Wypadki, sytuacje na drodze
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2004.09.21 19:39    Temat postu: Wypadki, sytuacje na drodze Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi konkretnie o wypadki badz sytuacje jakie wam sie osobiscie przytrafily. No wiec zaczne po kolei. Pare lat temu wozilem sie Toyotka Corolla 1,3 84 KM. Mlody bylem glupi i kiedys na trzech gazach wyjebalem w drzewo. Auto poszlo do kasacji a ja cudem z tego calo wyszedlem. Niewiele jednak pamietam :/. Przezylem tez kilka wypadkow bedac pasazerem ale o tym sie nie bede rozpisywal. Obecny rok mam jednak obfity w dzwony. Jakos w lutym jak wrocilem z Holandii,jechalem z Justyna z Olsztyna do Lidzbarka Warm. W Sprecowie zaczalem wyprzedzac trzy fury,ostatnia jednak postanowila skrecic w lewo i wjebala sie przede mnie. Nie bylo miejsca juz na hamowanie, troche udalo mi sie wytracic predkosc ale jednak jebnalem. Wystraszylem sie troche ze bedzie policja itd i bedac przekonany o swojej winie zaproponowalem niesympatycznemu malzenstwu 800PLN tytulem rekompensaty. Niestety byli bardzo pazerni i za blotnik do starej Jetty zazyczyli sobie 3000PLN. Nie zgodzilem sie, czekalismy dwie godziny na policje. Policja przyjechala i............i ukarala cwokow 500PLN mandatem jeszcze z ich OC sciagnalem i okazalo sie ze w sumie ich wynioslo 3000PLN jak to mawiaja chytry dwa razy traci ;) Okazalo sie ze w Sprecowie nie ma namalowanej linii ciaglej wiec moglem wyprzedzac,a po uszkodzeniach wyszlo ze prawdopodobnie nie przekroczylem dozwolonej predkosci wiec winni byli oni bo nie zachowali nalezytej ostroznosci przy manewrze skrecania Very Happy Kolejna akcja to juz moj Peugeocik. Zaledwie dwa dni po kupnie, jechalem z Justyna i jak to ona cos mnie podkurwila. Jechalem szutrem jakies 130km/h wchodzac w luk delikatnie nacisnalem hamulec, niestety zapomnialem ze z tylu tych hamulcow chwilowo nie posiadam. W efekcie potanczylem troche po drodze,cudem uniknalem drzewa i obudzilem sie w szczerym polu. Nic sie nam nie stalo autu na szczescie tez. Kolejna akcja znow mialem na szutrach. jechalem po ulewnym deszczu jakies 70km/h i wpadlem w poslizg,okrecilo mnie dookola i dupa wjechalem w las. Skulilem sie tylko oczekujac z ktorej strony nadejdzie uderzenie,ale znow szczesliwie wpasowalem sie miedzy drzewka :] Mialem okazje przekonac sie co to znaczy tzw. "zupa" na szutrze. Kto jezdzil po ulewnym deszczu szutrem, jeszcze jak przed deszczem droga jechala rownarka ten wie o czym mowie. Smialo mzona to porownac do lodu. No i wreszcie wczorajsza sytuacja i znow moje kochane szutry. Nie wiem ile mialem moze 100km/h, moze mniej, moze wiecej. W kazdym razie znow mnie rzucilo i mialem wybor, ruleta albo manewr poboczem. Wybralem to drugie i przyjebalem w metry papierowki oraz zawisnalem na nich nad dwumetrowa skarpa. Tym razem szkody troche wieksze bo pobilem halogen, polamalem dolny spojler, zderzak, no i wgialem kawal auta pod spojlerem. No ale juz stoi w naprawie i mysle ze bedzie dobrze i tak biorac pod uwage sytuacje znow mialem wiecej szczescia niz rozumu. Ja chyba nigdy tych szutrow nie opanuje i albo bede musial przestac sie silic na rajdowca i wolniej jezdzic, albo sie kiedys w tym lesie zabije :] Enilej lubie jezdzic sybko i lubie szutry wiec nie wiem co to bedzie :] opiszcie swoje wypadki jesli takowe mieliscie badz sytuacje w ktorych bylo blisko pecha :]

focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.09.21 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczescie ja jeszcze nie mialem wypadku jako kierowca (co prawda prawno mam od ponad miesiaca dopiero) I mam nadzieje ze dlugo miec nie bede. Ale jako pasazer raz mialem wypadek i to dosyc powazny. Bylo tak: Moj brat na poczatku 2001 roku pracowal w pewnej firmie w wawie. I czasem jezdzil w dluzsze trasy wiec sie z nim zabralem. Jechalismy dwutygodniowym Mercedesem Spronterem. Nowka sztuka, pierwsza jego trasa poza warszawe. Byla polowa stycznia, zimno duzo sniegu. Jedziemy z z wawy do gdanska. W pewnuch momentach snieh tak dopieprzal ze nic nie bylo widac. jechalismy bardzo wolno ok 40-50 km/h bo szybciej sie nie dalo. Za nidzica a przed ostroda chyba w sa takie luki. Najpierw jest pierwszy (po lewej jest jakis hotel) w lewo potem sa dwa mniejsze i jedzie sie w takim wawozie po lewej jest gorka i drzewka i z prawej tez tak samo. gdyby bylismy na tym pierwszym luku samochod wpadl w poslizg. Pamietam ze spojrzalem na mojego brata on krecil kierownica prawo lewo a samochod jechal prosto. Przelecielismy na lewa strone jezdni (szczescie ze nic nie jechalo z naprzeciwka bo by nas zmiotlo) i wpadlismy na ta skarpe. Pamietam trzask zderzaka i taka sile jak by mnie od fotela oderwala (bylem w pasach naszczescie) i widzialem przed soba wskazniki z deski rozdzielczej (predkosciomierz itp) Samochod wybilo do gory i dachowalismy. po 4 czy 5 obrotach zatrzymalismy sie na kolach. Na szczescie nic nam sie nie stalo. gdy wyszedlem z samochodu to malo sie nie przewrocilem na trasie tak bylo slisko. Lezelismy w tym rowie okolo 2 godzin i czekalismy na policje (od 4 do 6 rano przy 20 stopniach mrozu!) gdy policja przyjechala wszedlem sobie do radiowozu zeby sie rozgrzac. Policjant poszedl samochod ogladac, gdy wrocil po paru minuatch odwrocil sie do mnie i powiedzial: "zimno dzis nie?" Myslalem ze go zabije wtedy...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.22 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dam tylko linka i powiem nie pijcie!!!
Czytajcie uwaznie to co pisze pod obrazkami

http://www.nkm.iw.pl/inne/uwaga!!/1.htm

Wprawdzie to nie mi sie przytrafilo ale chodzi o wypadek

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Pred
Vamos Guddy
Vamos Guddy

PostWysłany: 2004.09.22 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja poki co pare razy odrapalem auto z kazdej strony, a taka wieksza stluczke mialem raz. Zima byla i musialem karton cytryn podrzucic znajomej do sklepu, drogi byly juz odsniezone, ale musialem od tylu zajechac do zaplecza, a tam na kostce polbrukowej byl jeszcze lod i snieg, no i zbyt gwaltownie skrecilem w lewo, kola zaczely sie slizgac i prawym reflektorem wbilem sie w poloneza trucka. Wycofalem, wysiadlem, ocenilem straty i ... spieprzylem

W moim autku, a raczej autku taty straty byly takie: prawy reflektor do wymiany, maska, blotnik do lakiernika, zderzak do klejenia i szpachlu. Lacznie wyszlo mnie to jakies 1100,- kolesiowi w poldku stluklem lewa tylna lampe, i troche buda mu pekla. Ale nie mialem wyrzutow sumienia, bo wlasciciel tego auta mial kiedys sklep komputerowy i sprzedal mi cyrixa zamiast pentium.

Z innych historii, kiedys baba mnie pod gorke wyprzedzala i miala czolowe z ciezarowka, teraz wacha kwiatki od spodu.

Blanco
Duch Generała Franco
Duch Generała Franco

PostWysłany: 2004.09.22 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pred, Barcelonie zacząłeś kibicować przed czy po wypadku? :lol2:

Pred
Vamos Guddy
Vamos Guddy

PostWysłany: 2004.09.22 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlugo, dlugo przed a co to ma za znaczenie?

DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2004.09.23 04:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogladalem auto, jednak nie jest tak rozowo, silnik opadl, cholera wie czy mam chlodnice, micha cala pognieciona = kolejna wyplata w pizdu :| Jeszcze nie pytalem mechanika o wyniki dokladnej obdukcji ale juz ciemno to widze :/

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.10.17 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie sie to nie dotyczy ale stała sie tragedia :/ :(

http://sport.onet.pl/994953,wiadomosci.html

[*]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.17 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już o tym napisałem w temacie o siatkówce.

:(

krzychuT
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.17 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sporo tych nieprzyjemnych wiadomości..Czy to jakiś feralny rok czy co...[*] Szczere kondolencje dal rodzin ofiar tego i innych wypadków...[*] :(

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.17 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie feralny rok gdyż tak było 10 lat temu,w zeszłym roku i nie daj Boże ale zapewne za rok również będzie.Poprostu w tym roku dowiadujesz się o takich tragediach częściej niż w poprzednich latach.

Footballer
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.17 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Ja może opoweim o niekompetentnych policjantach... Tydzień temu wracałem z moją mamą od mojej babci - jej urodziny Confused . No i jechaliśmy sobie około 220, 225 km/h no i zatrzyłała nas policja Rolling Eyes . Gościu wysiadł z "gównowozu" i spytał się mojej mamy:
- Czy wie Pani, ile Pani miała na liczniku?
Moja mama na to:
- No tak, wiem 200 km/h, ale tylko dlatego, że hamowaliśmy przed światłami Wink .
No i ten policjant tak na nią głupkowato spojrzał... Nic nie mówił. Chyba z minutę tak stał - ograniczenie było do 40 km/h. W końcu moja mama spytała się, czy nie dałoby się tego załatwić jakoś kulturalnie, między nami - tylko wyciągnął rękę, nic nie powiedział - wziął 200 zł i pojechali, ale nie odezwał się ani słowem, od czasu, kiedy moja mama powiedziała ile jechaliśmy.

P.S. Pred - to, że może po wypadku coś Ci się w głowie przejebało i teraz patrzysz lewo na świat. Po wypadku możnaby to zrozumieć, ale przed...

Pozdrawiam - Footballer Laughing .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
krzychuT
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.17 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę mamy bardzo kompetentnych policjantów...Pewnie go zatkało jak usłyszał ile jechaliście :] Aż strach bierze jak się patrzy jakich mamy polcjantów..."nie mozna kulturalnie załatwić " dobre :P

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.17 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Footballer pokaż swojej mamie link,który Jacko zamieścił w tym temacie.

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.17 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Footballer napisał:
Witam.
Ja może opoweim o niekompetentnych policjantach...

Niekompetencja to wykazala sie twoja mama i to dwa razy. Pierwszy raz jadąc ponad 200 a drugi raz proponując łapówke a ty śmiejesz sie z policjantow, radze porozmawiac z mamą bo jak ma dawac taki przyklad to ja dziekuje.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: