Real Madrid vs Numancia (12.09)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.14 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Supreme napisał:
Skąd pewność, że ktoś inny będzie grał lepiej.

Bo gorzej grać już nie można

Jak Owen nie strzela to przynajmniej asystuje przy golu ( chyba że źle pamietam i w majorce asystowal ktos inny ) a Raul jest statystą podczas meczu. Naprawde nikomu nie zalezy bo oczerniać Raula, ale każdy widzi jak wyglada jego gra. Teraz zadam pytanie po raz drugi i chce uslyszeć konkretną odpowiedz. Czemu masz pretensje do zawodnika, który jest nowy w druzynie, musi sie zaaklimatyzowac, że nie strzela bramki w drugim swoim wystepie a bronisz pilkarza, który gra padake od paru miesięcy?

Może drugie pytanie: Ronaldo tez bys tak zaciekle bronil, gdyby mial slabszy okres ( czyli kilka miesiecy )?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.09.14 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam pretensji do Owena, wręcz przeciwnie cenie sobie jego gre, ale chyba jako jokera właśnie, uważam, ze pierwszej kolejności to Morientes powinien grać za Raula. Zresztą w lidze Raul zagrał mało i jednak był zdejomowany z boiska, a nie jak za Del Bosque. Zresztą dyskusji nie trzeba bbyłoby prowadzić i nie będzie gdy któryś z rezerwowych zacznie się wyróżniać i strzelać bramki.
W zasadzie to na nowym zawszę ciązy obowiązek zaprezentowania się.

Powrót do góry

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.14 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raul jest the best !!! i koniec .

Myślę że Camacho nie miałby nic do stracenia zastępując w meczu Raula Morientesem lub Owenem.Tak jak Ugi napisał gorzej grać już nie można i mimo że Ugi tylko żartował (?) to w tym jest sporo prawdy.Dlatego też uważam że jeżeli Camacho postawiłby w meczu z Bayerem na Owena albo Moro a nie Raula to Ci jeżeliby nie wypadli lepiej to zagraliby to samo co Raul.Wtedy przynajmniej wiedzielibyśmy na czym stoimy.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
JJ
antydrewno

PostWysłany: 2004.09.14 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak supreme teraz cenisz sobie jego gre, ale grac i tak powinien Raul i basta, a nic do ciebie nie dociera. Teraz mozesz sobie wmowic, ze masz racje, ale czy to tak fajnie ? :]

Powrót do góry
hobbest
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2004.09.14 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie dociera...nie pomyslisz czlowieku ze to TY mozesz sie mylic ? Ze jednak Raul nie jest boski ? Oczywiscie to nie mozliwe dla tak "pieknego umyslu".

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.09.15 03:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Figo&Ronaldo napisał:
Dlatego też uważam że jeżeli Camacho postawiłby w meczu z Bayerem na Owena albo Moro a nie Raula to Ci jeżeliby nie wypadli lepiej to zagraliby to samo co Raul.Wtedy przynajmniej wiedzielibyśmy na czym stoimy.

Jeżeli postawiłby na Morientesa to może zobaczyłbym coś nowego i się przekonywał, na Owena stawiał już 3 krotnie i narazie nic nie pokazał, wiec kto wie może za 4, to może za 5 razem coś pokaże.

a tobie misiek1985 życzę powodzenia, bo ciągle nieudolnie prowokujesz, nic mądrego nie jesteś w stanie napisać, a oczekujesz, że odpisze, zresztą użyty przez ciebie przymiotnik względem Raula nie jako w moją strone implikowany, móglby sugerować, ze może masz problemy z określeniem swojej toższamości w sensie szerszym. I pisz, jeżeli będziesz miał o czym gdyż mi się nie chce czytać poraz enty powielanej wypowiedzi kogoś innego jak ty to robisz. Rolling Eyes

Powrót do góry

hobbest
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2004.09.15 08:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty nie potrafisz prosto i z sensem odpowiedziec na zadawne tutaj pytanie i nadal twoj piekny umysl nie znalazl odpowiedzi co do tych komentow. Skasowales je bo jestes poprostu zalosny i do tego masz klopoty z pisaniem w ojczystym jezyku. Wez slownik zanim cos napiszesz, albo lepiej zastanow sie co piszesz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.15 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz Supreme co za kibice znajdowali się w tych 20 %.

Cytat:

2004.09.15, godz. 09:35, pyzio
Raul to fajny koleś!!!!!!!!...pomniejszyłem ilość <!> ponieważ nie chcę za bardzo zaśmiecać forum.

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.09.15 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grunt, że w innych procentach są tacy wybitni językoznawcy i specjaliści jak misiek1985 Laughing

Powrót do góry

hobbest
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2004.09.15 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Figo&Ronaldo nie mecz sie - i tak supreme nic nie zrozumie. On mowi poporstu swoja kwestie wkolko i juz. Co bys mu nie napisal i czego bys mu nie udowodnil to i tak uslyszysz ze Raul jest super a Owen nie jest super - poprostu nic innego nie potrafi napisac. Dzej_dzej mial wiele racji mowiac ze ma koszulke Raula zamiast mozgu - to wyjasnia czemu jest taki ograniczony.

Powrót do góry
JJ
antydrewno

PostWysłany: 2004.09.15 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No qwa, Owen nie strzela przez krotszy czas to beee, ale Raul moze pieprzyc caly rok no nie moge no :lol2:

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.15 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzej ale Raul to historia i symbol Realu i musi grać .

JJ
antydrewno

PostWysłany: 2004.09.15 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i ikona, a moralnosc kalego rox :lol2:

Powrót do góry
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.09.15 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak Was, ale mnie to juz przestalo bawic

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.09.15 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzej_dzej napisał:
No qwa, Owen nie strzela przez krotszy czas to beee, ale Raul moze pieprzyc caly rok no nie moge no :lol2:

no nie możesz bo twoje podejście jest absurdalne. Zresztą nie wydaję mi się żeby formę zawodnika oceniało się w okresach połrocznych czy rocznych i w tym tkwi zasadnicza śmieszność twoich argumentów. Co to za argument, że Raul nie strzelał w poprzednim sezonie, żaden. Mamy nowy sezon, była przerwa wakacyjna, zrobiono próby wydolnościowe, przed kazdym meczem są treningi i trener widzi. Raul nie strzelił bramki w meczu z Numancią i tylko tyle można oceniać, może Wisłe. A nie cofać się półroku wstecz, dla mnie to typowy absurd, ale co tam.
Ja porównuje to co się do tego nadaje czyli 2 krótkie odcinki i widać, że poziom występu zawodników jest porównywalny.

Mało tego to że Raul gra to decyzja trenera, ale ty pewno jesteś mądrzejszy, wiesz lepiej, bo już dawno odkryłeś spisek Camacho, Pereza, Valdano z Raulem, wszytkich ich nie obchodzi dobro drużyny. Tylko ty jeden odkryłeś to dobro i twój przyboczny misiek1985 reszta jest ciemna. Ja jeżeli trener Raula odstawi to zrozumiem to a nie będę szukał spisku, on jest blisko widzi, w prasie są spekulacje, działacze klubu mówią swoje.
Zapytałem cie jakie masz rozwiązanie, nie gra Raul przedstaw koncepcje, nic tylko wklejanie Ikon emocji i prostackie dowcipy. To jest poziom dyskusji, raczej nie dla mnie . I wszystko wokół jakże obiektywnej tezy. Daj spokój to nie jest dyskusja to żenada. Rolling Eyes

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9
Skocz do: