Piłka ręczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 81, 82, 83, 84  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2016.05.28 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vive dało radę i w jutrzejszym finale zagra z kimś z pary THW Kiel - MBK Vesprem.
Omeyer nadal jest świetny i za kilka miesięcy po raz kolejny powinien stanowić o sile Francuzów w walce o medal.

PS. Vori to totalny idiota za akcję w końcówce.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Jabol.
Nawigator

PostWysłany: 2016.05.29 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co oni dzisiaj zrobili! Szok, sportowy cud. W 45 minucie przegrywać 19-28, żeby doprowadzić do dogrywki i wygrać w rzutach karnych. Szacunek.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.05.29 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo, brawo!! Absolutnie jeden z najlepszych meczów w historii handballa. LEGENDY <serce> <serce>

Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2016.05.29 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tam się odwaliło o_O
Brak słów... Piękny moment polskiego handballa, pamiętam rok 2008 jak Vive rywalizowało na równi z zespołami pokroju MMTS Kwidzyn czy Azotami, a dzisiaj są najlepsi w Europie, kosmos.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
bol33
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.05.29 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vive <serce> <serce> Zasłużyli na ten tytuł.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2016.05.30 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest mi wstyd, że przestałem wierzyć po bramce Węgrów na +6 i wyłączyłem. Parę godzin wcześniej już siatkarze po raz kolejny udowodnili, że należy oglądać mecz do końca i nie można skreślać naszych za wcześnie. Nieprawdopodobny wyczyn. Sam fakt wygranej jest przeogromnym sukcesem, a styl w jakim to zrobili, będzie nie do pobicia dla żadnej innej drużyny. O większą dramaturgię mogą postarać się chyba tylko oni sami. Czapki z głów.

Zastanawia mnie tylko jedna kwestia. Vive oglądam tylko w starciach z Wisłą oraz w LM. Ale za każdym razem jest u nich ten sam gość, który jest totalnym nieudacznikiem i ofermą, a pożytku z jego gry nie ma po prostu żadnego. Jakie haki musi mieć na Talanta Mateusz Kus, że gra w każdym meczu do momentu, aż zawali x bramek i wyleci po trzeciej karze (wczoraj chyba miał dwie), a odkąd jego klubowy trener został selekcjonerem kadry doczekał się też debiutu w reprezentacji? Ten gość to jedna, wielka pomyłka.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.05.31 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hofman, tak ten Hofman z Pisu, został wiceprezesem związku piłki ręcznej <ściana> <ściana> o_O o_O :lol2: :lol2:

Powrót do góry
jamala
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2016.05.31 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też przełączyłam jak tyle przegrywali a jednak udało się, nie dowierzałam w to co się stało :]

Powrót do góry
marly
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.07.01 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja trenuje juz 5 lat Smile

Powrót do góry
shorter24
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.07.04 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska piłka reczna nie tylko reprezentacyjna ale tez klubowa to najwyzszy poziom. W piłce noznej do tego nigdy nie dojdziemy .. ale euro było w miare udane Very Happy

Powrót do góry
sicario
Manhunt

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.08.07 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istny gwałt na naszych szczypiornistach. Tak słabo grającej kadry to ja od lat nie widziałem

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2016.08.07 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypada mi tylko podbić post sprzed paru miesięcy.

lukecik napisał:

Zastanawia mnie tylko jedna kwestia. Vive oglądam tylko w starciach z Wisłą oraz w LM. Ale za każdym razem jest u nich ten sam gość, który jest totalnym nieudacznikiem i ofermą, a pożytku z jego gry nie ma po prostu żadnego. Jakie haki musi mieć na Talanta Mateusz Kus, że gra w każdym meczu do momentu, aż zawali x bramek i wyleci po trzeciej karze (wczoraj chyba miał dwie), a odkąd jego klubowy trener został selekcjonerem kadry doczekał się też debiutu w reprezentacji? Ten gość to jedna, wielka pomyłka.

Chyba nigdy nie widziałem tak łatwo i często ośmieszanego obrońcy, jak dzisiaj. Co taki fachowiec jak Talant w nim widzi? Nie rozumiem.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
zajac1211
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2016.08.08 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z taką grą w obronie to Niemcy czy Szwedzi przejadą się po naszych jak walec. Ten Środkowy rozgrywający Brazylii Kusowi śnić się będzie po nocach pewnie.

Powrót do góry
zajac1211
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2016.08.18 07:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za przemiana naszej drużyny. Chyba już nikt na Nich nie liczyła tutaj proszę, strefa medalowa już jest Smile Teraz czas na Danie. Moim zdaniem dużo lepiej jest grać z Nimi niż z Francuzami mimo że Skandynawowie nie bardzo nam leżą.

Powrót do góry
labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2016.08.18 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadecyduje dyspozycja dnia. Mało kto na nich liczył, presja była mała, więc może to na nich tak dobrze zadziałało?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 81, 82, 83, 84  Następny
Strona 82 z 84
Skocz do: