mam nadzieję że zostanie bo to wartościowy piłkarz i oby Camacho to zauważył.

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.07.08 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wypadałby lepiej od Raula raczej wątpie, przypomne mecz z Malagą gdyż tam własnie Portillo zmienił Raula bodajże w 70 minucie, a wiec miał jeszcze 20 minut gry, efektem wejścia Portillo było to, ze Ronaldo sie cofnął a Portillo nie oddał nawet jednego celnego strzału na bramke, za to dostał żółtą kartek za bezmyślny faul. Pozatym, Portillo nie jest piłkarzem, który mógłby zmieniać Raula z tego względu, ze Portillo to mierny środkowy napastnik, pisze mierny bo mierna to ocena dopuszczjąca, Raul ma inne zadania na boisku niż tylko napad. Portillo jest niski i chudy, jego grę widziałem w meczu towarzyskim z Valladolid grał panowie cały 90 minut i to bez obciązenia psychicznego i nie strzelił bramki, najlepszego jego zagranie to strzał w poprzeczke, no to dziwicie sie ze trener go nie wstawia.
Raul w sezonie 94/95 wchodzac z ławki strzelił 9 bramek, wiec to chyba różnica. Portillo to wielki średniak a wielkiego gracza z niego nie będzie no bo jak może być gdy młodsi od niego : Rooney, Torres, C.Ronaldo już są na ustach wszystkich graja w reprezach swoich krajów a Portillo jest nikim wporównaniu z tymi chłopakami.

Powrót do góry

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.08 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tamci chłopacy grają w stwoich klubach gdzie nikt im nie blokuje mozliwości rozwijania się.Co do towarzystkiego meczu z Valladolid to chyba Supreme nie uważasz,iż ten mecz Portillo czy też ktokolwiek inny traktował serio ? A poza tym to jeden jedyny mecz gdzie Portillo grał 90 minut a poza tym było to śmieszne spotkanie,które mozna nazwać zwykłym treningiem !

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: