Polska - Anglia: Chorzów, 8 wrzesień 2004
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jeyjey
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.09.08 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roodeck napisał:
Podsumowując nasza reprezentacja zagrała dobry mecz, chyba taka gra wystarczyłaby na innych rywali z naszej grupy.

Jestem zupełnie innego zdania Rolling Eyes. Moim zdaniem z taką grą to my z grupy nie wyjdziemy, Anglia grała słabo, a my po prostu tragicznie(chociaż były momenty całkiem niezłej gry), na to że zrewanzujemy się Anglikom myslę, że nie ma co liczyć bo raz, że będziemy grać na wyjeździe, a dwa że, do składu Anglii dołączą zawodnicy których dziś zabrakło(Campbell,Vassel,Rooney), jesli chcemy myśleć o wyjściu z grupy to tylko wtedy gdy pokonamy Austrię, na co moim zdaniem, z taką grą, nie ma szans Rolling Eyes

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.09.08 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehh, szkoda takiej porażki, 1:2 :( miałem nadzieję nawet na wygraną przez te piękne 3 minuty, ale muszę przyznać, że popełniliśmy po strzeleniu gola katastrofalne błędy w obronie. Po mozolnym odbiorze piłki dowolny gracz zagrywał ją beznadziejnie pod nogi Anglika, 50 s. ich ataku, przejęcie, niedokł. podanie itd. itp. aż do samob. bramki. No tak nie można grać. Powinniśmy iść za ciosem, starać się odeprzeć ataki wyspiarzy, a def. pomoc i obrona to nie wiem, chyba spoczęła na laurach. Dudek nawet nieźle bronił, ale przy 2 bramce to za wiele nie miał do powiedzenia... Na pochwałę zasługuje Żuraw, Krzynówek, Kosa i nienajgorzej grający Bąk i Żewłakow. Kiepsko jednak wypadł Głowacki, który zawinił przy 1 i 2 bramce. Nie mogę powiedzieć, że było aż tak źle, zagraliśmy trochę lepiej niż z Irl i to dobrze rokuje na przyszłość. Mam nadzieję, że nasi się wezmą w garść i w kolejnych meczach już nie będziemy tracili punktów. Oby...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.08 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na duży plus gral Dudek ( interwencje), Kosa ( rajdy ) i Żuraw ( bramka). Na duży minu Rasiak ( normalka), Mila ( zas nie starczylo mu sil ), Krzynówek ( malo widoczny jak na niego ).

Prawdą jest co napisano przed meczem. Anglicy grają slabo i to byla niepowtarzalna szansa by ich pokonac, bardzo tego chcelismy ale zabraklo czystych umiejetnosci ( i od 60 min. myśli taktycznej ). Ja mimo wszystko jestem zadowolony, pokazalismy że w trudnych meczach potrafimy walczyć.

Rozczarowala mnie ilosc kibiców na stadionie. 46 tys to napewno nie bylo ( jak zapowiadano ). Widac że kolebka chuliganstwa stadionowego to Anglia, zaraz po wyrównujacym golu rzucili sie na policje :] .

Powrót do góry
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.09.08 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początki Szpak stwierdził, że jest 33 tyś. widzów, potem jeszcze zaznaczył, że od 30 do 35 tyś. no więc ile to tak do końca, nie wiem.

Przegralismy ze słabo grającymi Anglikami, bo byliśmy poprostu jeszcze słabsi w każdym elemencie gry.
Do 30-35 min. było widac, że ich się boimy, szczególnie Mila, niestety zagrał słabiutko, chyba był za bardzo przejęty, mimo to uważam, że nie należy go przekreslać, co trzeba zrobić napewno z Rasiakiem !!!! ten zawodnik stracił juz całkowicie kredyt zaufaniai mam nadzieję, że już w Reprze go nie zobaczymy !!!!

To samo się tyczy Lewandowskiego i wogóle nie rozumiem dlaczego za niego wszedł Kukiełka, też nie lepszy !!
Bramki stracone po ewidentnych błędach obrony, szkoda mi Głowackiego, bo miał w nich udział.

Bardzo dobra gra Żurawia i mam nadzieję, że tym występem zamknie gęby tym, którzy ciągle krzyczą !! że on do Repry się nie nadaje !!!!
O ile się nie mylę to na tym forum też są tacy Smile Wink

Generalnie jestem zły, bo mozna było dzisiaj urwać Angolom 2 pkt.
o trzech nie myślę, bo to wciąz za wysokie progi.

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.09 06:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anglicy wygrali ponieważ mieli lepiej wyszkolonych i zgranych piłkarzy.W Polskim zespole bardzo dobrze zagrał Żurawski pozytywnie Bąk oraz Krzynówek no i gra w 2 połowie Kosowskiego też się poprawiła.Dudek pronił proste albo lecące prosto w niego piłki więc na pochwały nie zasługuje.O naszych kalecznych asach nic nie będę już pisał tak samo jak o Janasie.Myślę że Polska wtopiła ogromną szanse.Mecz naprawdę było można wygrać bo Anglia jest słaba ale z taką grą w obronie to możemy czarować tylko w meczach z Irlandią Płn.Po wczorajszym meczu jak dla mnie faworytem w grupie jest Austria.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.09.09 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie wcale nie dziwie ,ze polegliśmy. Po meczu z Irlandia Pln. niektórzy mogli popaść w hurraoptymizm , bo niby przekonowujące zwycięstwo, w dodatku na wyjeździe. Jednak Anglia sprowadziła nas na ziemię. Ogólnie patrząc to można dojśc do wniosku ,że Anglicy grali(piłką) a my biegaliśmy(w celu jej odzyskania). Wyspiarze opanowali środek pola ,a nie od dziś wiadomo ,ze kto będzie lepszy w tej formacji ten ma przewagę.Widać było lepsze wyszkolenie techniczne, widać było zgranie. Nasi chcieli a nie mogli ,co prawda mieliśmy parę dogodnych sytuacji ,ale zawsze czegoś brakowało w ich wykończeniu...Anglia nie grała porywająco, zagrali raczej średnio. ale w zupełności na nas to wystarczyło. Najlepsi w naszej ekipie to według mnie Dudek ,Żurawski i Krzynówek. Całkowicie zawiódł Mila,Rasiak,Głowacki... Wogóle nie istniał środek pola ,wtedy gdy tam grali Mila-Lewandowski i wtedy gdy parą był Lewandowski-Kukiełka... Skrzydła w miare poprawnie ,szczególnie Krzynówek ,ale tylko na lewej flance. W ataku Rasiak to lekkie nieporozumienie ,Żurawski świetnie ,ale co sam mógł zdziałać ,że świetnie spisującą sie defensywą Angielską? Czego jeszcze brakowało? Nasi boczni defensorzy-Rząsa i Żewłakow praktycznie wogóle nie włanczali sie do skrzydłowych akcji ofensywnych... W Angielskim Teamie było to widocznie ,szczególnie A.Cole... Poprostu bylismy słabsi , i nie ma sie co zamartwiać, przegraliśmy zasłużenie. Confused

Powrót do góry
webi_88
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.09.09 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja sie do tego zdania dokladam. Polska zagrała dobry mecz ale po zdobytej bramce za duzo juz chcieli a Anglia to jest dobry zespol i potrafili wykorzystac to odsloniecie sie Polakow. Mecz byl dobry ale pilkarze Albionu wygrali zasluzenie.

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.09 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie jeszcze ciekawi co Żewłakow robi w reprezentacji ? Jego czas już dawno się skończył a sam Michał gra tragicznie.Wczoraj cieszyłem się tylko gdy Janas postanowił zdiąć Milę ale jak zobaczyłem że za niego wchodzi inny kaleczniak Kukiełka to już wiedziałem że nie da się tego meczu zremisować.W sumie szkoda straconej okazji ale trudno wygrać z drużyną,która ma świetnych A.Cola czy F.Lamparda.Anglików też nie ma co chwalić bo w sumie wygrali zaledwie 2:1 i to dzięki naszej obronie.Byli lepsi to fakt ale trudno aby byli słabsi od bardzo słabej Polski.Szkoda że nie potrafimy grać w piłkę.Te zagrania Mili i Kosowskiego wprost pod nogi Anglików czy dośrodkowania Kosy ze skrzydła nad i za bramkę nie wspominając już o Rasiaku,który zamiast pomagać to się tylko plątał pod nogami i przeszkadzał naszym zdobyć bramkę ;).Teraz się nie dziwię że Wielkie reprezentacje nie mają respektu tak jak z Danią czy Belgią przed meczem z Polakami.Mecz z Austrią widzę w jeszcze czarniejszym kolorze.

aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.09.09 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to fakt, bo do tego meczu to bylo przynajmniej totalne skupienie i przygotowanie - a jakas tam Austrie, czy Walie to na 100% zlekcewaza nasze gwiazdki :/
hmm, no ale na moje to obrona była calkiem w porzadku w sumie - no popenili dwa bledy i z tych bledow wpadly bramki, ale skoro Polacy nie potrafili utrzymac sie przy pilce to moglo byc duzo gorzej :/ o dziwo Dudek nie zawalil
Wiec obrona i bramkarz dla mnie na [+] , pomoc - mega minus Wink , no moze poza Krzynowkiem ,ktory w sume nic wybitnego nie zrobil, ale przynajmniej nie sprawial wrazenia kaleki :/
Atak - Zurawski oczywiscie rewelacynie - zreszta nie tylko w ataku, nabiegal sie,napracowal, naczyscil,kurcze, no wielki szacunek :]
A o Rasiaku to nie chce mi sie pisac :/

A trener to u mnie jest skonczony za te swoja taktyke "nie grasz w klubie, to pograj sobie choc w reprezentacji, bo zapomnisz jak piłka wyglada " <dot.Rasiaka off course> IMO Rasiak juz zapomnial :/

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.09 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaangie napisał:
No to fakt, bo do tego meczu to bylo przynajmniej totalne skupienie i przygotowanie - a jakas tam Austrie, czy Walie to na 100% zlekcewaza nasze gwiazdki :/

A ja w to nie wierze. Trudno jest lekceważyc ekipę, ktora zajmuje 1 miejsce w grupie. Wogole to bedzie na odwrót, Austriacy pomysla co to oni nie są po remisie z angolami i wysokiej wygranej z Azerami. Nam w Wiedniu może nie straczyc po prostu czystych pilkarskich umiejetności.... i nie mowie o calej druzynie tylko o drugiej lini, którą uważam za najwazniejsza formację. Bramkarza ( nawet dwóch), obronę i atak mamy dobry. Trzeba znalezc w polskiej lidze dwóch dobrych środkowych pomocników bo Mila i Lewandowski odpadają. Jednym z nich moze byc Szymek ale tylko jezeli bedzie w formie ( a rzadko to sie zdarza ). Ale znajac Janasa - duperelasa dalej bedzie gral drewnem Lewandowskim.

Powrót do góry
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.09.09 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polacy najbardziej zawalili grę mniej więcej od 50 do 58 minuty kiedy to wpadła 2 brama dla Anglików. No jeśli tak gra zespół który strzelił dopiero wyrównującą bramkę to ja dziękuję. Polacy bronili się tylko i to w sposób beznadziejny, a po odbiorze piłki grali na oślep, a żeby tego było mało, po ziemi i blisko. Mogli choć futbolówkę wywalić na drugi koniec boiska, jak nie umieli jej wyprowadzić, ale nie, lepiej zagrać wprost na Beckhama lub Lamparda. To się musi zmienić, więcej spokoju, jakiegoś sensownego rozegrania i w ogóle dłuższego utrzymania się przy piłce, a wtedy będzie można mówić o tym, że zakwalifikujemy się choć do baraży. Nie twierdzę, że takie drewno grali przez cały mecz, momentami było całkiem całkiem, ale to jeszcze za mało. Na Irlandię to starczyło, na Anglików nie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.09.09 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rasiak w sumie nie gra w klubie bo Serie A jeszcze nie ruszyła, ale wcale nie będzie niespodzianką ,gdy w tej Sienie nie będzie gral ,ewentualnie bedzie zaliczal ogony spotkań...Nastepny przykład-Kosowski ,który pomimo ,że Bundesliga rozkulała sie na dobre nie gra wcale-albo ława albo trybuny :/ Dalej-Niedzielan ,który już nie jest tym samym Niedzielanem co w Grodzisku ,czy Zabrzu ,ogólnie w naszej lidze . Na początku grywał ale ostatnio grzeje ławeczke...Ebi Smolarek to samo ,do niedawna Rząsa też, Kukiełka cały czas grzeje w Krakowie. I wszyscy Ci gracze mają decydowac o sile naszej reprezentacji?Poprostu żenada... :/ Janas wogóle nie ma charyzmy ,siedzi na tej ławce trenerskiej jak cipka ,zero jaj... Nie ma sensu sie denerwować ,bo to i tak nic dobrego nie przyniesie.

Powrót do góry
Sobek
WTF?
WTF?

PostWysłany: 2004.09.09 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogole bylo zle, do dupy, katastrofalnie, itd. Pól zespolu gralo beznadziejnie i tylko dzieki temu, ze Zurawski gral mecz zycia strzelilismy gola. Przeciez to sie nawet kupy nie trzyma Laughing Wyobrazcie sobie, ze w ostatniej minucie Kukiełka strzela głową (miał sytuacje) gola na 2:2. Tez byscie tak wszyscy twierdzili, ze w ogole zespol jest bez jaj?! Juz od dawna wiadomo, ze granica miedzy porazka a zwyciestwem jest baardzo malutka. Wystarczy minuta nieuwagi, jeden glupi blad i po meczu. Tak bylo wczoraj i ja jakos nie widze powodu do kolejnej wielki krytyki reprezentacji tylko dlatego, ze przegralismy z Anglia 1:2. Czy my jedni? Co to byl Azerbejdżan, ze powinno nam byc wstyd?

A teksty typu, ze Austria jest duzo lepsza, a nawet ze wygra grupe (sic!) juz mnie totalnie rozwalaja Laughing Ogladaliscie ich mecz z Anglikami? Wydaje mi sie, ze nie... Jeden gol z wolnego, a drugi to szmata James'a. Takie gole Anglikom przy duzej dozie szczęscia (a mieli je wlasnie Austriacy) moga strzelic nawet Azerowie.

Ostateczny uklad w grupie bedzie zalezal nie od tego, kto zremisowal z Anglia, a kto nie, tylko od tego kto bedzie tracil najmniej punktow na Azerach i Irlandczykach. Do tego doszla jeszcze Walia. ktora zaczela tragicznie i juz sie praktycznie nie liczy. O drugie miejsce pogramy z Austrią. I chocby w druzynie bylo 10 Rasiakow ;) to i tak jesteśmy faworytem tej rywalizacji

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.09 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sobek napisał:
Tak bylo wczoraj i ja jakos nie widze powodu do kolejnej wielki krytyki reprezentacji tylko dlatego, ze przegralismy z Anglia 1:2. Czy my jedni?

Święte słowa, tymbardziej że od roku 2002 Anglia przegrala 2 mecze ( z Brazylią na mundialu i z Francją na Euro - czyli z czołówką światową ). Ja dziwie sie tej krytyce, jak juz to krytykowalbym poszczególnych pilkarzy i to tych samych co zawsze! ( Mila, Lewandowski, Rasiak ). Wystarczy selekcjoner, który ma wiecej pojęcia o pilce niż my a wtedy napewno nie tak zakonczylby sie ten mecz.
Sobek napisał:
A teksty typu, ze Austria jest duzo lepsza, a nawet ze wygra grupe (sic!) juz mnie totalnie rozwalaja Laughing Ogladaliscie ich mecz z Anglikami?

Ja nawet twierdze że oni nie zdobędą punktu na wyjazdach ( może poza wyjazdem do Azerbejdzanu ).

Powrót do góry
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.09.09 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Święte słowa, tymbardziej że od roku 2002 Anglia przegrala 2 mecze ( z Brazylią na mundialu i z Francją na Euro - czyli z czołówką światową )

No, można jeszcze odnotować fakt, że przegrali po dobrym w sumie meczu (2:2 po obydwu ET) z Portugalią, ale to tylko w rzutach karnych 6-5. To tylko tak na marginesie.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6
Skocz do: