Miejsca warte odwiedzenia w Polsce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.10.08 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A bez namiotu też nie wolno? Pod gołym niebem w jakiś krzaczorach albo pod drzewem?:> Chyba straznik parku nie wlepiłby mi mandatu?:>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.08 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pred napisał:
Ugi z tymi paroma turystami to troche przesadziles, nie ma tlumow, ale turystow jest dosc sporo

Pełna powaga. Gdy już przeszlismy połoniny i zblizalismy sie do schroniska ,, Chatka Puchatka " wtedy widzielismy sporo turystów ale na poczatku widywalismy jedną grupe średnio co 20 min. Może dlatego że chodzilem po dość ciekawych terenach a za przewodników mialem dwóch kuzynów, którzy mieszkają tam i znają tereny, gdzie zwykly turysta nie dojdzie.

Powrót do góry
Footballer
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.09 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Niejednokrotnie byłem w Gdańsku, a także podczas trwania owego "Jarmarku Dominikańskiego" i muszę przyznać, że miasto jest całkiem ładne, ale ten jarmark to kompletna pomyłka. Wciskają ludziom lewe kopie pamiątek, które można kupić w każdym sklepie turystycznym, a ogólnie wygląda to jak Stadion Dziesięciolecia w Warszawie.

Każdemu proponuje odwiedzić Zakopane zimą i koniecznie weźcie pieniądze na wycieczkę do Tatrzańskiego Parku Narodowego! Samo wejście nie jest drogie, ale za przejazd tych dziesięciu kilometrów do Morskiego Oka za trzy osoby zapłaciliśmy (ja z moimi rodzicami) 380 zł! Można się oczywiście targować, ale nie zawsze się udaje. Jedzie się saniami ciągniętymi przez konia i można po drodze nakręcić całkiem niezły film, ale najlepsza jest do tego kamera cyfrowa o dużej rozdzielczości... Całkiem przyjemnie idzie się przez środek Morskiego Oka, ale w lutym trzeba uważać, żeby przypadkiem się nia zamoczyć. Samo Zakopane jest wspaniałe. Wycieczki wieczorem po głównej ulicy - Krupówki są bardzo przyjemne. Jest tam wiele sklepów oraz fantastyczna atmosfera. Ludzie są bardzo życzliwi i ciężko jest ich urazić. Dla miłośników nart i snowboard'u jest góra, a konkretnie wzgórze "Gubałówka", na które można wjechać dosyć dużym wagonem, a zjazd we własnym zakrasie. Można zejść, zjechać na nartach/snowboard'zie lub na kolejce linowej. Trzeba liczyć się z cenami, jeśli chcecie pojechać tam w okresie, kiedy odbywają się zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich i ogólnie wypoczynek może być trochę mniej przyjemny, ponieważ wtedy jest tam bardzo dużo, nie zawsze najlepiej zachowujących się ludzi. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej, kliknijcie tu.

Pozdrawiam - Footballer.

Ostatnio zmieniony przez Footballer dnia 2004.10.09 20:08, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.09 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ee tam kto na Jarmark chodzi po jakiś pamiątkach czy czymś podobnym .Jak już to piwko się idzie wypić ale właściwie to można to zrobić na osiedlu (też przyjemnie).Ale np otwarcie i zamknięcie Jarmarku zawsze jest całkiem fajne,choć dla mnie już nudne.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Footballer
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.10 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Figo&Ronaldo - Ja nie mieszkam w Gdańsku. Mieszkam w Mieście Słonecznym Warszawie Laughing . Byłem w Gdańsku akurat kiedy był ów Jarmark. To może i jest rozrywka dla turystów, ale to nie zmienia faktu, że nie było to zbytnio interesujące. Dla Ciebie, mieszkańca Gdańska ciekawsze jest picie piwa pod blokiem na osiedlu, ale my - zwykli turyści raczej nie chodzimy do tzw. sąsiadów napić się piwa.

Pozdrawiam - Footballer.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
krzychuT
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.10 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cwirek napisał:
Zapraszam do Katowic za 5,10,15(?) lat. Powinno być zupełnie inaczej niżli teraz.----> http://katowickiewiezowce.republika.pl/inwestycje.html Sam jestem tego ciekaw Rolling Eyes

W Poznaniu też chcą wybudować "City" czyli dzielnice gdzie staną wieżowce ponadstumetrowe Very Happy a za pare miesięcy LEch będzie miał zadaszoną 4 trybunę za rok póltora zmodernizowaną trybunę za drugą bramką i stadion zwiększy się o 3tys. miejsc i będzie lux..ale fajnie byłoby gdyby zrobili te wieżowce póki będe jeswzcze żył Very HappyVery HappyVery Happy

Powrót do góry
Sara
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.12 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczecin Very Happy

krzychuT
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.12 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sara napisał:
Szczecin Very Happy

A może byś podała powód dlaczego Szczecin jest miastem wartym odwiedzenia w Polsce Question...

Powrót do góry
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.12 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas tez bardzo duzo obiecuja. Choc Lubliniec nie jest za duzym miastem (niecale 30 tys. mieszkancow) dzieje sie w nim duzo. A raczej wiecej jest gadane. Chodzi mi o budowe sklepow. Od trzech lat gadaja ze bedzie McDonalds. Nie ma nawet planu. Buduja wlasnie Kaufmana i on bedzie dziergal bo jest prawie skonczony i bedzie otwarty na Boze Narodzenie. Ale od ponad 10 lat buduja u nas centrum handlowe. Wszystko jest juz postawione ale nie ma okien ani drzwi. Jest tylko kilka sklepow i ich przybywa. Same kupuja sobie okna i drzwi i otwieraja biznes. Ale przez jakies 3-4 lata powastalo tam w sumie co najwyzej 5-6 sklepow a miejsce jest na kilkadziesiat

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.12 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pragnij tak tego Mc Donalda :/.W Gdańsku jest ich kilka a ja osobiście wiem gdzie 5 takich w mym pięknym mieście się znajduje.Jedzenie jest lekko mówiąc nie dla ludzi dlatego nie polecam się tam stołować.

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.10.12 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam na odwiedzenie Tajemniczego Obiektu Latającego w centrum Katowic, który niedawno się pojawił Shocked

Niewiadomo jak dlugo będzie więc sie spieszcie Rolling Eyes

Powrót do góry
althregis
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.13 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widziałem toto jak sie nie swieciło. Nie wiedziałem, że kosmici mają takie mozliwości Shocked

Powrót do góry
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.14 09:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No. To pewnie jakis "Spodek" Smile

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Footballer
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.14 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Ja ostatnio grałem w Battlefield'a 1942 i ktoś zapytał się "where are you from" no i mu powiedziałem, że z Polski. On następnie powiedział "where is Poland" i nie czekając na odpowiedź powiedział "near New York I think..." - inteligencja ludzi czasami wykracza poza wszelkie granice... Polska blisko Nowego York'u? Fajnie by było...

Pozdrawiam - Footballer.

Ostatnio zmieniony przez Footballer dnia 2004.10.14 15:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
krzychuT
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.14 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Footballer napisał:
Witam.

Ja ostatnio grałem w Battlefield'a 1942 i ktoś zapytał się "where are you from" no i mu powiedziałem, że z Polski. On następnie powiedział "where is Poland" i nieczekając na odpowiedź powiedział "near New York I think..." - inteligencja ludzi czasami wykracza poza wszelkie granice... Polska blisko Nowego York'u? Fajnie by było...

Pozdrawiam - Footballer.

Hehe Polska blisko NY hehe dobry żart :P ale tak właśnie uczy się w USA, oni nie uczą się o Europie(z tej wypowiedzi tak wynika, ale nie tylko) a my to się uczymy o "dziale wód" ameryk ....

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do: