Manchester United
Idź do strony 1, 2, 3 ... 150, 151, 152  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wąski
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2002.09.27 21:33    Temat postu: Manchester United Odpowiedz z cytatem

hmm moze bedzie dobra dyskusja. glsujecie w ankiecie i piszcie.

Jemielian
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2002.09.27 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykro mi to mówić, ale ManU to najbardziej nielubiany przeze mnie klub, więcej nie pisze bo mi ciśnienie skacze

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Ogur
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2002.09.28 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś BARDZO ich nie lubie.Liverpool to jest zespół!!!!!

Carlos i Raul Rulez.
PORTILLO RZADZI.
REAL IS THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Wąski
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2002.09.28 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prosilbym aby glosujacy w ankiecie napisali co nieco swoja motywacje, OK? juz pisze swoja: uwielbiam ich bo walcza do konca, bo maja piekny stadion i wspanialy ch kibicow, bo sukcesy klubu sa oparte na weiloletniej pracy z mlodieza i powolnym rozwijaniem wychowankow a nie kupowaniu supergwaizd(tylko ten Veron...), bo maja piekne tradycje(katastrofa w Monachium 1958, pol zespolu zginelo, 10 lat pozniej powstali z popiolow i zdobyli Puchar Europy), bo sila klubu, soplecznosci Manchester United byli sa i beda ich kibice.
GLORY GLORY MAN UNITED!!!

Ogur
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2002.09.28 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi w tym zespole podoba sie jedynie tylko to że mają super szkółke.Ale tak jakoś ich nie lubie.Poprostu bardziej lubie Liverpool.

Carlos i Raul Rulez.
PORTILLO RZADZI.
REAL IS THE BEST
Powrót do góry
Wąski
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2002.09.28 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczegolnie prosze tych ktorzy wybrali opcje ostatnia. tylko odchaczyliscie ta opcje bo to ja zalozylem ankiete czy macie jakies inne powody ze ich nie lubicie?

Veni
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2002.09.28 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przepadam za Beckhamem, a sam klub szanuję jak prawie każdy - o gustach się nie dyskutuje, no nie? 8)

4. GC - Screamer
5. SR 71 - Right Now
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2002.09.28 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi tam osobiscie MU zwisa... Ale jedno musze przyznac... Z nimi Real rozegral jeden z ladniejszych meczy w LM2000... I niechodzi mi tylko o akcje genialnego Redondo... ten mecz byl poprostu swietny w wykonaniu obu zespolow... jedyne co psulo mi przyjemnosc ogladania to gledzenie Szpaqa, a i jeszcze gwizdy na Macce... wredne angielskie gnoje...... Ale mecz byl git - akcje co chwile szly z obu stron i wogole... troche szczescia i wygralismy 3:2.

Wąski
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2002.09.28 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mecz byl super, oprocz wyniku rzecz jasna :( Very Happy akcja Redondo(super gracz) miodzio! choc... gdyby nie ten samobuj Keana to kto wie jak by bylo... ale Real rzeczywiscie pokazal wtedy klase, 3:0 na Old Trafford prowadzic to sie nikomu dawno nie zdarzylo. A pozniej wspaniala pogon MU, piekny gol Beckhama, karny Scholesa, ale juz zabraklo czasu.

a co do gwizdow, te sa wszedzie Czarny, nie tylko w anglii, kibice Realu na superpucharze robili malpe jak byl przy puilce murzyn Gyan.
wszedzie znajda sie durnie.

benek
szerszeń hunter

PostWysłany: 2002.09.28 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beckham,ten pajac z pióropuszem na głowie,też ich nie lubie,a powód(Beckham).
*Hala Madrid*

Powrót do góry
Veni
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2002.09.28 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beckham zrobiłby karierę w "Big Brotherze" 8)

4. GC - Screamer
5. SR 71 - Right Now
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Wołodia
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2002.09.28 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ogólnie nie lubie Angli i tym samym angielskich klubów

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Jemielian
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2002.09.28 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak nie lubie ManU, że w ogóle nie chce mi sie pisać (a wieć nie jestem fanatykiem), robię to tylko dla naszego znajomego z prowincji ;)
Nie znosze ogólnie angielskiej piłki - nie tylko dlatego, że jest schematyczna, oparta na sile, brak w niej finezji itp. itd. Ale przede wszysktim nie lubię Anglików (chodzi o sprawy związane z piłką) za ich bute, to oni wymyslili piłkę i do dziś wydaje im się, że to czyni ich najlpeszymi na swiecie, jedynymi którzy rozumieją tę grą, inni tylko od nich zrzynają, uczą się - w głębi duszy każdemu Anglikowi towarzyszy takie przkonanie. Wydaje im się, że oni cały czas sa mistrzami świata tylko akurat stracili tytuł, oczywiście niesprawiedliwie. Gdy za długo nie mogli okazać swojej wyższości w końcu samo zorganizowali sobie turniej żeby w nim wygrac i zrobili to, oczywiście zrobiliby też wcześniej, ale albo trawa była za długa (szwecja) albo piłka niedopompowana, albo mokra murawa itp. Wydaje im się, że mają jakąś wyłączność, albo specjalne uprawnienia co do piłki - zawsze wyolbrzymiali swoje zasługi i gloryfikowali swoje gwiazdy - co zresztą zostało im do dziś - Owen, Beckham, Ferdinand - to właśnie twory takiego myślenia, a tak naprawde to przeciętnie zawodnicy, ale Anglicy potrzebują najlepszych na świecie, nie mają takich, więc sami ich sobie tworzą. To samo tyczy się ligi, oni wciąż wierzą, że Premiership jest najlepszą liga świata. Najwięksi gracze jednak nie chcą u nich grać, więc znów umniejszają ich klase, a kreują sobie swoje ligowe gwiazdeczki - skoro nie mogą sprowadzić najlpeszych z za granicy, to wmawiają sobie i innym, ze ci najlpesi już tu są. W dodatku nigdy ne chcą się przyznawac do błędu - albo robią to wyjątkowo obłudnie - jak Beckham ostatnio, w trzech meczach grał fa-tal-nie, tracił piłki, żle podawał, faulował itp. a potem po jednym z meczów niby to tak wspaniałomyślnie przeprasza za błąd jaki mu się przytrafił - gdy w rzeczywistości popełnił ich z 50.
A ManU ma te wszystkie cechy, a jako do niedawna zdecydowanie najlepsza drużyna ligi, osiągały one szczególnie wielkie rozmiary (w końcu mistrz najlepszej ligi musi byc najlepszy)
Nie lubię zawodników tam grających - właśnie takie wytwory zbiorowej hipnozy - niby to tacy wspaniali - bracia Neville, Keane, Irwin i wielu innych to bardzo przeciętni kopacze, a z tych w miare przyzowitych - Giggs - robi się już mega-gwaizdy. Do tego dochodzi trener którego wprost nie znosze - i znów, buta, nadęcie, leceważenie innych, a do tego niewiarygodny wręcz schematyzm - nie wiem czy w ogóle on zdaje sobie sprawe, że istnieją inne ustawienia niż najprostrze pod słońcem 4-4-2 - najlpesze, bo Anglicy wymyslili i tak grają, więc gdyby zmienili, to oznaczałoby przyznanie się że nie są nieomylni - a do tego nigdy nie doposzczą.
To tak w telegraficznym skrócie, dlaczego ManU nigdy nie będzie moim ulubionym klubem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Jaro
Culé
Culé

PostWysłany: 2002.09.28 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpisuję się pod tym co napisał Jemielian.Niestety tacy są Anglicy ,angielska piłka i to się długo nie zmieni...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
lucash
Castilla
Castilla

Zakaz pisania

PostWysłany: 2002.09.28 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi osobiście zwisa MU, ale bardzo nie lubię Bartheza, bo jest zbyt pewien siebie. Pokazał to w ubiegłej edycji LM bodajże w meczu przeciwko Deportivo jak puścił bramkę po wyjściu z pola karnego. Jak by nie patrzeć Barthez jest bramkarzem z wyższej półki i jak na tej klasy piłkarza takich błędów się nie popełnia.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 150, 151, 152  Następny
Strona 1 z 152
Skocz do: