Espanyol Barcelona vs Real Madrid 2004.09.19
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.16 19:19    Temat postu: Espanyol Barcelona vs Real Madrid 2004.09.19 Odpowiedz z cytatem

Przydałoby się aby wkońcu ktoś inny założył temacik no ale jako że Jaro nie może się już doczekać to już ja się za niego wezme :].

Wszyscy chyba doskonale wiedzą na jaki temat będziemy się tutaj wypowiadać.Mecz z Espanyolem coraz bliżej i warto już rozpocząć dyskusję.

Moim zdaniem Espanyol bardzo dobrze gra w tym sezonie i remis w obecnej formie dla Realu przynajmniej jak dla mnie będzie sporym sukcesem.

Niebawem napiszę więcej a teraz Wy drodzy Forumowicze troche pobazgrolcie i ponabijajcie posty bo ja już ich za dużo mam :P.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.16 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Espanyol nieźle wystartował w lidze i jeśli Real zagra tak jak z Bayerem to nie spodziewał bym się innego wyniku jak z BayArena. Kto wie, może powtórzyła by się sytuacja z końcówki poprzedniego sezonu, tyle, że teraz mamy dopiero początek rozgrywek i aż strach się bać co by było.

Może wkońcu Camacho posadzi Raula i da pograć Morientesowi. Rolling Eyes

0-1? Rolling Eyes

RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2004.09.16 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem tylko ciekawy jaki skład wystawi Camacho. Na miejscu naszego treneiro postawiłbym sprawę twardo: "Panowie, albo k***a gracie mecz życia albo się żegnamy". Innymi słowy - taki mecz ostatniej szansy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Parker
Klubowa masażystka
Fanatyk

PostWysłany: 2004.09.16 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla drużyny takiej jak Real, w jakiejkolwiek formie by nie była, remis z Espanyolem na pewno nie byłby sukcesem. Patrząc jednak na zaangażowanie naszych graczy, nie oczekuje fajerwerków...3 pkt. po słabej grze wydają się być na ten mecz szczytem, bo na jakiś pogrom to nie ma co liczyć. Confused

realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.09.16 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko mam nadzieję, że Camacho wykona jakieś rotacje w składzie (ale takie prawdziwe, a nie tylko na papierze gazet Smile ) i wreszcie usadzi Raula. No, zmiana jakaś na pewno będzie bo Zizou jest kontuzjowany. No i wreszcie powinien Camacho zacząć być srogim, bo jak będzie tak wszystkich wychwalał to niedługo z Numanciami i innymi tego typu klubami będziemy dostawać 0:3. Jeśli miałbym typować wynik to jakieś 1:1 będzie sporym osiągnięciem, ale nie sukcesem. Sukcesem byłoby zwycięstwo po niezłej grze 3:1. Ale po ostatnim meczu nie mam najmniejszych podstaw by na taki wynik stawiać. :/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Bartnexo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.09.16 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze jedna bramka zalatwi wynik i mam nadzieje ze bedzie dla Realu, czyli kolejne 1:0 Smile

Powrót do góry
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.09.16 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ten zimny kubeł wody wylany na gwiazdki przez Aptekarzy podziała w końcu otrzeźwiająco i mobilizująco !!!! OBY...

biorąc pod uwagę 2 kolejki, jeżeli wygramy jednobramkową przewagą, będę zadowolony... takie czasy Smile Wink

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.09.17 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja będe może konserwatywny ,i postawię mój żelazny wynik: 3:1 dla naszych boysów bo bramkach Ronaldo,Raula i Moro-dla pokonanych Maxi Rodriguez :] Co z tego wyniknie ,jakim składem i jak zagrają zobaczymy Rolling Eyes Moja 11 na ten mecz:
Casillas
Salgado-Samuel,Pavon-R.Carlos
Figo-I.Helguera,Celades-Solari
Morientes(Raul?)-Ronaldo

Jakieś rotacyjne zmieny by sie przydały ,i może akurat takie 3 dałyby upragniony efekt? Takie moje wizje , pewnie tylko moje ale może? :]

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.17 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twój skład Cwirek jest ciekawy ale ja bym jeszcze dał szanse Owenowi.

Ja takiego optymizmu nie mam.Wiem jak było w zeszłym sezonie.Zespół miał się podnieść po wpadce ale tak się nie stało do końca sezonu.Wątpie aby z Espanyolem udało się osiągnąć więcej niż resmis.Przy obecnej fotrmie zespołu,bałaganie czy jak kto woli zamieszaniu w drużynie ciężko będzie powalczyć jak równy z równym w meczu wyjazdowym z bardzo dobrym w tym sezonie Espanyolem.Oczywiście wierze w Real ale naprawdę o zwycięstwo będzie niesamowicie trudno.Gdyby jednak Królewscy wygrali i to np różnicą 2 bramek to śmiało wtedy będzie można mówić o końcu kryzysu.

1:1 ?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.09.17 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marca pisze o czyms takim
iker
salgado - pavon - ivan - carlos
becks - albercik - dios - solaris
raul - gordo
jak bedzie obakamy.

RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2004.09.17 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ke? A gdzie Samuel? Przecież nie jest kontuzjowany Question

Powrót do góry
allstargame
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.09.17 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko powiedzieć jak Real wypadnie Rolling Eyes Muszą zagrać dużo lepiej niż z Bayerem żeby wygrać . Ale mam nadzieje ze sie uda

Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.09.17 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real ma w tym sezonie dość niespodziewane problemy ze strzelaniem goli. Do tej pory dużo strzelali i dużo tracili, a teraz mało strzelają i sporo tracą. Mam nadzieję, że w meczu z Espaniolem Real się odblokuje.

Powrót do góry
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.09.17 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmmm, tak sobie analizuje, ze Espanyol jest lepszy od Numanci a słabszy od Bayeru ,wiec bedzie 1-0 w plecy :/

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.09.17 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stawiam na remis. Espanyol to jednak drużyna, ktora pod wodzą Lotiny ma stawiać na obrone. I w grze destruktywnej zawsze byli dobrzy, a tego zawsze nie lubił Real.

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do: