Rekiny Internetu
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.01 14:13    Temat postu: Rekiny Internetu Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wszyscy sa w temacie, ale wczoraj na stronie www.rekiny.pl na tej na ktorej w konkursie rowniez bierze udzial realmadryt.com stala sie rzecz ktora, na moje oko nie powinna miec miejsca. Mianowicie w grupie eliminacyjnej nr. 8 trwala zacieta walka miedzy strona juvepoland.com i strona garou.pl. Fanki ze strony Garou pisaly na forach jak i rowniez w komentarzach roznych stron klubow football'owych aby pozbyc sie strony klubu ktory jest naszym przeciwnikiem (tym przeciwnikiem oczywiscie miala byc strona Juve). Strona Juventusu przegrala w nocy o godz. 00.00, nie wiem czy brali w tym udzial rowniez kibice innych klubow, mam szczera nadzieje ze nie. Mam nadzieje ze nie znalazl sie ani jeden kibic ktory zaglosowal na strone owych"dziewczynek" w celu przegranej Juventusu. Dzieki fankom garou powinno nastapic prawdziwe zjednoczenie fanow pilki. Mam nadzieje ze da sie juz wyczuc puente mojego tematu... jestem fanem Realu i mam nadzieje ze fani Realu tacy jak ja beda potrafili sie zmobilizowac, aby kazda inna strona klubu pilkarskiego (po fazie grupowej jest juz m.in blaugrana Barcy) pokonala strone Garou. Przez taki krok jakim byla gra przeciw Juve na innch stronach, fanki piosenkarza doprowadzily do tego ze to one sa teraz wrogiem prawdziwego fana pilki noznej i negatywnym przeciwnikiem realumadryt. Realmadryt.com powinien wygrac ten konkurs a strona Garou odpasc - takie mam spojrzenie na ta sprawe. Mam nadzieje ze moj temat przemowil do fanow Realu, grajmy fair, ale tego samego oczekujemy od innych, strona garou nie wie nic o tym hasle, fani pilki ktorza wiedza co to fair-play powinni o tym pamietac. Glosujmy na realmadryt.com, a moze bedziemy mieli okazje spotkac sie ze strona garou.pl w dalszym etapie!!! Mam taka nadzieje ze fani pilki beda sie trzymac razem tak jak to powinno byc, powinnismy dac nauczke fankom ktore nie zachowaly sie fair - wspomozmy w odpowiednim momencie innych a ani odwdziecza sie nam tym samym. Fani pilki trzymajmy sie razem!!!
PS. Teraz powinna nastapic pelna mobilizacja i w momencie kiedy zaczna sie dalsze rozgrywki strone Realu powinna zalac fala naszych glosow!!! HALA MADRID !!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.01 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech kazdy glosuje na siebie i nie prosi innych o pomoc... tak będzie najlepiej dla wszystkich. - tyle. Rolling Eyes

A z tego co wiem to ludzie z JP beda teraz glosowac na BO, a nie na rm.pl więc... Laughing

Tomo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.01 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiscie masz racje, ale takim podejsciem jakim cudem mamy zjednac sobie sympatie innych kibicow...? Nie mowie teraz o glosowaniu, nie chodzi tu za wszelka cene o to, lecz o sympatie kibicow rozych klubow. Nie wrogosci tylko o sympatii, a takie wydarzenie jakie mialo miejsce na stronie rekiny.pl powinno nam tylko pomoc Smile

Powrót do góry
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.01 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak znam zycie to zapewne ci "inni" kibice bedą glosowac na BO, z prostej przyczyny... mało ludzi lubi Real... Rolling Eyes

Wtedy dojdzie pewnie do pojedynku rm.pl vs BO & reszta swiata Laughing

Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.10.01 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co można było przeczytać podczas tej eliminacji w której walczyły ze sobą strony Garou i Juve, to kibice Juventusu chcieli koniecznie pobić strone Realu w finale. Biedaki nawet tam sie nie dostali, jaaaka szkoda.

Zgadzam sie z Bielikiem, w finale będzie pojedynek rm.pl vs BO & reszta świata. Ale to chyba oczywiste, skoto fani Juve chcieli pokonać Real w finale, a tam im się nie udało dostać, więc wspomogą przeciwnika.

Osobiście żałuję że nie będzie w finale strony Juventusu, bo czym więcej stronek piłkarskich tym większa i bardziej pasjonująca rywalizacja.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Tomo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.01 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doprowadzmy do tego zeby tak nie bylo, pokazmy ze fani Realu sa max wypas Very Happy Moze wlasnie nasza postawa zmieni zdanie niektorych ludzi i zaglosuja na nas. Tak naprawde nie liczy sie glosowanie tylko solidarnosc klubow Smile
PS. Juz zauwazylem poruszenie moim postem na stronie Garou 8)

Powrót do góry
jeyjey
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.01 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty na prawdę wierzysz w to, że kibice innych klubów będą głosować na naszą stronę a nie na BO? Rolling Eyes
Nie rozśmieszaj mnie, kibice ze strony Juve już dawno pokazali jak bardzo nas lubią(wystarczy tam poczytać).Dlatego bardzo się cieszę, że to strona Garou wygrała, a nie goście których jedynym celem jest oczernianie nas i próba udowodnienia, że są lepsi.
Finał tak czy siak będzie (jak już wcześniej mówiono) RM vs. BO&reszta świata, może znajdą się jakieś wyjątki, ale to będą nieliczni.

Powrót do góry
RAUL1992
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.01 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy z tej strony można brać tapety na kompa ,jeśli tak to gdzie je znalezc?Proszę odpowiadać szybko Very Happy Smile :( :( Surprised Shocked Confused 8) Laughing Twisted Evil

Powrót do góry
Tomo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.01 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm... nie wiem czy jest tu czym rozsmieszac. OK, moga nas nielubic, co z tego, niech nie glosuja, mowilem nie chodzi o glosy, ale zalozmy ze w finale spotkamy sie z Garou a moglismy z Juventusem... co wolisz? Mi chodzi o czysta i interesujaca rywalizacje i bylaby ona duzo ciekawsza gdyby byla tam strona Juve, a nie Garou ktorego fanki pisaly takie glupoty na innych stronach z prosba o pomoc... dajcie spokoj - nie chcialbym czegos takiego widziec. Liczylem na ciekawa rywalizacje, a jak tak dalej pojdzie to skonczy sie to fiaskiem... Nie wiem jak na rekinach rozgrywana jest dalsza rywalizacja, ale zeby czasami nie zrobilo sie nudno. Mysle ze duzo fanow ma taki poglad i tak samo mysle ze pojawily by sie takie same glosy ze strony innych stron gdyby to strona Realu odpadla zbyt wczsnie...

Powrót do góry
jeyjey
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.01 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sądze, że by się naśmiewali, że odpadliśmy z jakąś ''stroną o Garou''. Ale stało się, to nie Juve jest dalej tylko Garou i mówi się trudno, ja osobiście nie mam zamiaru głosować na strony innych klubów, jeśli mają wierną rzeszę fanów to będą przechodzić dalej, jeśli nie to nie i nie ma tu żadnej złośliwości z mojej strony.

Powrót do góry
Tomo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.01 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, jak dotad nikt nie mial zdania podobnego do mnie, ale ja mimo wszystko jestem nastawiony pozytywnie to innych kibicow, chociaz powoli zaczynam mniej wiezyc w swoje racje Confused Ciekawe czy by sie nasmiewali, bo jezeli tak to rzeczywiscie nie ma sensu dobrze gadac o innych kibicach. Ale zaluje strony Juve - przegrac z Garou... nie chcialbym tego dla tej stronki Smile Jednak mimo tego wszystkiego wiedzac o tym ze Juve przegra pod koniec zaglosowalbym na nich, tej rywalizacji bede zalowal. Skupiam sie na Realu i teraz mam przyklad tak jak i wy trzeba glosowac zeby nie wpasc :P
PS. Ja tez nie zamierzam teraz glosowac na inne stronki, ale przyposcmy ze Barca bije sie z Garou - tutaj jestem zdecydowany!!!

Powrót do góry
Tomo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.02 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie zobaczylem, ze prosba o "pomoc" dla strony fanek Garou pojawila sie i u nas na forum. Jeden koles nawet za nia zaglosowal - ja chrzanie czy ludzie nie maja za grosz honoru. Ja wyszedlbym z zalozenia ze jezeli Juve ma przegrac to tylko z w walce z innym klubem np. z Realem. Obejzyjcie sobie tego posta z prosba o pomoc faneczek Garou. Nie chce sie na to patrzec - zalosne!!!!
PS. Temat z ta prosba znajduje sie rowniez w roznych pt. "Goraca prosba" Jezeli beda walczyc z Realem stanie sie to samo bez sensu ta strona w ogole nie powinna byc dopuszczona do konkursu, lub zostac z niego usunieta - trzeba miec pojecie o grze fair-play.

Powrót do góry
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.10.02 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten koleś co zagłosował to ja. Masz jakiś problem z tym? Skoro ładnie poprosili to czemu nie? A skoro fani Juve tak bardzo chcieli nas pokonać w finale to uznałem że muszą zapracować na ten finał. Jak widać nie udało się im.

I nie rozumiem po co robisz tyle zamieszania z tego powodu że stronka Juve odpadła.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Tomo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.02 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej sluchaj, problem jest bo tak sie spraw nie zalatwia... Ladnie poprosil - zarejestrowal sie tylko po to zeby to zrobic, a Ty glosujesz przeciw stronie ktora automatycznie zrobilaby rywalizacje dalej ciekawsza. A czy nie zasluzyla - nie jestem pewien i wlasnie o to mi chodzi, czym zasluzyla tym ze poprosila o pomoc ludzi ktorzy nie glosowali na strone bo ja lubia tylko dlatego ze glosowali przeciw Juventusowi - nie wiem kto tu nie zasluzyl na awans. Prawdziwi kibice i fani pilki nie zrobiliby tego w ten sposob. Przeciw Juventusowi powinienes glosowac, tak jak i inni dopiero w bezposredniej rywalizacji klubow ktore popierasz - nie sadzisz? Nie chce Cie atakowac, nie w tym moj cel, ale taka prosba jaka wysunely fanki Garou nie powinna miec miejsce i tym bardziej poparcia.

Powrót do góry
jeyjey
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.02 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bosheee, Tomo i tak już tego nie cofniesz, może Maylo lubi bardziej Garou niż Juve, nie ważne, ja osobiście ciesze się, że ci nadęci goście odpadli bo jedynym ich celem bylo osiągnięcie wyniku lepszego od naszej strony, po to żeby mogli się tym później rajcować, pokazując w ten sposób jacy oni są świetni, a jacy my jesteśmy do du**.Może i było to zagranie nie fair wobec strony Juventusu, ale ze względu, że chętnie obrażają nas(kibiców Realu) to ani trochę mi nie jest żal, że ich dalej nie zobaczymy.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: