Futbol Mundial(Polsat Sport)

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Domber
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.14 14:42    Temat postu: Futbol Mundial(Polsat Sport) Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś oglądał Futbol Mundial (program o piłce na polsacie sport) konkretnie to odcinek w którym omówiony jest kryzys Realu. Wypowiada się w nim wielu specjalistów i przede wszystkim wielu kibiców Realu. Według mnie w tym programie padło wiele mądrych słów. Wszyscy tam potwierdzali że wszystkiemu winny jest perez. Czy ktoś to jeszcze oglądał? Co myślicie o tym co tam powiedziano?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Footballer
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.14 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Ja oglądałem kawałek tego odcinka i zdążyłem zauważyć, że nie zawsze padały tam pochlebne opinie zwłaszcza dla Pereza. Powinien mimo wszystko zaprzestać swoją taktykę "Zidane'ów i Pavon'ów". Potrzebujemy młodych, utalentowanych graczy, a nie gwiazd, którym nie chce się biegać. To bez sensu. Jeśli dalej będziemy robić coś takiego, to raczej nie wygramy nic, może poza Pucharem Intertoto.

Pozdrawiam - Footballer.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Domber
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.14 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się. Potrzebujemy dobrych młodych piłkarzy, dlatego sądze że Mascherano to wielki krok w przód. A Perez to dla mnie po prostu Sęp który traktuje klub jakim jest Real jak supermarket, to nie fair w stosunków do wszystkich kibiców na całym świecie. (W sumie to nic bym nie miał do tego gdyby nie mieszał się w pierwszą jedenastke realu i to nie on kupowal piłkarzy i przede wszystkim po nazwiskach, to nie ma sensu) jeżeli np. Perez bedzie miał coś do wyjścia w pierwszej Gutiego bo jego koszulka sprzedaje się gorzej od koszulki np. beckhama to niech sobie prowadzi mcDonalda.

Powrót do góry
Domber
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.14 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(Co myślicie o tym co mówili że inne kluby próbują skopiować polityke marketingową realu i grać w świecie futbolu koszulkami?? Przykładem jest tam barca.)

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.14 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barca ? :|.

Moim zdaniem ich polityka nawet troche nie jest podobna do tej Realu.

Co do tego,iż Perez jest sępem.

Ja tam już od dawna wiedziałem że cały czas kolorowo to nie będzie wyglądać.Perez moim zdaniem od transferu Zidana zaczoł popełniać błędy.Owszem transfery np Ronaldo i Zidana okazały się trafnymi ale czy były potrzebne ? Moim zdaniem Morientes gdyby grał cały czas z Raulem to osiągneliby mniej więcej to co Ronaldo z Raulem.Perez jak wszyscy prezesi w d..mają klub i nie ma czemu się dziwić że jest tak a nie inaczej.

To moje zdanie.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Domber
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.14 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o Barce to w tym programie teoria była taka że oni też zaczeli kupować te słynne naziska. Wykupili te nazwiska wokół których było gorąco, i teraz zyskali dużo zagranicznych kibiców oglądających Lige Mistrzów itd. Koszulki teraz też im się lepiej sprzedają. Podobieństwa można zauważyć chociaż według mnie między polityką Barcy a Realu jest duży dystans.

Powrót do góry
krzychuT
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.16 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszym i jedynym czynnikiem który może zniszczyć Real jest Florentino Perez. Otóż jego polityka transeferowa jest bez sensu, i kiedy myśleliśmy że jednak zaczął myśleć kupił Michaela Owen'a...to był katastrofalny błąd bowiem, Moro jest zdecydowanie lepszym napastnikiem
który potrafi się dostosować, potrafi podawać, a Owen jest to taki typ napastnika który tylko czeka na podanie. A pozatym Perez go kupił, ponieważ jego nazwisko na koszulkach idealnie się sprzedaje bo jest to idol wileu młodych trampkarzy. Sam kiedyś miałem jego koszulke z Liverpoolu...teraz Moro chce odejść do Liverpoolu, ale mam nadzieję ze Perez przejrzy w końcu na oczy Rolling Eyes i Moro zostanie, a sprzedadzą Owena, bowiem on jest nam zupełnie niepotrzebny, a w Realu B jest Soldado który moim zdaniem lepiej by się sprawdził w jedenastce Realu anieżeli Owen....

Powrót do góry
pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.10.16 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysztof-wlkp napisał:
Pierwszym i jedynym czynnikiem który może zniszczyć Real jest Florentino Perez. Otóż jego polityka transeferowa jest bez sensu,

Nietylko że niezgodzę się z tą wypowiedzią ale wręcz uznam ją za bezsensowną....

Po pierwsze: To Perez i jego polityka transferowa doprowadziła real do takich sukcesów dzięki którym real został nazwany galaktycznym i każdy zawodnik słysząc że interesuje sie nim real czuje sie dowartościowany i przedkłada oferte realu nad oferty innych klubów...

Po drugie: Celem na letnie okno transferowe miało być przede wszystkim umocnienie lini obrony co zostało zrobione, cóż... nikt nie mógł przewidzieć że kontuzja woodyego będzie tak przewlekła,a samuel nie będzie się sprawdzał tak dobrze jak w romie...

Po trzecie: Perez obiecał że co roku będzie sprowadzał kolejnego galactico i już przed letnim oknem powiedzial że będzie to kontynuował i w tym sezonie... Ponieważ Vieira nie spodziewanie zrezygnował Perez znalazł na szybkiego inną okazje którą był Owen... I wywyiązał się z obietnicy...

Jednak nie myślcie że do końca pochwalam Pereza zresztą mój negatywny stosunek do jego polityki wyraziłem w innych postach... Ale moim zdaniem jedynym powodem dla którego nie podoba mi się jego polityka jest stawianie na medialność zawodników i klubu co robi powoli z realu klub reklamowy a nie sportowy, co nie umiejsza jednak klasie zawodników których perez sprowadza do realu...

Krzysztof-wlkp napisał:
Owen jest to taki typ napastnika który tylko czeka na podanie.

Z tym natomiast nie zgodze się kompletnie... Wręcz uznałbym że nie znasz wogóle stylu gry owena... Sam owen mówi że woli podawać niż strzelać gole czego doświadczyliśmy w jego debiucie w meczu z mallorcą kiedy z jego podania gola strzelił ronaldo... Więc nie wiem skąd ci przyszło na myśl takie stwierdzenie...

Powrót do góry
krzychuT
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.16 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pablito89 napisał:

Krzysztof-wlkp napisał:
Owen jest to taki typ napastnika który tylko czeka na podanie.

Z tym natomiast nie zgodze się kompletnie... Wręcz uznałbym że nie znasz wogóle stylu gry owena... Sam owen mówi że woli podawać niż strzelać gole czego doświadczyliśmy w jego debiucie w meczu z mallorcą kiedy z jego podania gola strzelił ronaldo... Więc nie wiem skąd ci przyszło na myśl takie stwierdzenie...

Zacznijmy od tego że on powiedział że woli podawać bo sprawia mu to radośc. Ale jest jedno ale, czy on wtedy odryblował zawodników lub coś w tym stylu?? NIE, dostał wrzutke na główke i poprostu podał Ronaldo, bo widział że jest w lepszej pozycji strzeleckiej...

Powrót do góry
Domber
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.17 07:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z krzysztofem, Perez może i kiedyś bardzo pomógł realowi lecz teraz doprowadza go do upadku. Owen jest teraz zbędny w Napadzie jest tam trzech dobrych zawodników, a jego obecnośćwywołuje tylko nie potrzebną rywalizacje. Ta sytuacja za bardzo naciąga morale w drużynie. A owen nie jest zawodnikiem który powinien grzać ławe, zmarnuje się. Perez nie kupił go żeby sprowadzić następnego "galactico" lecz już nawet kibice w madrycie w większości nie są z tego zadowoleni. Perez nie kupił go dla zespołu lecz dla siebie i małolatów którzy hurtowo będą kupować akcesoria z jego podobizną. Na stanowisko Prezydenta klubu potzebny jest ktoś kto zna się dobrze na marketingu lecz jest przy tym wiernym kibicem klubu i żyje ideami sportowymi XXw.

Powrót do góry
pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.10.17 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak: Od początku nie byłem za kupnem owena, ani żadnego innego napastnika w letnim oknie transferowym bo już po powrocie moro wiadomo było ze real ma już wystarczającą ilość napastników... Jednak stało się jak się stało i teraz nie ma co "ubolewać nad rozlanym mlekiem", a konkurencja napewno dobrze zrobi naszym gwiazdorom, może wreszcie wezmą się do roboty...

Powrót do góry
baster
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.22 08:54    Temat postu: Futbol Mundial(Polsat Sport) Odpowiedz z cytatem

ogólnie nie podoba mi sie ten program bo w większości jest o mało znanych klubach.... niektóre odcinki o europejskich potęgach jak ten np. o Realu sa niezłe Very Happy i ten program powinnien się zajmować tylko dobrymi klubami (znanymi troche) :P

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: