Polska - Anglia: Chorzów, 8 wrzesień 2004
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.04 22:50    Temat postu: Polska - Anglia: Chorzów, 8 wrzesień 2004 Odpowiedz z cytatem

Jako że rywal dla mnie wyjątkowy bardzo bym prosil o pozostawienie tematu nietkniętego :] .

W sumie jest o czym pisać. Najważniejsze informacje dochodzą do nas z Anglii, kadra jest calkiem w rozsypce. Trener zamieszany w seks-skandal i prawdopodobnie pożegna sie z ekipą angielską jeszcze przed meczem z polakami co dla nas jest bardzo dobre.

Druga sprawa to zakończenie reprezentacyjnej kariery Paula ,, strzelilem Polsce hat-tricka " Scholesa. Tez istotona sprawa, na EURO pokazal że jest bardzo przydatny w angielskiej drużynie, troche mnie dziwi ta decyzja, stary jeszcze nie jest.

Trzecia sprawa to kontuzja Cambella, zazwyczaj nie cieszę sie z czudzego nieszczęścia ale to dobre dla naszej druzyny, osobiscie nie znam lepszego, angielskiego, środkowego obrońcy.

A co u nas? Janas jak zwykle rozdaje dupiate powolania ( narazie pilkarzy grajacych za granicą ). Tym razem na towarzyski mecz z duńczykami, powolanie dostal Niedzielan, który od niedawna kopie pilke po kontuzji, totalne nieporozumienie. Tradycyjnie napisze o powolaniu najwiekszego polskiego drewna wszechczasów czyli Rasiaka ( shit, Janas naprawde powaznie myśli by wystawic go przeciwko anglikom Confused ). Ja na miejscu Janasa w ciemno powolalbym Frankowskiego, jest w gazie i to widac, prędzej on będzie wiekszym zaskoczeniem dla anglików niż Rasiak, bo taki maly niepozorny a jego ogromny atut to strzelanie goli głową. Trzeba brac pilkarzy, którzy mają formę a nie nazwiska. Podoba mi sie jedynie obrona, Rząsa, Bąk i Żewlakow to naprawde swietni defensorzy, nie jestem przekonany jeszcze co do Bosackiego ale ten mecz ( z Danią )pokaże czy jest warty tego co o nim mówią. Żałuję że powolania nie dostal Zając, z tego co pokazywal w Rangers wynika że też ma forme, można by go sprawdzic z duńczykami i ewentualnie zastanowic sie, Anglia gra pilke silową a to Zając potrafi pamietając go z meczow Groclinu, a na dodatek jest baaardzo szybki.

Teraz co do samego meczu, czy ktos z obecnych tutaj wybiera sie na mecz? Bo ja mam juz pieniądze przygotowane a kupno biletów nie stanowi problemu, jeżeli pare osob by sie wybralo to mozna sie spotkac na miejscu i razem ruszyc na anglików :] a przynajmniej pogadać przed i po meczu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.08.04 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno mówić już dziś o meczu, ale sprawdził się scenariusz z przed mistrzostw czyli słaby występ Anglików i choć nikt nie planował zwolnić Erikssona to sam się chyba zwolnił, biorąc pod uwage skandal o którym wspominasz.

Powrót do góry

wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.08.07 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrezygnował dyrektor ds. czegoś tam i sama zainteresowana. Sam Goran zostaje oczywiście. Zresztą dlaczego określa się to mianem seks-skandal, przecież Goran jest kawalerem, a ona chyba panną... Smile Wink

Co do meczu, pewnie jak zwykle będziemy mieli szansę i jej nie wykorzystamy. Rozważam udanie się na meczyk, ale to jeszcze za wcześnie na konkretną decyzję.

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.07 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wienek napisał:
Zresztą dlaczego określa się to mianem seks-skandal, przecież Goran jest kawalerem, a ona chyba panną... Smile Wink

Pewnie nie byloby skandalu, gdyby Eriksson nie sklamal że nie ma żadnego romansu, zreszta to chyba jakis kobieciarz, co widze go na trybunach to z inną partnerką :]
wienek napisał:
Co do meczu, pewnie jak zwykle będziemy mieli szansę i jej nie wykorzystamy. Rozważam udanie się na meczyk, ale to jeszcze za wcześnie na konkretną decyzję.

Moim zdaniem wiele pokaże mecz z Danią, reprezentacją silną, jak tam zaprezentujemy zgrany, dobry futbol to nie jest powiedziane że z Anglią przegramy.

Kolejne informacje. Podobno Rooney nie zagra z Polską, narazie nie moze jeszcze chodzić, za 2 tyg. zacznie lekko trenować, więc nawet gdyby cudem wystapil w Chorzowie to nie gralby na 100% mozliwosci. Znów dobrze dla nas bo tego gracza boje sie bardzo. Szkoda tylko ze musimy polegac na kontuzjach i skandalach w kadrze angielskiej niż na wlasnych mozliwosciach.

Powrót do góry
benek
szerszeń hunter

PostWysłany: 2004.08.07 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wienek napisał:

hmm czy ja wiem czy za wcześnie,ja już jutro wpłacam magiczne 60zł na bilecik i wyjazd(mamy zorganizowaną 70 osobową ekipę :]

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.07 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już jutro bilety będą w sprzedaży? Bo ja czekam na sprzedaż internetową ale nie ma informacji kiedy ma sie rozpocząć.

Powrót do góry
benek
szerszeń hunter

PostWysłany: 2004.08.08 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie,nie ja po prostu dzisiaj wpłaciłem kasę odpowiednim ludzią,którzy zajmują się od dobrych paru lat organizowaniem wyjazdów na reprezentacje.A jeśli chodzi o sprzedaż to szczerze mówiąc nie mam pojęcia od kiedy można nabywać bilety,ale wydaje mi się,że skoro prosili już o wpłatę to coś w tym musi być.

benek
szerszeń hunter

PostWysłany: 2004.08.08 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już wszystko wiem,bilety są załatwione z kopalni.We wtorek będe go już miał w ręce,jedziemy ekipą która liczy przeszło 70 osób(prawdopodobnie będziemy "siedzieć" :> w którymś z sektorów znajdujących sie po prawej stronie wieży).

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.08 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To musicie mieć niezłą zniżke, najtansze bilety po 100 zl, a wy bedziecie siedzieć jeszcze na miejscach za 250, choć to zależy jak blisko wieży będziecie, zresztą do tego meczu wieża powinna byc juz rozebrana. Ja spróbuje kupic bilet na miejsce po lewej stronie wieży.

Powrót do góry
focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.08.08 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie sa takie kopalnie w ktorych wykopuje sie bilety na mecze? Moze na wisla-Real cos tam sie znajdzie?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
benek
szerszeń hunter

PostWysłany: 2004.08.10 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy się orientujecie ale w zakładach pracy istnieje takie coś jak "dofinansowanie",tzn.zakład pokrywa połowę (część) kosztów a resztę w tym przypadku my,czyli te wyżej wymienione 60zł.Jeżeli chodzi o miejsca to najprawdopodobniej będziemy siedzieć tuż przy łuku.

Kublas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.08.10 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do samego meczu to jak na optymistę przystało typuję 2 do 1 dla Polski Very Happy Trzeba tylko wybrać dobry skład.Ustawienie-1-4-4-2
Bramka-Dudek-w meczu z Anglią trzeba postawić na kogoś mającego styczność z tamtejszą ligą,a takim kimś jest Dudek
P.Obrona-Kłos-doświadczony piłkarz,który potrafi się znaleźć pod bramką rywali.
L.Obrona-Michał Żewłakow-jeżeli będzie w formie to tzreba nań postawić
Ś.Obrony-Bąk i Głowacki-najlepszy(moim zdaniem) duet stoperów jakimi dysponuje nasza reprezentacja
L.Pomoc-Krzynówek-najlepszy polski piłkarz
P.Pomoc-Gorawski-na chwilę obecną wyżej go cenię od Smolarka
D.Pomoc-Szymkowiak-liczę na jego wolne
O.Pomoc-Michał Goliński-jest w niesłychanym gazi i tzreba to wykorzystać
Atak-Niedzielan-jak dojdzie do formy z przed kontuzji to może się okazać za szybki dla obrońców Anglii Very Happy oraz Zurawski-wszechstronny zawodnik,który musi się w końcu odblokować

Powrót do góry
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.08.10 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to za seks-skandal Rolling Eyes Question

Parker
Klubowa masażystka
Fanatyk

PostWysłany: 2004.08.10 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak w telegraficznym skrócie to:

Kolejny skandal piłkarsko-erotyczny na Wyspach. Trener kadry Sven Goran Eriksson miał romans z sekretarką Angielskiej Federacji Piłkarskiej (FA) Pakistanką Farią Alam, a gdy media wykryły sprawę, kłamał, że to nieprawda.

http://sport.gazeta.pl/pilka/1,35489,2204003.html

Kublas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.08.10 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem pytania.O jaki seks skandal chodzi Question Question Question

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do: