Rekiny Internetu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.10.02 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomo - Oddałem głos, bo ładnie poprosili, mój kumpel słucha Garou, i mi też kiedyś wpadła w ucho jedna jego piosenka! Jey Jey ma racje, bardziej lubie Garou niż Juve.

Nie atakujesz mnie?

Tomo napisał:
Jeden koles nawet za nia zaglosowal - ja chrzanie czy ludzie nie maja za grosz honoru.

I nie uważam że jest problem, oddałem głos na strone która jest o czymś co bardziej lubie. Bo za Juve nie przepadam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Tomo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.02 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra - rzeczywiscie zaatakowalem, sorry jezeli Cie urazilem, ale powiedzialem nie w tym moj cel. Powiedzcie mi jaki jest sens tego konkursu, oddajemy glosy na strone ktora nam sie podoba tak? A Maylo czy Tobie podobala sie strona Garou, znales ja wczesniej? Zaglosowales bo poprosili? Nie zauwazyles czasami ze nie jest to fair? Na kazda strone z zalozenia glosuja jej stali bywalcy, a nie ludzie poproszeni o to na forach innych stron. Kurcze to nie powinno miec miejsca, a jakie mialbys zdanie o ludziach ktorzy wchrzaniali by sie podczas glosowania Real vs Teletubisie i dostali bysmy w dupsko i ta druga strona wygrala by nie zasluzenie i jeszcze nie z zaslugi swoich "ludzi". Kibice Juve maja teraz oczywiste zdanie o ludziach ktorzy wchrzanili sie w glosowanie i odebrali im jak dla mnie zasluzony awans. Jakby jeszcze przegrali uczciwie, ale nie w taki sposob, ile mozna to powtarzac - to posuniecie bylo zalosne. Fanki Garou wiedzialy ze bez tego by przegraly i od razu wziely sie za proszenie o pomoc i strona ktora zasluzyla na awans w ten sposob odpadla. Nie chce sobie nawet wyobrazac jaki bylbym wkurzony jakby to spotkalo strone na ktora ja glosowalem. Ktos sie angazyje i po co...? W takich mometach takie konkursy nie maja sensu, a sa jeszcze ludzie ktorzy popieraja takie "dzialania" jak te strony Garou. Bez sensu... Trzymam sie przy tym ze ludzie glosujacy przeciw Juve nie bedacy bywalcami Garou zachowali sie gorzej jak sama strona tego piosenkarza, nie wyraze sie jednak tak samo jak poprzednio...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Tomo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.02 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, zapomnialem - jeyjey masz racje nie cofne tego, ale jakos gryzie mnie ten fakt niesamowicie, tym bardziej ze widowisko stracilo sporo przez gre nie fair. Moze i sami kibice na stronie Juve nie za bardzo nas lubia, ale o to w tym momencie nie chodzi Smile Jeszcze raz powtorze - nie powinno to w ogole miec miejsce i ja wspolczuje fanom Juve, zasluzyli na awans jako kibice i za gre fair. Moze uda nam sie ich pomscic :P

Powrót do góry
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.10.02 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomo napisał:
Trzymam sie przy tym ze ludzie glosujacy przeciw Juve nie bedacy bywalcami Garou zachowali sie gorzej jak sama strona tego piosenkarza, nie wyraze sie jednak tak samo jak poprzednio...

Daruje sobie odpowiedź na twoją kolejną prowokacje ....

Powtórze to jeszcze raz. Nie jestem stałym bywalcem strony Garou, ale lubię tego wykonawce bardziej niż zespół Juve więc nikt nie może mieć mi za złe tego że zagłosowałem na stronke Garou. Więc nie uważam że "wchrzaniłem" się komuś w głosowanie (co ciekawe oddałem tylko jeden głos, bo później byłem w Hiszpanii i głosować nie mogłem) Strony oczywiście wcześniej nie znałem, ale przecież ten konkurs jest sam w sobie reklamą stron które biorą udział w głosowaniu.

I jeszcze jedno. Ja żałuje że odpadła z konkursu strona battlenet.pl ale nie robie z tego jakieś wielkiej afery ...

I tak na koniec chciałbym żebyś zapoznał się z opcją EDIT

Powrót do góry
Tomo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.03 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze to przez to ze dopiero wstalem i jeszcze sie nie dobudzilem, ale nie mam juz sily ciagnac tego tematu, tym bardziej ze widze ze Ty Maylo nie rozumiesz rzeczy. Powiedz czy strona battlenet.pl przegrala w takich okolicznosciach jak juvepoland.com - nie sadze. Uwazasz ze "reklama" stronki Garou byla fajna... mamy rozne zdania. To wolny kraj, miales prawo zaglosowac na kazdego, ale w moich oczach glos oddany na Garou nie byl "fajna sprawa". W taki sposob sie nie reklamuje, mialem nadzieje ze nikt z fanow Realu nie zaglosowal na Garou, zaluje tego ze Juve odpadlo i ze niektorzy fani Realu dali sie przekonac stronce Garou.

Powrót do góry
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.10.03 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jednej kwesti mnie nie zrozumiałeś. Nie chodziło mi o reklamowanie się na tym forum. Za reklame uważam udział strony w tym konkursie.

Skoro nie chcesz już ciągnąć tematu to po co piszesz że miałeś nadzieje że nikt z fanów Realu nie zagłosuje na tą strone? Czy nikt z nas nie może słuchać Garou (ja co prawda nie słucham, ale wpadła mi kiedyś w ucho jedna Jego piosenka)

A skoro lubisz Juventus to powinieneś się nawet cieszyć że nie awansowali do finału. Bo w finale to było by jedno wielkie wyzywanie się przez niektórych odwiedzających nasze strony.

Powrót do góry
Tomo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.03 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie ja zrozumialem kwestie z ta reklama, tylko ze Ty zaglosowales na ich strone przez to ze zareklamowali sie u nas na forum i ta strona reklamy mi sie nie podobala. Napisalem o tym ze mialem taka nadzieje ze nikt nie zaglosuje puentujac fakt ze jednak ludzie glosowali, nie w zamiarze rozbudowywania tematu Smile Szczerze to sam az tak bardzo nie przepadam za Juve, ale nie nienawidze ich i dlatego fakt posluzenia sie tym ze to sa nasi przeciwnicy ktorych powinnismy juz teraz wywalic glosujac na strone Garou mi nie przypadl do gustu. Masz racje ze wyzwiska by sie sypaly, to nie byla by fajna strona rywalicacji - tego chyba nikt z normalnych kibicow nie lubi, ale prosba o pomoc przeciw Juventusowi byla gorsza. Zagrania nie fair sa najgorsze, a tak postapila stronka Garou. Nie zabrabiam nikomu sluchania Garou, ale Ty zaglosowales na nich bo poprosili o "pomoc" na forum i to mnie gryzie. Powiedz, zaglosowalbys na nich gdyby nie napisali wiadomosci na forum dodajac ze pojedynukuja sie z Juve?

Powrót do góry
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.10.03 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zagłosowałbym! A to z dwóch powodów: Po pierwsze miałem dośc rekinów.pl po tym jak przez cały miesiąc właziłem na tą strone żeby oddać głos na rm.pl a potem przez drugi miesiąc na strone mojego kumpla na której byliśmy my Very Happy Po drugie dopiero gdy napisali u nas o tej stronie, dowiedziałem się że ta strona startuje w tym konkursie, i oddałem 1 (słownie: jeden) głos na Nich.

Gdybym wcześniej wiedział że ta stronka startuje w konkursie, to bym pewnie oddał swój głosik wcześniej.

I nie wiem czy wiesz, ale gdy było głosowanie na np: BO, czy inne strony to ludzie namawiali swoich kumpli żeby Ci głosowali na tą strone, mimo iż na tych stronach nigdy wcześniej nie byli! Tak to już jest w takich konkursach ..

Powrót do góry
Tomo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.04 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To oczywiste, ze kumple glosuja na swoje strony, ale niepotrzebny byl ruch z prosba o pomoc strony Garou na innych forach, nie sadzisz?
PS. Musisz jeszcze zachowac sily na kolejne glosowanie na Real :P

Powrót do góry
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.10.04 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siły na kolejne głosowanie to napewno zachowałem! Trzeba zrobić wielką mobilizacje żeby powalczyć o zwycięstwo!

Powrót do góry
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2005.01.01 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głosujmy na Real, nie możemy być przecież gorsi od Garou czy jakiejś barcy. Wink

......................................::::::::::::::::::::::::::::::::KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ!::::::::::::::::::::::::::::::::......................................

Powrót do góry
Dexster
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.01.01 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piepszony Garu oby straona rozpadła się jutro Laughing
Bez sensu każdy niech głosuje na siebie i *** a nie jakieś namawianie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2005.01.02 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat już troche sie postarzał Very Happy To już nie jest 8 eliminacja tylko finał Very Happy

Powrót do góry
jarekkupisz
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.01.02 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głosujmy na stronę naszego wspaniałego klubu!! Nidajmy sie pokonać naszym największym wrogom!! A glosowac trzeba bo mają sporą przewagę za to kibice barcy nie śpią.... Myślę, że ci co odwiedzają realmadrid.pl 1 raz dziennie to mogą też raz dziennie zagłosowac Exclamation
HALA MADRID :barca:

Powrót do góry
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.01.04 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.blaugrana.pl - Ilość głosów: 1175

http://realmadrid.pl - Ilość głosów: 1076

to wynik na teraz !!

jeszcze trochę czasu jest.
Panie i Panowie postarajcie się bardziej !!!!

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: