Real Madryt vs. AS Roma 28 wrzesień
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.29 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maylo napisał:
Człowieku! Beckham przy Figo to wypadł bardzo blado, żeby nie napisać katastrofalnie

A ja mam takie samo zdanie jak Bartnexo. Beckham przewaznie gra slabo i pada na niego fala krytyki ale bez przesady. W pierwszej polowie po stracie 2 goli tylko on i Raul przejawiali chęć do gry, Raul po ciekawych akcjach klaskal mobilizując kolegów a Beckham swoimi odwaznymi wejsciami, odbiorami pilki zebral sporo braw z trybun. Gdzie wtedy byla reszta? Figo pokazal kunszt ale dopiero w 2 polowie, Zidane i Ronaldo człepali sobie tylko po boisku cale spotkanie. Beckham rozegral dobry mecz ( nawet nie zauwazylem jakis glupich strat w jego wykonaniu ).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Krystianr9
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.09.30 03:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mysle ze bylo dobrze...Figo gral swietnie. A ci co mowia ze ronaldo powinien zejsc za Moro sie myla. Dobra..ronaldo nie gra najlepiej...ale jak gral RAUL przez ostatnie 6 miesiecy? Bardzo al to bardzo slabo. Ale gral w podstawowym skladzie, oprocz tego jdnego meczu. Teraz chlopak powrocil, z ronaldem bedzi podobnie chociaz mysle ze on powroci szybciej niz raul.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger     
gm
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.09.30 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po mistrzowsku zagrana 2 połowa.Tylko bić brawo!

Powrót do góry
krzychuT
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.09.30 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aparatka napisał:
Raul rozegrał naprawdę świetny mecz :] (2 bramki, "dał się" przewrócić w polu karnym, zagrzewał do walki). mam nadzieję że to był zwiastun powrotu do dawnej formy. trzeba przyznać że Figo również zagrał b.dobrze, a Zizu w drugiej części meczu też mi się podobał. Obrony to prawie nie było a Roma nie strzeliła więcej bramek bo w 2 połowie Real przejął inicjatywę i atakował. szkoda że nie zmieniono Ronaldo tak koło 70min. (mógł wejść Moro). a tak często pokazywany przez kamerzystę na ławce rezerwowych Guti po wejściu nic nie zrobił.

Racja Guti prawie nic nie wniósł do gry, natomiast Moro mógł wejść to może byłby wyższy wynik bo Moro dobrze główkuje :> Natomiast pamiętajmy że Zizou grał z usztywniaczem na barku więc nie mógł pokazać pełni swoich umiejętności ale nie zagrał także źle ;) Wogóle poza jak zwykle obroną :P zespół zagrał dobrze, ale poczekajmy wyzdrowieje Woodgate i zagra pare meczy z Samuelem to będzie lepiej ;)

Powrót do góry
Kary
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.09.30 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz był po prostu fenomenalny..;) Figo, Raul zagrali świetnie... Takich spotkań jek najwięcej Very Happy

Powrót do góry
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.09.30 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ugi3 napisał:
Figo pokazal kunszt ale dopiero w 2 polowie, Zidane i Ronaldo człepali sobie tylko po boisku cale spotkanie. Beckham rozegral dobry mecz ( nawet nie zauwazylem jakis glupich strat w jego wykonaniu ).

W sumie racja, ale nie zgadzam się co do Zidane'a. Wg mnie to Francuz zagrał dobry mecz, mimo kontuzji, co najważniejsze posuwał grę do przodu, nie tracił piłek, no i parę bardzo dobrych podań także wykonał. Wiem, na pewno to nie jest Ten Zidane choćby z sezonu 2001/2002 i następnego, ale i tak zagrał dużo lepiej niż w sierpniu i wrześniu tego roku. A Becks.... no ogółem dla mnie przeciętny występ, nic nadzwyczajnego, no ale też nie zagrał jakoś fatalnie, nie odbiegał poziomem od drużyny. Ale do Luisa Figo (respekt 8) ) to mu we wtorek wiele zabrakło.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
AGR
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.01 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje ze ten mecz bedzie przełomowy i w tym sezonie Real wygra CL i Mistrzostwo Hiszpanii(Puchar Króla to se moga odpuścić 8) )

Powrót do góry
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.10.01 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogratulować optymizmu Smile bo ja go mam niestey coraz mniej, ale obys miał rację Smile !!!! nie mam nic przeciwko temu, ale narazie nic nie wskazuje na to... jak juz wczesniej napisałem jedna jaskólka wiosny nie czyni, zobaczymy co będzie dalej Smile

Powrót do góry
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.10.02 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie, zobaczymy co dalej, ale ja jednak mimo wszsytko trochę wiary w zespół zyskałem no i liczę na zwycięstwo chociaż w tym Pucharze Króla. No bo nie wiem, czy jest Real jeszcze w tym sezonie otrząsnąć się na tyle by wygrać PD lub LM.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7
Skocz do: