Bayer Leverkusen vs Real Madrid (15.09)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.09.17 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to lepiej otwórzcie temat z Numancią, bedzie ciągłość bezproduktywnej dyskusji.

Powrót do góry

JJ
antydrewno

PostWysłany: 2004.09.17 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A bo cos jeszcze przypomne Supreme co do dyskusji. :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.18 06:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może Fani Raula na siłe wmawiają sobie że ich Idol gra dobrze i naprawdę tak myślą Rolling Eyes.Serio pisząc to mnie Raul nie porywał ani w zeszłym sezonie ani też w tym dlatego też jestem za lepszym od Niego Morientesem.Skoro Raul biega walczy i nie strzela to dajmy Mu odpocząć i pozwólmy grać Morientesowi.Pare osób na tym forum jest ślepo zapatrzona w swojego Idola :/.Skoro tacy z Was Fani to dajce szanse Morientesowi,który przecież też bardzo dużo w przeszłości dla drużyny zrobił.Ile Raul a ile Moro w zeszłym sezonie w Lidze Mistrzów strzelili bramek ? Ja wiem a Wy ?

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.09.18 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle, że to nie my możemy dać szanse Morientesowi, a Camacho nawet raz nie wymienil tej opcji.
Morientes, ktory zajebiście grał w Monaco, pogra pare meczy w lidze jak tam, a następnie aaangie napisze, że: "nie może już patrzeć jak bezcelu plącze się po boisku". Moro w Monaco w lidze zdobył 11 bramek, ale nikt nie narzekał i żałowano, że nie został, gdyż Moro grał cofnięty, więcej rozgrywal, organizował gre drużyny, ale dla niezwykle obiektynych kibiców tak mało efektywna gra moze zostać niedoceniona.

Powrót do góry

RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2004.09.18 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ugi3 napisał:
Napisałeś, że po meczu w Leverkusen zasluguje na pierwszą jedenastke, czyli 10 meczów mógł spi*rdolić a w jednym spowrotem nauczyl sie przyjmowac i podawac pilki i od razu pierwsza 11? Lol

Jeżeli po tym meczu on nie zasługuje na pierwszą 11, to kto? Prawda jest taka, że zaprezentował się najlepiej ze wszystkich naszych napastników grających w tym meczu. Czyli mają grać piłkarze, którzy zagrali fatalnie, a Raul (mimo że zagrał dobrze) ma siąść na ławę? Nie żałuj sobie lolów

Ugi3 napisał:
A teraz ty wkładasz mi jakies bzdety do ust. Napisalem że wystarcza 2 slabsze mecze innych graczy, Becks mimo że jest slabym pilkarzem i nie nadaje sie do tego klubu to czasem potrafi nie przejść obok meczu.

OK, no to czekam na twoją opinię ileż to dobrych meczów zagrał Becks ostatnimi czasy. Oczywiście przed tym "słabszym" w Leverkusen

Ugi3 napisał:
Hmmm pewnie zapomnieli pokazac w skrócie tych pieknych akcji, dryblingów no i goli Raula.

dzej_dzej napisał:
No to ogladalismy zupelnie inne mecze. Od samych dobrych checi to jeszcze nikt niczego nie dokonal, a u Raula rzucala sie w oczy niemoc i sie staral nie ujme, ale gral beznadziejnie.

Niemoc - tak, to b.dobre słowo. Jak miał strzelić bramkę skoro w pierwszej połowie nie dostawał prawie w ogóle piłek? W drugiej z kolei każde jego podanie (dla kontrastu z resztą drużyny - celne) do np. Ronaldo kończyło się stratą piłki. Czego wy od niego oczekiwaliście? Piłka nożna to gra zespołowa, jeden zawodnik nic nie wskóra. Niemoc tak, ale całej drużyny. Poza tym nie zauważyłem specjalnych argumentów, dlaczego Raul zagrał źle poza prostym słówkiem "niemoc", "grał beznadziejnie" czy powtórzonym 8x "chyba inny mecz oglądaliśmy". Czy Raul tracił piłki w dziecinny sposób? A może niecelnie podawał? Nie wracał za akcją? Alergia i tyle

Ugi3 napisał:
Nie chce go w pierwszej 11 nie dlatego że jestem jego przeciwnikiem tylko dlatego że nie pamietam meczu, w którym zagral dobrze i przypięczetowal to bramką. Widze że jego zagorzalym fanom wystarcza, że poda pare pilek i troche przyjmie. A walczyl zawsze, tyle że gdy byl w formie to ta walecznosc przynosila skutek.

Wyobraź sobie, że KTOŚ w drużynie musi walczyć. Nie wyobrażam sobie Ronaldo, który walczy o odzyskanie piłki. Zarówno on, jak i Morientes to zupełnie inny typ zawodnika. Piłkarz od wykańczania piłek, wypracowywanych m.in. przez Raula.

Figo&Ronaldo napisał:
Może Fani Raula na siłe wmawiają sobie że ich Idol gra dobrze i naprawdę tak myślą. Skoro Raul biega walczy i nie strzela to dajmy Mu odpocząć i pozwólmy grać Morientesowi.Pare osób na tym forum jest ślepo zapatrzona w swojego Idola

Dżizas, nie mówię że zagrał rewelacyjnie i "dajcie mu Złotą Piłkę". Uważam że zagrał dobrze - mówię to. Uważam że grał beznadziejnie - mówię to. Uważam że był najlepszym napastnikiem w tym meczu - zgadnij co robię. Czasami mam wrażenie że rozmawiam z drewnianymi balami z wyrytym pod czachą jednym schematem "Raul nie strzelił gola = zagrał jak ostatni drwal". Czy gdyby Ronaldo wykorzystał tą swoją setkę, ale resztę meczu grał tak jak grał to czy zagrałby lepiej od Raula?

Swoją drogą wszyscy zagorzalcy "Raul drewno" będą usatysfakcjonowani, bo ponoć nasz kapitan ma nie grać z Espanyolem. I to wcale nie jest tak, że ja nie chcę dać szansy Morientesowi. Ja bym mu ją bardzo chętnie dał - kosztem Ronaldo. Raul-Morientes to dla mnie idealna para. Ronaldo czy nawet Moro - cokolwiek by ktoś powiedział - to nie są zawodnicy do rozgrywania, a jeśli grają razem to ciężar prowadzenia gry środkiem spada na... Beckhama? No comments. No chyba że będzie grał boski Guti (bez ironii) Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.18 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_ring napisał:
Swoją drogą wszyscy zagorzalcy "Raul drewno" będą usatysfakcjonowani, bo ponoć nasz kapitan ma nie grać z Espanyolem.

Wkońcu Raul posiedzi na ławie

JJ
antydrewno

PostWysłany: 2004.09.18 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i jesli to prawda, to Juanfran i Solaris pograja na skrzydlach. Mimo wszystko watpie. :]

Powrót do góry
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.19 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedys byl tytul na tej stronce "kleska, zenada, dno"
Mysle ze ono idealnie pasuje do terazniejszej sytuacji. Jest poprostu tragicznie
Dwa mecze z rzedu przegrane duzo kontuzji podstawowych zawodnikow i kartek czerwonych i zoltych.
Jest poprostu tragedia :(((((

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
_dzamro_
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.09.23 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i przegrali............ no to co, przeciez i tak zwycieza w LM! Very Happy

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9
Skocz do: