Bayer Leverkusen vs Real Madrid (15.09)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2004.09.17 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ugi3 napisał:
Tyle że to jest normalna reakcja kibica w momencie gdy pilkarz gra po prostu slabo.

Jeżeli piłkarz gra słabo to nie należy odwracać się do niego plecami, nazywać "DREWNEM" Smile itp tym bardziej, że ten akurat piłkarz jak nikt inny zasłużył na DOZGONNE wsparcie kibiców (na stronie głównej niedawno był news ze statystykami LM, polecam obadać jeśli ktoś nie zna).

Ugi3 napisał:
Nikt tutaj go specjalnie nie obraża, nikt nie pisze żeby go wywalić z klubu

A jesteś pewny? Twisted Evil

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
JJ
antydrewno

PostWysłany: 2004.09.17 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwazniejszy powinien byc Real, ale niektorym jak zauwazylem wazniejszy jest Raul. Cwirek, a jak krtykuje ta "ikone" to znaczy, ze jestem choragiewka ? :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.09.17 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Cwirek jest choragiewka bo niechce Gutka w skladzie!

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.17 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_ring napisał:
A jesteś pewny? Twisted Evil

Bezmózgich 10-latków nie licze.

Powrót do góry
JJ
antydrewno

PostWysłany: 2004.09.17 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The_ring a powiedz mi tylko, czyms sie raulitka wyrozniala w meczu z bayerem, bo moze inne mecze ogladalismy ?

Powrót do góry
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.09.17 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cwirek napisał:
A jak Raul ustrzeli hattricka to co będą mówić jego malkontenci? Rolling Eyes

Jak Raul ustrzeli hattricka to mi wyrosną skrzydła i zacznę szczekać Rolling Eyes

RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2004.09.17 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzej dzej oczywiście że najważniejszy jest, był i będzie Real, nie rozumiem co to ma do tego, że uważam że Raul zagrał dobrze w Leverkusen i zasługuje na pierwszą jedenastkę. Ktoś kiedyś powiedział, że piłkarz jest tak dobry jak jego ostatni mecz. Może trochę przysypiałeś w czasie transmisji, bo ja widziałem Raula, który rozgrywał, podawał, walczył o odzyskanie piłki, ponadto miał minimalną (jeśli w ogóle) liczbę strat, co na tle takiego Ronaldo, Beckhama czy Helguery jest IMHO dużym osiągnięciem. Bez niego atak środkiem boiska praktycznie nie istniał, nie jest jego winą to, że nie było z kim grać.
Niektórzy, zwłaszcza znaczna część szacownego grona redakcyjnego, mają po prostu alergię na Raula, co jest dla mnie rzeczą niepojętą, zważywszy na to jaką pociechę przynosił nam ten zawodnik przez 7+ lat. Kapitanem też nie zostaje się na piękne oczy. dżejdżeju jeżeli te parę lat temu uwielbiałeś Raula za bramki i dobrą grę, a teraz nazywasz go drewnianym nieudacznikiem to wg mnie jesteś w/w chorągiewką.

aangie o ile dobrze pamiętam to ustrzelił ostatnio w zeszłym sezonie z Valladolid, hau hau Twisted Evil

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.09.17 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki the_ring i także pozdro.

Powrót do góry

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.09.17 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chlopaki na drugi raz powiedzcie na ktorym kanale mecz ogladacie, chetnie bym obejrzal ten co Wy

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.17 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_ring napisał:
uważam że Raul zagrał dobrze w Leverkusen i zasługuje na pierwszą jedenastkę.

Wow to Raul nawet nie musi strzelic gola by niektórzy prawili o jego wielkim powrocie.
the_ring napisał:
co na tle takiego Ronaldo, Beckhama czy Helguery jest IMHO dużym osiągnięciem.

A ja wiedzialem że wystarczą 2 slabsze mecze innych graczy by ganiono ich bardziej niż Raula za caly sezon. Macie racje, powinien grac do konca zycia w pierwszej jedenastce!!

Ja widzialem jedynie skrót meczu z Leverkusen i wnim pokazano tylko jedną sytuacje jaką mial Raul ( strzal głową z dosyc bezpiecznej odleglosci dla bramkarza )
the_ring napisał:
aangie o ile dobrze pamiętam to ustrzelił ostatnio w zeszłym sezonie z Valladolid, hau hau Twisted Evil

Łał, hat-trick 14.09.2003 roku. Rzeczywiscie ,, ostatnio " go strzelil. W kazdej chwili mozna sie spodziewac telefonu od prezydenta z gratulacjami za zeszloroczny hat-trick i powrot do wysmienitej formy.

Powrót do góry
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2004.09.17 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czarny napisał:
chlopaki na drugi raz powiedzcie na ktorym kanale mecz ogladacie, chetnie bym obejrzal ten co Wy

Jeżeli nie widziałeś tego, że Raul starał się jeszcze jakoś grać, gdy reszta chyba bawiła się w berka to nic tylko pogratulować klapek na oczach. Aha, zapomniałem, przecież Raul jest napastnikiem, nie strzelił gola = zagrał jak drewniany bal i w ogóle co on tu robi

Ugi3 napisał:
Łał, hat-trick 14.09.2003 roku. Rzeczywiscie ,, ostatnio " go strzelil. W kazdej chwili mozna sie spodziewac telefonu od prezydenta z gratulacjami za zeszloroczny hat-trick i powrot do wysmienitej formy.

Ugi3 napisał:
Wow to Raul nawet nie musi strzelic gola by niektórzy prawili o jego wielkim powrocie.

lol, facet, gdzie ja mówię o "wielkim powrocie Raula"? I nie napisałem, że "ostatnio strzelił hat-tricka", tylko że "ostatnio ustrzelił go w zeszłym sezonie". Subtelna różnica, prawda? Ale jednak. Na przyszłość nie czytaj posta po łebkach. Poza tym nie pamiętam, żeby ktoś później strzelił rzeczonego hat-tricka w barwach Realu; pamiętam Ronaldo przeciwko ManUtd w LM, ale to było bodaj w 2002.
Nie mam pamięci do dat ;)

Ugi3 napisał:
A ja wiedzialem że wystarczą 2 slabsze mecze innych graczy by ganiono ich bardziej niż Raula za caly sezon. Macie racje, powinien grac do konca zycia w pierwszej jedenastce!!

I co jeszcze wiedziałeś, podziel się z nami maluczkim, pozwól dostąpić nam twej tajemnej wiedzy :/ Jeżeli to był dla ciebie drugi słabszy mecz Beckhama to ci naprawdę współczuję. Do Ronaldo nic nie mam - miał jedną (100%) sytuację i ją spieprzył, ale to się zdarza. On akurat zazwyczaj nie zawodzi.

Ugi3 napisał:
Ja widzialem jedynie skrót meczu z Leverkusen i wnim pokazano tylko jedną sytuacje jaką mial Raul ( strzal głową z dosyc bezpiecznej odleglosci dla bramkarza )

Jeżeli nie oglądałeś meczu to po co zabierasz głos w tej dyskusji?? Ja np nie mam możliwości oglądania meczów Realu w La Liga, więc na ich temat się nie wypowiadam; no , w każdym razie nie rozgłaszam wszem i wobec kto w jakiej jest formie. Prezentujesz typowy (=sztampowy) tok myślenia przeciwników Raula: "w skrócie meczu pokazali tylko jeden strzał Raula = Raul drewno i na ławę z nim"

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.17 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_ring napisał:

lol, facet, gdzie ja mówię o "wielkim powrocie Raula"?

Napisałeś, że po meczu w Leverkusen zasluguje na pierwszą jedenastke, czyli 10 meczów mógł spi*rdolić a w jednym spowrotem nauczyl sie przyjmowac i podawac pilki i od razu pierwsza 11? Lol
the_ring napisał:
Jeżeli to był dla ciebie drugi słabszy mecz Beckhama to ci naprawdę współczuję.

A teraz ty wkładasz mi jakies bzdety do ust. Napisalem że wystarcza 2 slabsze mecze innych graczy, Becks mimo że jest slabym pilkarzem i nie nadaje sie do tego klubu to czasem potrafi nie przejść obok meczu.
the_ring napisał:
Prezentujesz typowy (=sztampowy) tok myślenia przeciwników Raula: "w skrócie meczu pokazali tylko jeden strzał Raula = Raul drewno i na ławę z nim"

Hmmm pewnie zapomnieli pokazac w skrócie tych pieknych akcji, dryblingów no i goli Raula. Nie chce go w pierwszej 11 nie dlatego że jestem jego przeciwnikiem tylko dlatego że nie pamietam meczu, w którym zagral dobrze i przypięczetowal to bramką. Widze że jego zagorzalym fanom wystarcza, że poda pare pilek i troche przyjmie. A walczyl zawsze, tyle że gdy byl w formie to ta walecznosc przynosila skutek.

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.09.17 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra Ugi daruj sobie wiadomo jak wielce ubolewałeś, że Real zremisował z Valencią i byłeś gotowy zbierać podpisy pod petycją w sprawie oddania tego punktu, a twój ulubiony stadion to Camp Nou. pozdro i daj spokój bo offtopic robisz.

Powrót do góry

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.17 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Supreme czemu mnie podsumowales Valencią? :] Ten klub jest mi calkiem obojętny a to że do końca życia bedę uważał że karnego nie powinno być to coś oznacza? Dlugo jeszcze bedziesz mi dupe zawracal tym karnym?
Supreme napisał:
a twój ulubiony stadion to Camp Nou.

I moj ulubiony smak lodów to śmietankowy.

Co z tego że mój ulubiony stadion to Camp Nou? Bylem widzialem i spodobal mi sie.

Powrót do góry
JJ
antydrewno

PostWysłany: 2004.09.17 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ogladalismy zupelnie inne mecze. Od samych dobrych checi to jeszcze nikt niczego nie dokonal, a u Raula rzucala sie w oczy niemoc i sie staral nie ujme, ale gral beznadziejnie.
A i powiedz no na jakich kanalach puszczaja Raulitke, ktora dobrze gra ? Moze tez sobie poogladam skoro i czarny sie pisze.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9
Skocz do: