2004.10.17 Betis Sevilla - Real Madryt
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.15 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem. I MORO i Figo sa powolani na mecz wiec chyba nie sa w takim zlym stanie. Ale mysle ze jesli REAL bedzie wygywal (oby) to nie bedzie ryzykowal zdrowia Morientesa i wpusci Owena. A Figo pewnie zagra i jesli bedziemy prowadzic (oby) to go sciagnie i da pograc innym

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Wojtas0001
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.15 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe. Widze ze kolega jacko88 niebardzo wiezy w sukces naszej ukochanej druzyny, albo tak jak ja jest po prostu REALISTA Smile trzymam kciuki za chlopakow, mogliby w koncu cos zaprezentowac godziwego w tym sezonie...

krzychuT
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.15 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem pesymistą i wierze że Real wygra :P mam nadzieję że Raul po nieudanym meczu w rep. przeciwko Litwie pokaże że jest w formie, a inni będą chcieli też w końcu wygrać i obstawiam na zwycięstwo, ale o dokłady wynik to się nie pokusze :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
benek
szerszeń hunter

PostWysłany: 2004.10.16 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No obawiam się,że bez naszego najlepszego strzelca(Beckham)może być bardzo ciężko o jakąkolwiek zdobycz bramkową :]

jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.16 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojtas0001 napisał:
Hehe. Widze ze kolega jacko88 niebardzo wiezy w sukces naszej ukochanej druzyny, albo tak jak ja jest po prostu REALISTA Smile trzymam kciuki za chlopakow, mogliby w koncu cos zaprezentowac godziwego w tym sezonie...

Nie nie. Wierzyc to wierze i to bardzo mocno i zawsze. I nie jestem realista tylko pesymista. Ale wierze ze REAL przelamie zla passe a REAL B bedzie ciagnal dobra passe. Realistycznie patrzac REAL powinien to wygrac. Jednak jesli ja powiem ze REAL wygra to zazwyczaj przygrywa. Dlatego wole mowic ze przegra i wtedy mam nadzieje ze wygra. REAL MUSI WYGRAC!!! A JA MUSZE WIERZYC!!!

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.10.16 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam myślę, że Real jest to w stanie wygrać, nawet na gorącym terenie. Heh co do Becksa, to chociaż może dzięki temu zagra Solari ? ;) Ale jestem dobrej myśli, jeśli Luis Figo i Raul utrzymali dobrą formę, a poprawi się Ronnie i Zidane, to wszystko powinno być dobrze. Oby tylko obrona nie zawaliła (tak, ten galaktyczny Samuel) a Casillas będzie w swojej wspaniałej dyspozycji, a wynik 2:1 jesteśmy w stanie wywalczyć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.10.16 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stawiam że będzie 3:0 dla realu jeżeli moro rozegra cały mecz w parze z raulem a ronaldo zostanie wpuszczony dopiero na koniec... Wiem że to bardzo nierealna i optymistyczna wersja wydarzeń... Ale Moro to jest moro on potrafi robić cudowne rzeczy chociażby w meczu z realem w tamtym roku:)... I myśle że nawet jeśli przegramy to nie jesteśmy na straconej pozycji... Barca się powoli wykrusza mają już 3 zawodników z kontuzjami na ponad pół sezonu i co chwile pojawiają się u nich nowe kontuzje... Nie zdziwie się jeśli sytuacja zakończy się tak jak w tamtym sezonie tylko że odwrotnie barca zacznie dobrze a skończy żenująco natomiast real zacznie do dupy ale końcówka sezonu będzie jego popisem i zaowocują przygotowania do sezonu w wykonaniu camacho:)

Powrót do góry
krzychuT
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.16 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To są marzenia nasze i wszystkich prawdziwych kibiców Realu, a czy zostanie spełnione to się dowiemy ok. 22 kiedy będzie po meczu...ehh żeby wygrali ;)

Powrót do góry
Ruben
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.10.16 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawiam na 2:1 dla Realu po bramkach Zizou i Ronaldo. Mam nadzieje, ze przerwa w rozgrywkach wyjdzie Blancos na dobre i gra bedzie lepsza niz w poprzednich spotkaniach. Krolewscy od jakiegos czasu nie odniesli jakiegos efektownego zwyciestwa na wyjezdzie, moze dzis sie przelamia... W koncu kiedys musza, a jak juz to zrobia bedzie na pewno z gorki, bo o przemeczeniu nie moze byc juz mowy jak pod koniec poprzedniego roku. Zauwazylem, ze malo ktory z naszych pilkarzy gra w kadrach narodowych w tym sezonie, licze, ze po tej przerwie poczuja glod pilki i zagraja na miare swoich mozliwosci. Oby Joaquin i spolka nie sprawili tylko psikusa...

krzychuT
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.16 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to zaraz meczyk, już dzisiaj nie będe na forum bo do poźna będe podniecał się meczem Realu Smile Pozdro All i życze wam i sobie wygranej Realu Very Happy Dobranoc ;)

Powrót do góry
krzychuT
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.16 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO to znowu przegrywamy...po pierwszej połowie, oczywiście w grze Królewskich nie widać poprawy :/ Miejmy nadzieję że Remon zmotywuje ich do lepszej gry i powtórzy się mecz z As Romą i wygramy ten mecz chociaż 2-1 i nawet casillas mógłby strzelić bramkę, byleby wygrali....:| Wink

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.16 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1:1 :].Do końca meczu mało czasu ale mam nadzieję,iż Królewscy będą w stanie strzelić jeszcze jedną bramke.

Brawo Ronaldo.

krzychuT
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.16 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No strzał ładny ;) Mam tylko nadzieję że Real wygra ten mecz mimo że do końce meczu zostało 10min... Very Happy

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.16 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety 1:1 ale lepsze to niż nic :/.

No cóż Real dalej nie zachwyca.

Ciekawe co to będzie z Dynamo Rolling Eyes

Tutaj gol dla Betisu:

.

krzychuT
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.16 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehhh szkoda że Real zremisował...ale lepsze to niż nic, Roonie strzelił gola,
mam tylko nazdzieję że na mecz z Dynamem Real się zmobilizuje i jakoś to będzie, ale póki co nie zamierzam obstawiać na Real bo to nigdy nic nie wiadomo :P

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6
Skocz do: