Real Madrid vs Numancia (12.09)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.31 10:53    Temat postu: Real Madrid vs Numancia (12.09) Odpowiedz z cytatem

Kolejne ligowe spotkanie.Ciekaw jestem jak Królewscy wypadną na tle chyba nie za silnego przeciwnika.Mam nadzieję że Real zgarnie kolejne 3 ptk i wyjdzie na prowadzenie w tabeli PD 8) .Numancia w pierwszym ligowym spotkaniu zremisowała z Betisem Sevilla 1:1 ale raczej z lepszymi drużynami już nie będzie rywalizować.Liczę na łatwe i w miare wysokie zwycięstwo.Mam nadzieję że Morientes tym razem zagra dłużej niż kilka minut ;).Mam również nadzieję,iż w tym meczu zagra Owen,któremy życzę bramki.Ciekawe czy z Numancią,zespołem o wiele słabszym od Mallorci tak przez wielu na stronie głównej chwalony Raul strzeli gola Confused.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
mansta
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.08.31 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real wygra z Numancią i będzie to efektowne zwycięstwo 4:0. Raul potrzebuje trochę spokoju był ostatnio bardzo często krytykowany a to napewno nie ułatwia mu zadania, ale on już niejednokrotnie udowodnił jak znakomitym jest piłkarzem i jak dla mnie kwestią czasu są jego bramki mam nadzieje że Camacho mu jeszcze zaufa przez jakis czas choć w obwodzie jest znakomity Morientes i trochę gorszy Owen. W meczu z Numancią klasą oczywiście błyśnie Ronaldo który ostatnio strzela gole już nie tylko noga i głową ale i klatką piesiową i brzuchem (jak to miało miejsce w meczach z Mallorcą i Wisłą).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.31 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krytyka jeszcze nikomu nie zaszkodziła a na zaufanie ze strony Camacho Raul może liczyć jak nikt inny w drużynie.

mansta
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.08.31 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krytyka może jeszcze nikomu nie zaszkodziła ale nie każdy lubi być krytykowany.

Powrót do góry
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.08.31 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie lubi być krytykowany to niech zacznie lepiej grać. Sam Raul doskonale o tym wie, że tak długo jak nie strzeli bramki, tak długo będą go wszyscy krytykować.

Ja mam nadzieje, że właśnie w meczu z Numancią Raul wkońcu się przełamie i coś strzeli. Numancia to zespół raczej przeciętny, a zdobyta bramka pozwoli mu się przełamać i zacząć strzelać gole jak kiedyś Very Happy

Real nie powinien miec większych problemów z Numancią, stawiam na 3-0 dla Los Merengues

Powrót do góry
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.09.06 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwycięstwo Realu nie podlega dyskusji w tym meczu, inaczej była by to wielka niespodzianka !!! Można jedynie zastanawiać się nad rozmiarem wygranej Smile ja też stawiam 3-0, chociaż piłkarze mogą się nie przemęczać przed ważnym spotkaniem w LM.

Powrót do góry
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.09.06 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liczę na wysokie zwycięstwo i stawiam tak na 4:1 lub 3:1. Mam nadzieję, że Raul wreszcie się przełamie, Numancia jako beniaminek może być świetną do tego okazją.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.06 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam nadzieję że za Raula zagra Moro ale tak napewno nie będzie :/.Również byłbym zdziwiony i załamany jeżeli Real by tego meczu nie wygrał a jeżeli wygrałby go minimalnie to byłbym pewien obaw o formę zespołu.Mam nadzieję że Ronaldo w drodze po tytuł Króla strzelcóów i tym razem wpisze się na listę i najlepiej niech zrobi to chociaż 2 razy ;).

realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.09.06 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bym chciał żeby Moro zagrał od początku, ale wiem że tak nie będzie. Confused Mam więc nadzieję, że choć Raul się przełamie i pyknie z 1 bramkę. I także mam nadzieję, że Ronnie pyknie z 2 gole Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.11 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z relacji live wynika ze byl to slaby mecz Realu, Raul jak zwykle żenada, Becks po golu przepadl. Numancia w drugiej polowie byla zespolem lepszym, mieli wiecej okazji ale zawodzila skutecznosc. Zwyciestwo cieszy pewnie kibiców ale styl musi martwic.

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.11 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda wynik nie zachwyca ale cieszy zwycięstwo.Pozostaje cieszyć się z 3 ptk,kolejnego meczu bez straconej bramki oraz gola z rzutu wolnego.Co prawda jestem lekko niezadowolony gdyż liczyłem na lepszy występ Królewskich w meczu z Numancią ale kiedy klub zdobywa 3 ptk trudno mieć jakiekolwiek pretensje 8) .Nie miałbym nic przeciwko temu aby do końca sezonu wszystkie mecze w Lidze Real wygrał 1:0 :].

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.09.11 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozna sie bylo spodziewac, ze bedzie po staremu, ale ja jak ten glupi mialem te szczypte nadzieji, ze Camacho to trener klasowy. Niestety... Daleko w tym sezonie chyba nie zajedziemy. Becks oprocz gola zaliczyl niezly wynik jak na pivota 1 odbior/11 strat (Ivan 6/4, Guti 4/1 w 39 minut), o Raulu juz mi sie niechce pisac bo znow sie ktos obrazi. Dobrze, ze choc Pavony pokazuja sie z mozliwej strony.

wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.09.11 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marne jednobramkowe zwycięstwo !!!
to nie świadczy zbyt dobrze o piłkarzach, szczególnie w kontekście meczu w LM. No i jeżeli jeszcze beniaminek miał przewagę w 2 połowie Rolling Eyes
Nie dobrze Confused Ja chciałem co najmniej trzy brameczki a tu tylko jedna i to ze stałego fragmentu gry.

Powrót do góry
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.09.12 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

realo_madrito napisał:
Liczę na wysokie zwycięstwo i stawiam tak na 4:1 lub 3:1. Mam nadzieję, że Raul wreszcie się przełamie, Numancia jako beniaminek może być świetną do tego okazją.

Nie trafiłem ani co do wyniku, ani co do Raula Confused
Cieszy oczywiście fakt, że Real wygrał kolejne spotkanie, ale rozmiar tego zwycięstwa już nie. Z relacji live wynika, że Real miał spore kłopoty w 2 połowie, to już jest trochę niepokojące. Myślałem, że z Numancią gwiazdy (i nie tylko) pokażą na co je stać i wygrają pewnie, a tu się okazuje inaczej. No cóż, mam nadzieję, że w LM Madrytczycy wypadną zdecydowanie lepiej, czego im bardzo życzę. Póki co, trzeba się cieszyć z kompletu punktów w PD.

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.12 08:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liga Mistrzów kieruje się swoimi prawami a ponad to Bayer czy AS Roma też nie zachwycają a co więcej są w owiele gorszej formie.Wracając do meczu to pociesza mnie fakt że Owen zmienił Raula ( Shocked ) a nie Ronaldo.Szkoda tylko że Camacho nie poszedł jeszcze po rozum do głowy i cały czas stawia na Raula.Jak trener nie da mu wolne na jakieś 2,3 kolejeczki to Raul w tym sezonie nie zabłyśnie w ani jednym meczu.Szkoda że Morientes wczoraj zaliczył tylko kilka ostatnich minut.Kto wie jaki byłby wynik gdyby np Moro od początku meczu grał z Ronaldo no ale Camacho musiał wystawić Raula.

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9
Skocz do: