Real Madrid vs Osasuna Pampeluna 21 IX
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dziobo
Wygra Real, na pewno
Wygra Real, na pewno

PostWysłany: 2004.09.19 11:55    Temat postu: Real Madrid vs Osasuna Pampeluna 21 IX Odpowiedz z cytatem

Zobaczymy co w obecnej sytuacji kadrowej nasz ukochany Real zaprezentuje w meczu z nieobliczalną Osasuną

Ostatnio zmieniony przez dziobo dnia 2004.09.19 15:58, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.19 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zrozum mnie zle ale tematy zaczyna się z dużej litery.

Moim zdaniem mecz z Osasuną będzie jeszcze trudniejszy od tego z Espanyolem.Mimo że Królewscy grają w Madrycie to napewno o remis nie wspominając o zwycięstwie będzie bardzo trudno.Ciekaw jestem co w tej sytuacji zrobi Camacho.Trener wie mniej więcej w jakiej formie są wszyscy piłkarze i ciekawe na kogo postawi.Z dobrze dobraną taktyką i po zmobilizowaniu zawodników jest szansa na zwycięstwo.Mimo wszystko nie sądzę,iż zespół tak szybko wyjdzie z kryzysu.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Jaro
Culé
Culé

PostWysłany: 2004.09.19 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1-3 na wyjezdzie z Deportivo ,1-1 u siebie z Bilbao i wczoraj 3-2 u siebie z Betisem...Rywal wiec wymagający.Ten mecz okaże sie albo punktem zwrotnym i tchnie w druzyne wiare albo jeszcze bardziej pograzy rozbity Real...Ktora z tych dwu opcji potwierdzi sie z rzeczywistosci?nie mam pojecia

Powrót do góry
mansta
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.09.19 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Camacho musi przypomnieć zawodnikom jak się strzela bramki jak to zrobi wygrają spokojnie jak nie będzie tak jak ostatnimi czasy czyli ciężka przeprawa miejmy nadzieję że zakończona zwycięstwem. Stawiam 3:1 dla Realu oczywiście.

Powrót do góry
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.09.19 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko powiedzieć jaki może być wynik, Osasuna ostatnimi czasy napsuła trochę krwi Realowi. Tak jak powiedział Figo&Ronaldo Camacho musi postawić na najlepiej grających zawodników i zapomnieć o tym kto jest galactico. Mam nadzieję, że zagra Figo, gdyż na skrótach meczu Real-Bayer z tego co widziałem to chociaż jeden on potrafił jeszcze jakąś akcję stworzyć, chyba 2 lub 3 razy uderzał nieźle na bramkę rywali. A w ogóle to Figo był kontuzjowany, ale wydaje mi się, że gdzieś tu na stronce czytałem, że ma zagrać w meczu z Osasuną, tylko teraz nie mogę tego newsa znaleźć Smile Wiecie może czy już się wykurował ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
dziobo
Wygra Real, na pewno
Wygra Real, na pewno

PostWysłany: 2004.09.19 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś piszą tutaj, ale nic jeszcze nie jest pewne...
http://realmadryt.com/index.php?co=aktualnosci&id=6028&PHPSESSID=cec39b07091741b3ef98a28189c48500

Powrót do góry
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.09.19 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie, to ten news czytałem. Dzięki dziobo za odp. Oby Figo zagrał we wtorkowym meczu, bo wtedy jeszcze jakoś ta pomoc będzie wyglądać.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Sara
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.09.19 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh, strasznie sie denerwuje jak im pojdzie we wtorek. Jak mysliscie kogo Cmacho powinien wystawic do podstawowej 11?

realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.09.19 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehh, zanosi się na to iż może nie Camacho będzie ustalać podst. 11 na następny mecz :/ A jak nie on to kto?

Powrót do góry
Ruben
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.09.20 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli Camacho odejdzie to nie predko Real zacznie grac dobry futbol. Szkoda, ze ten sezon sie tak fatalnie zaczal, bo liczylem, ze wreszcie cos drgnie po zmianie trenera. Moze drgnie, tylko czy jest jakis trener do wziecia, ktory zmieni oblicze zespolu? W meczu z Osasuna nasi pupile zagraja w dosc eksperymentalnej obronie dlatego nie wroze dobrego wyniku. Obstawiam 2:2 po bramkach Morientesa i Figo (jesli zagra).

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.20 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to widzę tak.

Trzeba przeboleć ten chudy okres i cieszyć się ze wszystkich punktów jakie uda się zdobyć.Niestety sezon zapowiada się tak fatalnie że jeżeli nie przyjdzie jakiś Trener,który będzie w stanie osiągnąć odrazu sukces to drużyna polegnie w tym sezonie.Narazie to wygląda na katastrofe w Lidze Mistrzów i jakieś Uefowskie miejsce w PD :/.Mam nadzieję że zespół szybko odzyska formę ale za Panowania Pereza będzie to napewno ciężkie.Niestety wychodzą te Boskie transfery :/.Niestety jestem tak załamany że nie liczę w meczu z Osasuną ani na zwycięstwo ani na remis ani też na jakąś zdobycz bramkową na konto Realu.

jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.20 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bedzie na pewno bardzo ciezko bo Real bedzie gral w polowie rezerwowym skladem z powodu kontuzji i kartek. Najgorzej bedzie z bramkarzem bo jesli juz jakis lepszy bedzie mial grac to nie bedzie on w pelni sil. Ja jestem pesymista dlatego obstawiam wynik 2-1 dla Pampeluny :(

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.09.20 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno Figo&Ronaldo masz racje. Real oprócz rotacji na miejscu trenera ma bardzo ograniczony wybór jeśli chodzi o obronę:/. Widzę to tak :
Carlos - Pavon - Bravo - Mejija (Mehija ? ). Może Helguera zostanie przesunięty na obronę, ale jaka wtedy pomoc będzie? (Solari - Guti - Beckham - Figo) To trochę jakby lekko za ofensywna, co przy słabej obronie może się skończyć wynikiem 1:4 :|

Powrót do góry
Sara
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.09.20 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz bedzie na pewno trudny, ale badzmy dobrej mysli. Realowi baardzo zalezy na zwyciestwie. Beda grac pod duza presja :(

Sara
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.09.20 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy mozecie mi powiedziec o ktorej zaczyna sie mecz, zebym nie spoznila sie na relacje na stronie ?

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: