Camacho podaje sie do dymisji!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grzesiek
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.09.20 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Naprawdę przykra sprawa. Uważam Camacho za człowieka oddanego Realowi. Na dodatek człowieka z silną osobowością. Jeśli ktoś taki rezygnuje to przyczyny tej rezygnacji muszą być bardzo poważne. Może ktoś nie pozwala mu prowadzić drużyny wg własnej koncepcji? Jednym słowem nie jest dobrze i nie jestem osamotniony nie wierząc w to, że Camacho odchodzi z powodu dwóch porażek. Szkoda mi go jako człowieka. Bo wygląda to tak jakby jednostka zmierzyła się z nieprzychylną mu grupą lub inną siłą, z którą nie może walczyć.

W Realu potrzebna jest przebudowa drużyny. Polityka transferowa doprowadziła do rozpadu drużny. Wszyscy wiemy ile czasu potrzebowała Barcelona, żeby naprawdę się pozbierać. Z Realem może być podobnie, co już miało miejsce nie raz. Lata 85 - 90 to dominacja Realu, kolejne 5 lat to czas Barcelony. Tym razem może być podobnie. Na mój gust jeśli za dwa lata Real będzie prawdziwą drużyną tzn. ambitną, zgraną i chcącą zwyciężać to będzie to i tak dobry wynik. Obym się jednak mylił i obyśmy mogli się cieszyć z ich sukcesów znacznie wcześniej.

Za stan obecny winię politykę transferową, która póki co okazała się krótkowzroczna. Teraz mamy ekipę pełną gwiazd, które sporo kosztują ale możemy nie mieć renomy i pozycji w piłkarskim świecie, która sprawiłaby, że gwiazdy te dałyby więcej zysków niż strat.

Zmierzch pewnej ery to chyba transfer D. Beckhama połączony z odejściem Makelele i Hierro. Za co najmniej winię Beckhama i Makelele. Jak było z Hierro nie wiem.

Pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
jeyjey
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.09.20 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DaaN napisał:
Camacho out>>>>>>>>>>>>
<<<<<<<<Hugo Sanchez in ( dobry trener w kilka dni :] )

Jestem takiego samego zdania, jest to trener który powinien przywrócić naszej drużynie ofensywny styl gry i wszystko poukładać...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2004.09.20 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tych trenerów których wymienia Marca to tylko Hugo Sanchez, Carlos Bianchi albo w ostateczności Marcelo Bielsa. Erikssonowi mówimy stanowcze NIE - to już nawet trenera musimy mieć medialnego? Poza tym angielska kolonia w Madrycie zyskałaby potężnego sprzymierzeńca, a ja mam już dość głaskania Beckhama po główce. Owen też pewnie musiałby grać, więc Moro może łapałby się na ogony w rezerwach.

Powrót do góry
mart
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.09.20 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się wali to się wali...Teraz pewnie już żaden trener z tymi gwiazdeczami sobie nie poradzi...i znowu Real skończy sezon z kwitkiem...Ale Camacho dobrze zrobił że odszedł...to co Zizu i Ronaldo zrobili po zejściu z boiska to przecież jakaś szopka jest

Powrót do góry
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2004.09.20 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Bianchim może być problem: http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=5073

Powrót do góry
mansta
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.09.20 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już wczoraj pomyślałem że trenerem będzie Hugo Sanchez i widzę dzisiaj że Marca i As też jego kandydaturę biorą pod uwagę. Chciałbym żeby trenerem został Del Bosque ale będzie nim właśnie Sanchez (tak ja myślę).

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.09.20 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_ring napisał:
Z Bianchim może być problem: http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=5073

no akurat też Bianchi już jest bez klubu.

Powrót do góry

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.20 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będę orginalny i również napiszę,iż nowym Trenerem Realu będzie Sanchez.Jeżeli zaś chodzi o Del Bosque to dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki i wątpie aby za Panowania Pereza Bosek wrócił trenować Real.Szkoda że Camacho okazał się niewypałem.

paster5
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.09.20 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie się nie dziwie przy tylu nie zduscuplinowanych gwiazdach można się załamać :| W pierwszej jedenastce jest tyle indywidualności, że w kluczowych momentach meczu niema kto wziąść odpowiedzialności za przebieg spodkania. Są przecież Zidane, Figo, Raul, Ronaldo ale niema tego który miałby poprowadzić gre, kiedyś robił to Zizu a teraz coś nie za bardzo :|
Jedynie del Bosque umiał to poskładać w całość.

P.S. Oby nie było tak, że po siedmiu tłustych latach, nastało siedem chudych Confused

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.20 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze to mój Tata dzisiaj powiedział że w Realu zaczeło się psuć po przejściu Beckhama.Perez zdecydowanie dokonuje poronionych transferów i to między innymi przez to klub gra tak jak gra.

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.09.20 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem sprawa dymisji Camacho już jest zamknięta bo stała się faktem. Ma nadzieke, że trenerem nie zostanie Eriksson, gdyż ma moim zdaniem średnie referencje jako trener i żadnych jako człowiek.

Powrót do góry

dziobo
Wygra Real, na pewno
Wygra Real, na pewno

PostWysłany: 2004.09.20 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak pożegnaliśmy już camacho i co dalej...
módlmy się żeby Mariano Garcia Remon okazał się drugim del Bosque Rolling Eyes

Powrót do góry
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.09.20 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze lubie Del Bosque, ale to slepe poparcie jakie ma na naszym sajcie to mnie bawi
A Floro powiedzial, ze Ramon zostanie do konca sezonu.

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.09.20 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno dzisiaj na treningu grupa kibiców wyraziła pretensje do zawodników o to co i komu :

Ronaldo - grubasie, jedz mniej a więcej biegaj
Beckham - kobieciarz
Woodgate - złamasie
Samuel - graj lepiej a mniej koś
Figo (ten podobno wdal się z nimi w awanture) - spadaj do Barcelony poszukiwaczu kasy, alfonsie
Guti - ty mała dziewczynko
Roberto Carlos - spadaj do Brazylii poszukiwaczu kasy
Raul - nawet stara baba gra lepiej w piłke

Owacje braw i poparcia uzyskali Casillas, Helguera i Salgado.

Powrót do góry

Jacol
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.09.20 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Prezes Realu Madryt Florentino Perez potwierdził, że rezygnacja szkoleniowca piłkarskiej drużyny "Królewskich" Jose Antonio Camacho została przyjęta.

- Chciałem poinformować, że zarząd Realu Madryt zdecydował przyjąć rezygnację Jose Antonio Camacho z funkcji szkoleniowca. Camacho będzie nadal pracownikiem klubu - powiedział na konferencji prasowej prezydent "Królewskich", Florentino Perez.

- Obowiązki trenera drużyny przejmie przynajmniej do końca tego sezonu Mariano Garcia Remon. To nie jest rozwiązanie czasowe i oczekujemy, że zostanie dłużej na tym stanowisku. To postać związana z klubem i wpisana w kulturę tego miejsca - wyjaśnił na konferencji prasowej Perez. Remon to były golkiper Realu, który w latach 1970-85 wywalczył z tym klubem siedem mistrzowskich tytułów i cztery razy Copa del Rey (Puchar Króla, który w Hiszpanii jest odpowiednikiem Pucharu Hiszpanii). W barwach "Królewskich" Remon rozegrał ponad 100 spotkań.

Camacho objął ekipę z Madrytu w maju tego roku, zastępując Carlosa Queiroza. Poprowadził Real w trzech ligowych spotkaniach (dwa zwycięstwa i przegrana) oraz w jednym grupowym pojedynku Ligi Mistrzów (porażka 0:3 w Leverkusen).

"Myślę, że ten zespół gra źle i ja nie jestem w stanie pomóc. Miałem własny pomysł na grę tej drużyny, ale nie widziałem tego na boisku" - oświadczył po złożeniu dymisji Camacho.

Shocked to nie beda szukac trenera ze znanym nazwiskiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6
Skocz do: