Kryzys [']
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Madrititto
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.04 07:15    Temat postu: Kryzys ['] Odpowiedz z cytatem

czy myslicie ze kryzys REALU bedzie trwał długo Question

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Chain
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.10.04 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszym przypadku, obawiam się, że z takim prezesem, z takimi zawodnikami, takim trenerem z tego kryzysu prędko nie wyjdziemy.
Pewna epoka w dziejach Realu madryt sie już zakończyła, ale najwidoczniej Floro jeszcze tego nie widzi.
Potrzebne są zmiany i to kolosalne

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.04 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorąc pod uwagę że kryzysy trwają długo oraz fakkt że Floro zamiast rozumu ma...to czarno widze mecze z rywalami trudniejszymi niż Albacete :/.

Może być też tak że to początek końca na długie lata Madryckiego Giganta.

No cóż wiedziałem że taka polityka transferowa roz.. klub dlatego nie podobały mi się pomysły Pereza :/.

Podobnie jest w Chelsea,która teraz gazuje a za pare lat spotka ich to samo co Nas.

Tylko że Abram przynajmniej mądrych transferów dokonuje a nie tak jak Floro sprowadza emerytów za wielkie pieniądze.

jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.04 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiam sie jeszcze troche potrwa bo u mnie nie kryzys to jest gra tak jak np. w finale LM 2002 z Bayerem. Juz REAL gra troche lepiej niz np. dwa miesiace temu ale dalej jest zle

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
caniggia
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.04 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dopoki nie zatrudnia porzadnego trenera to bedzie tak jak jest,to nie jest kryzys,to jest po prostu brak taktyki
co robi na boisku taKI pionek jak celades, i to jeszcze jkao defensywny pomocnik,smiech mnie ogarnia, dlaczego nikt jeszcze nie wpadl na to ze figo moze grac na lewym a na prawym beckham? dlaczego w meczu nie wychodzi para raul-morientes,a w 60 nie zmienia ich ronadlo-owen ,a w nastepnym meczu na odwrot,tzw rotacja....
niestety
wszystko przez brak trenera
perez mysli ze zespol sam wygra mecze..tak wygraja ...moga nawet duzo tych meczy wygrac..ale jak przyjdzie sie zmierzyc z poukladanym juve,milanem,chelsea, itd to bedzie do tylu...co tu daleko szuakc..przyjechala la coruna iruety..i wystarczylo
obrona gra fatalnie....a przeciez to sa swietni zawodnicy..tylko trzeba ich ustawic....czytam slowa obroncy juve" zrozumielismy pomysly taktyzne w defensywie pana capello' i widac jka oni graja ,a z czym zebina jest lepszy od carlosa?ha...a z czym obrobna realu z 1995 byla lepsza?alkorta, secretario....ale byli ustawieni takim systemem ze przyjezdzala barca zronaldo w szczytowj formie swego zycia i nie dawala rady wbic gola...
wszystko na ten temat
sami zawodnicy mowili zdobywaajc puchar europy pierwszy po 32 laatch ze grali systemem capello, mimo ze trenerem byl juz hejckness, redondo pilnowal by ekipa grala tak jak rok wczesniej
wiecej
smiem twierdzic ze gdyby capello wtedy zostal to real zdobylby nie 3 puchary w ciagu 5 lat zprzerwami tylko 5
wiec wolam
trenera!
albo sam sie tam przejade do madrytu i zamach na pereza i dzialczy przeprowadze
bo jak zna zycie sprowadza medialnego erikssona(trener balidupa), albo znow del bosgue ktory jakim trenerem jest pokazuje gra fenerbahce np, albo robsona , ktorego zwolniono wlasnie z newcastle,jest juznstarym dziadem, a kiedys prowadzac barce zronaldo,majac lepszt sklad niz real byl daleko w tyle z aekipa capello
ufff
jako wierny kibic realu musialem to z siebie wyrzucic
HITZFIELD NA ..trenera
i niech nikogo nie myli brzydka gra bayernu..on po prostu wycisnal ztych graczy to co potrafili.kim kiedys byl salihamizic i inne pionki z tej ekipy,a co on z nimi robil, a juz taka borussia grala ladnie, pokonala juve w finale choc to juve byl wtedy potega
zatem HITZFIELD!!! .recze wam moja glowa ze z ahitzfielda znow zobaczymy wielki real, z tymi samymi graczami co teraz
LA LEYENDA CONTINUA!!!!REAL!!!!!!!!!
moze jakis oficjalny list do madrytu wyslemy?co o tym sadzicie?podpiszemy jako forum strony o realu w polsce,damy do przetlumaczenia..niech wiedza ze sie znamy lepiej na pilce niz oni..a przede wszystki moze wezma sobie te uwagi do serca!

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.04 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Caniggia Twój post nie pierwszy raz już mnie zaciekawił i z całym szacunkiem ale z tym listem to pomysł do du..

Kto ma sobie te uwagi wziąść do serca ? Perez ? Go kibice i ich zdania wielkie G obchodzą :/.Zarobi,wyciągnie ile się da i zostawi klub w rozsypce :].

Tak niestety widzę przyszłość Madryckiego klubu.

Coś mi się wydaje że po rządach Floro będzie trzeba drużyne budować na nowo.

Chain
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.10.04 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie go wybrali....
To jest tak jak z tym Przewodniczącym
"Glosuj na Andrzeja on Cię Sponiewiera" Cię=Klub

Powrót do góry
pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.10.04 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myśle że to nie nastąpi po jego kadencji to nastąpi jeszcze po tym sezonie kiedy okaże się że real wogóle nie jest drużyną... Wcale nie będzie trzeba czekać do końca jego kadencji na efekt jego działań efekty mamy już dziś, a jak real będzie grał tak dalej to marny jego los bo gdy będzie grał słabo to rozsypią się sponsorzy i czym zapłacimy pensje dla naszych "gwiazdeczek" chyba że perez wyciągnie kase ze swojej kieszeni w co raczej watpie...

A co do kryzysu to ja myśle że ten sezon zakończy się totalną porażką realu, jeśli będziemy mieli farta to zajmiemy 4 miejsce w lidze bo na wyższe napewno nie ma co liczyć... Z Champions League pożegnamy się juz po fazie grupowej, w pucharze UEFA (bo myśle że do niego trafi real) też nic nie ugramy no bo nasze gwiazdy będą o miały głeboko w d.... bo w końcu po co im taki puchar, no nie??? Co się stanie w copa del rey to nie chce nawet myśleć... Ale może i dobrze ze ten sezon będzie taki ubogi w trofea bo może wreszcie władze realu przejrzą na oczy...

Sorry jeśli kogoś moja wypowiedź urazi... Sercem jestem jak najbardziej przy realu, ale nie przy drużynie reklamujacej pepsi ale przy drużynie grającej w piłke.... A na razie w piłke gra chyba tylko Real B....

Powrót do góry
mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.10.04 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...dopóki nie zatrudnią porządnego trenera...
...Real się skończył...
itd.

Jedno wielkie bla bla bla. Każda drużyna ma lepsze i gorsze chwile i nie ma co robić z tego tragedii. Żaden trener na świecie teraz nie pomoże, bo nikt jeszcze nie stworzył drużyny w parę tygodni co powtierdza przykład Rijkaarda w Barcelonie. Po paru latach tłustych przyszedł gorszy okres i oby trwał jak najkrócej. Zmiany są nieodzowne, ale to nie ma być rewolucja tylko konsekwentne działanie.

realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.10.04 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie rewolucja, ale takie dość gruntowne zmiany :]. Przede wszystkim Perez powinien wylecieć, za swoją "genialną" politykę. Zmiana trenerów też nic nie da, bo jak klub jest w rozsypce, to to na pewno nie pomoże, a może jeszcze pogorszyć. Po prostu trzeba teraz rozsądnie, odbudować morale u zawodników ( i oni sami je powinni też odbudować dobrymi występami), a przede wszystkim zrezygnować z kiepściuteńko grającymi gwiazdkami (Beckham, Owen etc.). Myślę, że jakby dobrze tym wszystkim pokierować to może Real odbudowałby się na wiosnę, tylko że mając za prezesa Florentino, jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić. Niestety, zniszczył ten klub, podobnie jak zniszczono Lazio, za kilka lat, tak jak mówi Figo&Ronaldo przyjdzie pora na Chelsea.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.10.04 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta "genialna" polityka Pereza dała dwa Puchary Europy i dwa mistrzostwa Hiszpanii, nie da się odbudować drużyny na wiosnę, na to trzeba więcej czasu. Barcelona swą dzisiejszą sytuację nie zawdzięcza szybkiej, cudownej metamorfozie.

Uzasadnij też dlaczego Perez niby zniszczył Real, bo jakoś nie mogę pojąć co masz na myśli. O ile mi wiadomo ta drużyna nadal istnieje i ma się nieźle. Real to nie tylko pozycja w tabeli Primera División. Porównanie do Lazio jest chybione.

DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2004.10.05 05:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IMHO jeszcze Perez nic nie zniszczyl ale jest na dobrej drodze :] Jezeli nie wymieni polowy tej druzyny a latem dokupi kolejnego typka ze stajni SFX no to kryzys bedzie trwal do nastepnych wyborow, kiedy to Pereza ktos zmieni,jesli zas wymieni pol skladu i przestanie kupowac zdobywcow zlotej pilki i bohaterow reklam a zacznie kupowac naprawde dobrych graczy to kryzys potrwa tylko ten sezon-takie jest moje zdanie. Co do posta Caniggi to jak prawie zawsze sie z nim zgadzam,ale ja dalbym jeszcze szanse Sanchezowi jako trenerowi i to juz w tym straconym sezonie=gosc jest mlody,glodny sukcesow,kocha Real,moze jeszcze by cos wycisnal z gamoni ktorzy obecnie tu graja :>

Grzesiek
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.05 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj dobrze Panowie piszecie. Dopóki skład będzie zestawiany na podstawie marzenia, w którym cała jedenastka Realu występuje w reklamie Pepsi lub Adidasa będziemy mówić o kryzysie.
Ja bym jednak nie używał słowa kryzys. Potrzeba drużyny i bez gruntownej i odważnej przebudowy chyba nic się nie osiągnie. Zmiana trenera to moim zdaniem tylko półśrodek. Był już jeden, który chciał coś zmienić i w konsekwencji sam musiał odejść.

Powrót do góry
caniggia
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.05 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mr mdramski -rownie dobrze o twej wypowiedzi moge powiedziec bla bla bla,zwlaszcza ze nie orientujesz sie nawet w takiej kwesti ile pucharow europy zdobyl real za pereza..bo na pewno niestety nie dwa
i tu nie chodzi o to by wyzywac na pereza tylko bo rzeczywiscie zrobil cos niesamowitego sprowadzajac takie gwiazdy do klubu, czyniac z niego marke jeszcze bardziej znana
ale niestety pan perez obok zalet ma tez wady...za najwazniejsza uwazam brak zatrudnienia dobrego trenera..nie zgadzam sie z tym ze zaden trener tu nie pomoze
jest duzo przykladow,klubow , gdzie widac reke trenera. podalem zreszta pare powyzej
..a z tym listem to byl akt rozpaczy po prostu..szkoda mi po prostu patrzec jak sie marnuje taka grupa zawodnikow, bo tu naprawde wszystkich mozna wykorzystac, tych 4 napastnikow moze byc wykorzystanych po rowno,kazdy wniesc cos , zarowno moro owen,dla wszystkich jest miejsce
ten klub ma wciaz wiekszy potancjal niz barca np, tylko musi sie tu wziac za robote porzadna ktos kto ma zmysl taktyczny,kto ma pomysly na defensywe ,ale i ofensywe, to nie moze byc tak ze jest tylko selekcja i, jakos sobie zaimprowizuja, musza byc wypracowane schematy gry, a wtedy jesli dojdzie improwizacja to juz tylko moze byc bajecznie, z calym szacunkiem ale kim jest ramon? co on potrafi jako trener?jaki klub prowadzil?i ktos taki trafia do realu...no parodia
przede wszystkim real musi grac szybciej, to widac golym okiem, graja za wolno,czytelnie, nie ma tu zadnego rozmachu, uwazam tez ze wieksza wage powinni do poczatku spotkania przywiazywac,np ruszac gwaltownym atakiem od poczatku, wtedy od poczatku rywal moze sie pogubic, tymczasem real zaczyna jakby jeszcze spal.. a potem pozostaje gonienie przeciwnika
pozdrawiam wszystkich fanow realu, z nadzieja ze jeszcze bedzie tak jak sobie tego zyczymy, i to w tym sezonie!

jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.05 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mysle ze najwazniejszy tu jest teraz trener. Bo jak byl dobry trener to REAL byl nie do pokonania. Teraz przez trzech trenerow REAL nie umie sie jakos odbudowac. Zawsze wiadomo ze trener jest bardzo wazny. Jak REAL byl trenowany przez Di Stefano to wszystko wygrywali a potem z tymi samymi zawodnikami ale innym trenerem mieli (jak to pisalo w gazetach) kryzys. Przez wiele lat nic nie zdobyli az przyszedl pozadny trener bodajze del Bosque i z nim REAL tez wiele osiagnal. Tak samo Korea z francuskim trenerem doszla do polfinalu MS 2002 a teraz o nich cicho. Tak samo bylo z Grecja w ME 2004

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 1 z 19
Skocz do: