Wayne Rooney
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Divac
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.07.10 19:16    Temat postu: Wayne Rooney Odpowiedz z cytatem

Czy to na pewno taki super transfer? Moim zdaniem ten chłopak jest jeszcze za młody na grę w Realu, w wieku 18 lat nie poradzi sobie z tak dużym obciążeniem psychicznym, a w dodatku jego cena jest za wysoka. na jego miejscu wolę tańszego Barosa i od razu Carvalho, kupi się ich dwóch za cenę, jednego Rooniego. Tym bardziej, że z wolnym Zidanem i opieszałeym Beckhamem nie można sobie pozwolić na grę trójką pomocników, bo gdyby Rooney przyszedł to chyba nie po to, żeby na lawce siedzieć. Na niej niewątpliwie Raul i Ronaldo by nie siedzieli. Nie jestem zwolennikiem tego transferu. Co wy sądzicie na ten temat??

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Vampireq
EmeryT

PostWysłany: 2004.07.10 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę że z ławką by problemu nie było. Dalej by grali 2 napastników. Większa rywalizacja o 1 skład by była. Jednak pomimo to Rooneya nie chce. Jest młody, utalentowany ale zdecydowanie za drogi...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Jacol
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.07.11 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak genialny pomysl wydawac 40 mln na rezerwowego :/ Niechce widziec tego drewnonoga w Realu juz lepiej sprowadzic jakiegos mlodego zdolnego ale za mniejsza kase w roli zmiennika

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.07.11 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rooney niech on najpierw zagra jeden (caly) dobry sezon i wtedy bedzie mozna o nim powiedziec ze jest dobry... Niech udowodni swoje zdolnosci

Powrót do góry
Divac
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.07.11 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ROONEY jest swietny, ale za drogi. Wystarczy opchnąć Raula za 100, Roman tyle dawał, co za dureń z kolei z niego za takiego (nie obrażam go, ale moim zdaniem jest słaby i to bardzo i przereklamowany).... i miejsce dla Wayne my się znalazło. W innym wypadku nie, nie mam pojęcia skad Real tyle kasy wezmie na transfery, tym bardziej ze musi jeszcze wzmocnic obrone i pomoc, a nie atak.

Powrót do góry
Vampireq
EmeryT

PostWysłany: 2004.07.11 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Divac napisał:
ROONEY jest swietny, ale za drogi. Wystarczy opchnąć Raula za 100, Roman tyle dawał, co za dureń z kolei z niego za takiego (nie obrażam go, ale moim zdaniem jest słaby i to bardzo i przereklamowany).... i miejsce dla Wayne my się znalazło. W innym wypadku nie, nie mam pojęcia skad Real tyle kasy wezmie na transfery, tym bardziej ze musi jeszcze wzmocnic obrone i pomoc, a nie atak.

Nie wiem czy rozumiem twoje zdanie, ale czy ty mówisz że Raul jest słaby i przereklamowany ?? Jeśli tak... ;)
Jeden słaby sezon (i to nawet nie tak bardzo) i to grany prawie cały czas z jakimis kontuzjami czy cos nie znaczy ze on jest słaby !!!!!

Powrót do góry
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.07.11 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacol napisał:
:/ Niechce widziec tego drewnonoga w Realu juz lepiej sprowadzic jakiegos mlodego zdolnego ale za mniejsza kase w roli zmiennika

nie chce sie czepiac, ae okreslenie drewnonóg jest chyba zdiebko przesadzone :/
Ja tam nie jestem zwolenniczka zakupu Rooney'a, no bo....bo po prostu jakos mi sie nie podoba Embarassed no i wydaje mi sie, ze to taka gwiazdka jednego turnieju jednak :] a poza tym jest młody i powinien jak najwiecej grac a nie grzac ławe , wiec dla niego lepiej bedzie jak sobie pojdzie do jaiegos sredniaka, gdzie dostanie szanse regularnej gry w pierwszym skladzie, to wtedy za pare lat bedzie pewnie jednym z naprawde najlepszych zawodnikow w Europie, skoro z niego taki talent Rolling Eyes

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.07.11 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, ale jak dobry by Rooney nie był to nie jest wart 40 milionów. Tak sie składa ze widziałem go w meczu z Liverpoolem raz i chyba raz z ManU i nic specjalnego w tych meczach nie pokazał.

Powrót do góry

Wojtas0001
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.11 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no coz... z jednej strony to mlody koles o zadko spotykanym talencie, ma wyczucie strzalu, jest szybki i z pewnoscia moglby w przyszlosci zastapic samego RONALDO:wink:, z drugiej jednak jest on tylko mlodym chlopcem ktory w takiej druzynie jak REAL, od ktorej oczekuje sie co sezon zdobycia potrojnej korony, bylby pod straszna presja psychiczna i wydaje mi sie ze jest za mlody zeby sobie z nia poradzic.

Powrót do góry
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.11 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydawanie 30 lub 40 mln na Rooney'a to kompletny idiotyzm. Prócz tych 4 bramek na Euro młody Anglik nic wielkiego nie pokazał. Po za tym w Realu raczej by sobie nie pograł za dużo, więc niech już lepiej rozwija swój talent w Evertonie.

Kaiser
hatamoto

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2004.07.12 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim skromnym zdaniem to jest calkowicie niepotrzebmy transfer, wydawanie 40 mln za rezerwowego to idiotyzm. Jesli juz to za mniejsa kase mozna kupic Bonere i Gilardinio z Parmy. Ale przede wszystkim potrzebujemy Carvahilo, Xabiego Alonso i ewentualnie Joaquina.
Hala Madrit!!!!!

Powrót do góry
Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.07.12 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po tym transferze Hristo miałby pełne prawo nabijać się z nas... Bez sensu.

Powrót do góry
*PredatoR*
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.07.12 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest młody i zdolny, ale według mnie nie powinien przechodzić do Realu , bo przecież Real ma dużo napastników, a on musi się rozwijać, a nie siedzieć na ławce.Real ni powinien tak ciągle tracić forsy powinni trochę zostawiać a potem kupić jakąś super gwiazde Laughing

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.12 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*PredatoR* napisał:
powinni trochę zostawiać a potem kupić jakąś super gwiazde Laughing

Shocked

Ty chyba nie piszesz poważnie ?

Roodeck
Culé
Culé

PostWysłany: 2004.07.13 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rooney jest chyba za drogi, zwłaszcza że pokazał sie raptem w kilku meczach, to byłby bardzo niepewny transfer i nie wiadomo czy dalszy rozwój tego piłkarza byłby zadowalający.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: